Problem s paljenjem laptopa

poruka: 4
|
čitano: 1.693
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Problem s paljenjem laptopa

  Radeći na laptopu inače marke fujitsu siemens odjednom se sam isključio,i ekran načisto zaamneo,pokušavao sam u više navrata na gumbu da ga pokrenem i upalim nisam mogao.nakon nekoliko sati pokušao sam ponovo da bi se upalio al je na njemu stajala informacija da je problem s operativnim sistemom.tako da se posle nekoliko minuta ponovo ugasio.I sve tako radi i za par minuta se ugasi.Pokušao sam ga ponovo formatirati i tokom samog rada se ponovo isključio.Ima li ko bi mogao pružiti kakvu informaciju o čemu se radi.Uključujem ga na punjač lampica od baterije svetli dok ostalo ništa ne funkcioniše,promenio sam i HDD i nakon toga isto.

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Problem s paljenjem laptopa
zg1975 kaže...

  Radeći na laptopu inače marke fujitsu siemens odjednom se sam isključio,i ekran načisto zaamneo,pokušavao sam u više navrata na gumbu da ga pokrenem i upalim nisam mogao.nakon nekoliko sati pokušao sam ponovo da bi se upalio al je na njemu stajala informacija da je problem s operativnim sistemom.tako da se posle nekoliko minuta ponovo ugasio.I sve tako radi i za par minuta se ugasi.Pokušao sam ga ponovo formatirati i tokom samog rada se ponovo isključio.Ima li ko bi mogao pružiti kakvu informaciju o čemu se radi.Uključujem ga na punjač lampica od baterije svetli dok ostalo ništa ne funkcioniše,promenio sam i HDD i nakon toga isto.

Probaj ispuhat prašinu kompresorom.

Valentin
11 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s paljenjem laptopa

  Hvala na savetu probao sam al nevredi sve sam ispuhao,sve je čisto,probao sam i samo preko adaptera bez baterije uključio se i opet prestao raditi,valjda mu je tu kraj.

12 godina
neaktivan
offline
Problem s paljenjem laptopa

Skini si i ubaci "hirens boot cd 15.2",593mb,skeniraj ram,hdd,clear cmos...I vidi ako se što da napraviti.

 

Hiren`s bootCD

 

Hiren`s bootCD download

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.1.2013 12:04 (lukabo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice