Problem s misom

poruka: 14
|
čitano: 7.680
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Problem s misom

Pozz..

 

Evo danas cistio komp, nije mi prvi put, i sve sam lijepo spojio.. dosad nikad problema.

 

Al danas jedna cudna stvar: Mis ne radi..

 

Imam razer deathadder-a a stvar je takva da kad se upali komp on svijetli i sve, no nemogu ga pomaknuti u windowsima.

Kad ga iskljucim pa ukljucim, radi oko 5 sec i kad na xp-u pise hardware is installed and ready to use on se vise nemoze micat opce. Probao sam ga preko usb adaptera spojit - Iz usb-a u onaj zeleni k za miseve/tipkovnice i nece..

Cudno mi je to sto mi radi tipkovnica koja je usb, i sad sam na misu koji nije preko usb-a vec preko onog drugog, a mislim da bi neki drugi usb mis radio. Deathadder sam probao na laptopu i sve sup radi..

 

Cak sam i na kompu driver izbriso i kad ga stavim u usb utor, opce mi ne prepoznaje novi usb..

 

Ako IKAKO mozete pomoci, hvala, nezelim reinstalirati xp, prije 3 dana sam ih stavio nove :D

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Problem s misom

Imao sam isti problem još davno na XP-u sa Microsoft Intelli mišom. Nikako nije htio raditi preko USB utora (iako su svi USB utori  ispravani i rade dan danas), pa da se na glavu postaviš. Nikakve reinstalacije windowsa nisu pomogle, nikakvi driveri ni prebacivanje po drugim utorima. Pomoglo je samo tako da sam nabavio adapter USB-PS2 i uključio ga u utor prediđen za miša. Tek tad je proradio i samo tako sam mogao koristiti tog miša pod XP-om. Pod Win7 nisam imao nikakvih problema s tim mišom.

14 godina
neaktivan
offline
Problem s misom

Problem je sto sam i ja to pokusao s USB>PS2 i nece :(

 

Al mislim da bi nakon reinstalacije xp-a trebalo radit, posto na drugim kompovima radi..

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Problem s misom

itko?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s misom
Jesi sve utore probo? I srednje? Jel taj mis ima posebne drivere od razera? Nisam skuzio koje si tocno uninstalo.
hmda
14 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s misom
Slash 666 kaže...
Jesi sve utore probo? I srednje? Jel taj mis ima posebne drivere od razera? Nisam skuzio koje si tocno uninstalo.

 

Ma sve sam probo. Od razera sam izbriso pomocu PS2 misa, stari neki..

 

I sad kad ustekam razera u usb ili preko ps2 konektora opce ga ne prepozna :S

14 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s misom
Pa instaliraj drivere od razerovog.
hmda
14 godina
neaktivan
offline
Problem s misom

Pa nece uopce da detektira mis kad ga spojim :D kao da nisam nista radio.. ev instaliro i nista, mako opet i nista

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s misom

Ukopčaj u neki drugi utor, izgasi komp, pa probaj. stvarno nemam ideje

hmda
13 godina
neaktivan
offline
Problem s misom

 Ja imam proble sa misom na laptopu u mis opciji uopce nema drivera na kompjuterski hoce help

Dejan
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Problem s misom

imam problem s misom logitech m100. kad kliknem na nesto kao da klikne dva puta i tako ne uvijek ali mozda 80% slucajeva.. to sam primjetio danas.. jel zna netko u cemu je kvaka, jeli gotov?

[url=http://trakt.tv/user/MjezZza][img]http://trakt.tv/user/MjezZza/widgets/watched/episode-banner.jpg#nocache[/img][/url]
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.5.2014 16:26 (maxy0).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Problem s misom
maxy0 kaže...

imam problem s misom logitech m100. kad kliknem na nesto kao da klikne dva puta i tako ne uvijek ali mozda 80% slucajeva.. to sam primjetio danas.. jel zna netko u cemu je kvaka, jeli gotov?

netko

[url=http://trakt.tv/user/MjezZza][img]http://trakt.tv/user/MjezZza/widgets/watched/episode-banner.jpg#nocache[/img][/url]
11 godina
offline
Re: Problem s misom
maxy0 kaže...

imam problem s misom logitech m100. kad kliknem na nesto kao da klikne dva puta i tako ne uvijek ali mozda 80% slucajeva.. to sam primjetio danas.. jel zna netko u cemu je kvaka, jeli gotov?

fora je u logitechu i njihovom dobavljaču microswitcheva, ja sam prošle godine radi toga kupio tri miša, sva tri logitechova i niti jedan nije izdržao duže od par mjeseci

sad sam uzeo sharkoon fireglider, radi već pola godine bez problema

neće mi logitech više u kuću dok god ne promijene dobavljača, pa da imaju ne znam kakvu podršku i da su ne znam kako ljubazni

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.5.2014 21:05 (picajzla0707).
12 godina
neaktivan
offline
Problem s misom

Pogledaj u postavke miša,za"brzina dvostrukog klika" ili možda je vrijeme za cleaning. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice