Problem sa pokretanjem racunara

poruka: 6
|
čitano: 1.836
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Problem sa pokretanjem racunara

Mozete li pomoci oko ovog problema: jucer je kompjuter normalno radio i kad sam jutros htjeo da ga upalim jednostavno nece da se upali, odradi BIOS i kad bude ono da se puni windows jednostavno zablokira, i takodje miš nikako ne radi ne gori cak ni laser na njemu, a s drugim windowsom sve radi pa ako moze neka pomoc ili sta moze da bude bio bih veoma zahvalan.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Problem sa pokretanjem racunara

Kako to misliš "windows zablokira...",a "s drugim windowsom radi...",objasni.Imaš dual boot,ili...?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa pokretanjem racunara

Pa kad odradi ono laadiranje windowsa jednostavno stane izbaci crn ekran prazan i nista se ne desava, osim sto je mis bez ikakvih funkcija ...a instalirao sam samo iz znatizelje windows koji vec imam na cd-u s njim se pokrene normalno racunar.imao sam win7 home edition 64 bita a sad sam snimio vistu 32 bita ali mi koči ona pa zato pitam u vezi ovog win7 ne znam koji je razlog sto nece da se pokrene?

11 godina
neaktivan
offline
Problem sa pokretanjem racunara

Uvaženi prijatelji forumaši,

 

Imam problem s pokretanjem računara.Naime,na računaru imam godinama instaliran Win XP OS,i uz to odlučio sma instalirati i Win 7. Moj problem je nastao poslije nekog vremena.A problem je taj,sto kad podižem XP on se restartuje u nedogled.

Nijesam neki stručnjak,maltene početnik sam.Prva misao mi je bila provjeriti ispravnost HDD-a.Testiraa sam ga preko Hirens Boot-a,i nije pronadjen neki loš sektor.Uz to, RAM sam istestira,sve je u redu.Windows 7 koristim regularno,tu je sve ok,i s Windows 7 imam pristup particijama na kojima je instaliran XP.Tu je sve ok,ali XP nikako da se podigne samo vrti boot.

Volio bih od vas dobiti neki savjet što mi je činiti,uz to i radovalo bi me ako bi mi neko mogao opisati prirodu mog problema,naravno ukoliko je to moguće i ako sam vam dao dovoljno informacija o dijagnozi računara da biste to mogli znati.

Unaprijed hvala

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.4.2013 12:01 (Rocco Siffredi).
 
0 0 hvala 0
12 godina
online
Problem sa pokretanjem racunara

Ponovo instaliraj XP.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa pokretanjem racunara

Ok,Mile...hvala ti....

I samo da te pitam jos ovo...je li po srijedi konflikt operativnih sistema,ili sta vec sto bi moglo bit uzrok ovakvog problema???

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice