Problem sa fpsom

poruka: 2
|
čitano: 730
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Problem sa fpsom

Znači kolega je kupio novi komp, instalirali smo far cry 3, komponente su sljedeće, Ram ddr3 4gb, Procesor Athlon x2 270, Grafa Radeon HD 6750, Gigabayte maticna 970a-ds3p, znači u igrici mu jedva pređe 30 fpsa dok se puca,hoda bude oko 22 do 30. Totalno je neigrivo, pokusao sam mu smanjit na low postavke, pokusao prebacit na dx 9 pokusao smanjit rezoluciju fps se nemjenja uvijek je od 22 maksimalno 35, neigrivo je tesko se okrece misem itd, temperatura procesora mu je uvijek oko 32 u speecy sto mi je cudno bio on na fejsu ili u igrici i vrti mu se na 2500rpm takodjer neradio nista ili igrao, kod mene sa fx 8320 dok sam na browseru vrti se na 700rpm dok recimo kad igram ide na 2000 i komp mi je znatno bucniji kad igram jer se svi ventilatori brze okrecu, kod njega je uvijek isto... Pa molim za savjete. Jer nemam ideju do cega je.

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.2.2015 15:16 (BeLLicus).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Problem sa fpsom

Mogao je malo bolje izabrati,što se proc-a tiče(ako je več novo),jer nije bog zna što.Ima ovdje rubriku "pc konfiguracija",za ??? kuna,gaming konfa.Koliko je meni poznato,dobar je za igre iz 2008-2010,ali ove novijeg tipa,da,ali dosta šturo,što se 

vidi iz priloženog.Uz taj proc,malo može doprinjeti kvaliteti, bolja grafa(jer kod svakog proc i grafa "pomaže" radu pc-a),a sad...Bolje bi prošao sa Phenom II ×4.A što se rpm tiče,neka podesi u biosu na "cool`n quiet",jer 

sigurno nije postavljeno,dok kod tebe jeste.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice