Problem - crni ekran zaključana tema

poruka: 6
|
čitano: 1.112
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Problem - crni ekran

Frend i ja igrali fifu i primio je gol i lupio sakom od stol, slike se zamrznula i komp je zastekao. Restartali smo ga al na ekranu se nista ne pojavljuje, probali smo par puta ali nista. Onda je on prikljucio na onaj drugi utor u kucistu (ima utor od graficke i maticne?) i upalio se komp al je strasno je sve laggalo. U cemu bi mogao biti problem? Komp je nov moze se reci, kupljen prije 3 mjeseca, ekran malo stariji

Sad smo upalili komp i ustekali usb i cuje se onaj zvuk al na ekranu nista, monitor se ponasa kao da je pc ugasen

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.4.2014 18:28 (maxy0).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Problem - crni ekran

Pa sada ti lupi malo frenda po novčaniku,nek se isprsi,i pravac u servis.Po elektronici se ne lupa,jer lupanje može biti skupo.Tko zna sad,što se eventualno otpojilo,možda i pregorilo,ili iskočilo iz utora.Može biti svašta,hdd,grafa,mem,mbo,monitor...Provjeri sve spojeve,otpoji,pa ponovo spoji sve kablove,napravi clear cmos i vidi.Ali mislim da bi bilo najbolje,s njim u servis i ne govori ništa.Comp je nov,garu imaš,ni frend se ne treba brinuti za novac{#}.

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Problem - crni ekran

meni to lici da je grafa malo ispala iz pcix utora...izvadi grafu i provjeri sva naponske spojeve!

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Problem - crni ekran

Malo prespajao ponovno kablove, puhnuo par puta i eto radi.. Al mislim da nije do kompa jer je i prije imao problema s monitorom, na proslom kucistu, a i udario je u stol, ne po kompu.. Komp se eventualno mogao stresti malo

Moj PC  
0 1 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Re: Problem - crni ekran
maxy0 kaže...

Malo prespajao ponovno kablove, puhnuo par puta i eto radi.. Al mislim da nije do kompa jer je i prije imao problema s monitorom, na proslom kucistu, a i udario je u stol, ne po kompu.. Komp se eventualno mogao stresti malo

eto cas posla!{#} nema na cemu{#}!

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.4.2014 20:14 (Stjepanj).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice