Problem s maticnom ili grafickom

poruka: 10
|
čitano: 1.742
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
problem s maticnom ili grafickom

OVAKO KUPIO SAM NOVU MATICNU PLOCU ASROCK N68C-GS FX I NOVU GRAFICKU KARTICU RADEON HD6570, E SAD PROBLEM JE U TOME KADA UŠTEKEM GRAFICKU U MATICNU PLOCU MENA SLIKE NE EKRANU A KOMP SE NORMALNO PODIŽE, A KODA IZVADIM GRAFINCU I SPOJIM SE MA INTREGRIRANU GRAFICKU SVO NORMALNO RADI. U CEMU JE PROBLAM?

 
0 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Problem s maticnom ili grafickom

STISNUO SI CAPS LOCK NA TIPKOVNICI PA TI TO SAD REMETI NORMALAN RAD GRAFICKE KARTICE

 
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Problem s maticnom ili grafickom
Tyberius_Prime kaže...

STISNUO SI CAPS LOCK NA TIPKOVNICI PA TI TO SAD REMETI NORMALAN RAD GRAFICKE KARTICE

HAHAHAHA, A DE GA NEMOJ TROLAT NEGO MU REDOM PREDLOŽI PODEŠAVANJE U BIOSU, DODATNO NAPAJANJE NA GRAFULJI ITD,ITD...{#}

11 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s maticnom ili grafickom

iskljucio sam caps lock ali ne pomaze , jel moram u biosu iskljuciti intregriranu graficku i kako?

12 godina
protjeran
offline
Problem s maticnom ili grafickom

KAd prespojis monitor sa graficke na integrirranu (bez vadjenja ove 6570 van) jel imas slike. Vjerovatno imas.

Idi u bios i prosvrljaj, negdje moras imati opciju za iskljucivanje graficke kartice. Ja nemam integriranu na ovoj maticnoj i nemam isti bios kao tvoj tako da ne znam tocno gdje se nalazi ta opcija, ali ne bi trebao biti preveliki problem naci ju. Nije bios toliko kompliciran.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s maticnom ili grafickom

nasao sam u biosu prinary graphics adapter i imam ponuđeno onbordr, pci express, pci. probao sam staviti na sve te opcije i nece. 

12 godina
protjeran
offline
Problem s maticnom ili grafickom

Kad upalis komp jel se vrti ventilator na grafi.

Jesi li ju instalirao? Premda ovo ne bi smjelo biti potrebno da se dobije slika s nje ali tko ce ga znati.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s maticnom ili grafickom

ventilator se vrti, nemogu je instalirati kada mi ju komp nece ocitati.

12 godina
protjeran
offline
Problem s maticnom ili grafickom

Mozes instalirati drivere za nju jer ti radi integrirana grafa a preko nje dobivas sliku.

Iako sumnjam da je do toga, dodatno napajanje ti ne treba, jer mislim da HD 6570 ni nema konektore za dodatno napajanje.

U biosu je vjerovatno problem, a naci ga ovako napamet....

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Problem s maticnom ili grafickom

Otvori device manager,pod display adapters pogledaj koja grafa piše,ako piše koja druga od ove hd,obrišeš njene drivere i disableaš ju.Možeš več prije imati instal drivere za ovu hd.Ponovo pokreneš pc i u biosu mora biti podešena da je ona prva,primarna, zatim f10.Mora ju prihvatiti,provjeri ju još jedamput,izvadi ju i ponovo stavi.Ili stavi par slika biosa,ako se ne snalaziš baš u biosu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice