Problem sa driverima za maticnu

poruka: 12
|
čitano: 3.430
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Problem sa driverima za maticnu

Zdravo

Imam problem s driverima za moju maticnu

Probao sma instalirati windowse na jedan komp doma i sve je oke samo sto ja nemam zvuka nikako.Probao sam sve moguce trazio sam na netu sveposuda,skidao razne drivere i sve moguce,isprobao sam realtek,zbilja sve moguce.Komp radi samo sto meni nikako da radi zvuk,ne ucitava ju mi se ni slusalice ni zvucnici nista.

Zamolio bih nekoga na forumu koji se vise kuzi u takve stvari dali mi moze naci negdje drivere za tu maticnu posto ja stvarno vise neznam di da pogledam.

Stariji je model maticne al do sad je sve uredno radio zvuk  prije reinstall windowsa.

 

model maticne je : asustek nodusm3

zaboravio sam dodati windovsi su  7mica 32bit

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.2.2013 15:31 (crystalmeth).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Problem sa driverima za maticnu

Driveri za zvuk uvijek rade male  probleme,ali inače na xp,malo čudno da ih w7 nije pronašao.Kako si instal wndwse,priključen na net ili ne?Ali nema veze,pronači čemo mi njih{#}.Ponekad se mbo driveri pronađu pod nekim drugim nazivom.Bilo bi dobro da veliš točan naziv mbo,možda ima koji broj. Ili je to točan naziv?Možda ova:

 

Nodus m3

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.2.2013 19:34 (lukabo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Problem sa driverima za maticnu

http://drp.su/download.htm

Kada otvoriš link odaberi opciju "...Full...". Znači skini i sprži na cd pa pokreni updte driver-a sa cd-a....

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Problem sa driverima za maticnu

I ja sam neki dan imao sličan problem!

Nikako mi se nisu htjeli instalirat drivveri za ethernet ma da sam skinuo originalne sa Asrock-ove stranice a za dotičnu matičnu su postojali samooo jedni... Na kraju sam problemm rješavao sa drivver genius-om!

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
problem sa driverima

imam problem sa USB driverima i CD ROM driverima opcenito

dali ima neko rijesenje za to osim onog Device manage u my computer jer sam to radio i ne radi

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Problem sa driverima za maticnu

Kristalna kugla nema rješenja za tvoj problem.Objasni kako da ti netko pomogne, nisi naveo ni koja je mbo, ni o kojem se cd-rom radi...

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa driverima za maticnu

DTSOFT   virtual CDrom Device

 

i DVD DS8A4S ATA device

13 godina
offline
Re: problem sa driverima
THEbigAl kaže...

imam problem sa USB driverima i CD ROM driverima opcenito

dali ima neko rijesenje za to osim onog Device manage u my computer jer sam to radio i ne radi

U jesi ga objasnio u PM{#}, po ovome znamo sve! Daj objasi malo detaljnije. Kakvih konkretno problema imaš?

 

Naveo si u drugom postu ime optike, ovo drugo je virtualni CD/DVD od Daemon tools vjerovatno.

 

I dalje ne znamo točan model matične ploče koju imaš, znamo da je Asrock, ali ne znamo model???

Generic XOR2 70 ccm, Motorforce Sport 70 ccm kit ,Tec racing radilica,Malossi Multivar, Dell'orto 19mm,LeoVince ZX,Malossi red sponge,Žute opruge, Kevlar remen, vrištećih 12500 rpm ,max.brzina:105km/h
10 godina
neaktivan
offline
Re: problem sa driverima

konkretno ni jedan cd ili dvd i usb ne prepoznaje kompjuter .

kada otvorim onaj device manager kraj ikone za cd room stoji zuti mali trouglovi

jbg nisam tako strucan sa ovim modelima pa ako moze da ne zamjerite puno {#}  .

13 godina
offline
Re: problem sa driverima
THEbigAl kaže...

konkretno ni jedan cd ili dvd i usb ne prepoznaje kompjuter .

kada otvorim onaj device manager kraj ikone za cd room stoji zuti mali trouglovi

jbg nisam tako strucan sa ovim modelima pa ako moze da ne zamjerite puno {#}  .

O kojoj matičnoj ploči se radi (točan model) i koji OS je instaliran na računalo???

Generic XOR2 70 ccm, Motorforce Sport 70 ccm kit ,Tec racing radilica,Malossi Multivar, Dell'orto 19mm,LeoVince ZX,Malossi red sponge,Žute opruge, Kevlar remen, vrištećih 12500 rpm ,max.brzina:105km/h
10 godina
neaktivan
offline
Re: problem sa driverima

u pitanju je racunar msi cx500 windows 7 32 bit

a model maticne ne bih znao vam reci.neznam gdje pogledat taj podatak

13 godina
offline
Re: problem sa driverima
THEbigAl kaže...

u pitanju je racunar msi cx500 windows 7 32 bit

a model maticne ne bih znao vam reci.neznam gdje pogledat taj podatak

Napravi reinstall windowsa, ako to ne pomogne, onda imaš problema sa matičnom pločom.

Generic XOR2 70 ccm, Motorforce Sport 70 ccm kit ,Tec racing radilica,Malossi Multivar, Dell'orto 19mm,LeoVince ZX,Malossi red sponge,Žute opruge, Kevlar remen, vrištećih 12500 rpm ,max.brzina:105km/h
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice