Problem sa preuzimanjem datoteka

poruka: 31
|
čitano: 9.130
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Problem sa preuzimanjem datoteka

Dobar Dan. Dogodilo mi se to da kad preuzimam neke datoteke s  interneta kao zip. i rar. da mi je preuzme u obliku tmp. Datoteke. Zasto mi se to dogodilo. Ovo je prvi put, sve sam normalno skiodao i sam mi odjednom u .tmp formatu. Gdje je problem?

kike xd
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.6.2013 17:18 (Tokić).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Problem sa preuzimanjem datoteka

Stoga jer je i u tom formatu uploadana na net(mdf=image file).Probaj ju mountat(power iso,daemon tools,akcohol 120%...)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa preuzimanjem datoteka

pokusat cu deamon tools

kike xd
10 godina
neaktivan
offline
Problem sa preuzimanjem datoteka

Poz izgleda da sam pokupio virus ne mogu nista da skinem preko interneta, npr. kada odem na mozillu da skinem nesto skidanje se dovrsi ali kaze da je virus, tako je i na google chrom-u.

 

molim za pomoc. Hvala

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Problem sa preuzimanjem datoteka
senahid77 kaže...

Poz izgleda da sam pokupio virus ne mogu nista da skinem preko interneta, npr. kada odem na mozillu da skinem nesto skidanje se dovrsi ali kaze da je virus, tako je i na google chrom-u.

 

molim za pomoc. Hvala

Skini ovo u safe modu i proskeniraj!

10 godina
neaktivan
offline
Problem sa preuzimanjem datoteka

uradio sam kako si rekao ali nista sve je ostalo isto {#} 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa preuzimanjem datoteka
senahid77 kaže...

uradio sam kako si rekao ali nista sve je ostalo isto {#} 

skini ovo , i radi kako ti kaze, inače super program samo ga pokrenes i sam ti sve viruse i "nametnike" očisti, usto stvara i recovery point

10 godina
neaktivan
offline
Problem sa preuzimanjem datoteka

nista sve ostaje isto {#} . Hvala

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Problem sa preuzimanjem datoteka

Rekao ja da nista ne moze skinuti!

Ok da rezimiramo nesta!

-Jesi li uspio u Safe modu skinuti Malwarebytes?

-Jesi li proskenirao sa njim?

 

 

  Ako jesi sve to,daj nam screenshot(Alt+Print Screen) od task managera(Ctrl+Alt-Del),i ne bi bilo lose da ti vidimo startup programe (Run-upisi  msconfig   ,slikaj nam tab od Startup)

...Jako mi smrdi na nesta jednostavno!

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.7.2013 11:40 (Milka30).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Problem sa preuzimanjem datoteka

Mislim da se temp datoteka pojavljuje kod skidanja sa interneta ak je prekinuo download te se datoteke obično automatski pobrišu čim prkinete preuzimanje pa je malo zaista čudno da je kod njega taj temp file ostao 99.99% posto mislim da je neki virus došao na PC i predstavio se kao temp file pa preporučam da PC skinira sa AVG ili avirom kako bih otklonuo sumnju na virus.

Dalibor

Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa preuzimanjem datoteka

Sa AVG sam skenirao prije nego sto sam se obratio za pomoc ali sve je ostalo isto . Hvala

                   
 

12 godina
offline
Re: Problem sa preuzimanjem datoteka
senahid77 kaže...

Sa AVG sam skenirao prije nego sto sam se obratio za pomoc ali sve je ostalo isto . Hvala

                   
 

Senahide AVG ti je cisto shranje(naravno da ce sada AVG pobornici masovno stiskati TD,ali jbg to je cinjenica).Napravi onako kako sam ti objasnio i daj nam slikice ovdje!

Vrlo vjerovatno je da si instalirao nekakav "download blocker" koji ti neda nist da skidas-osim ako ne skidas preko njega!Uglavnom,ima takvih shranja na netu!

 

10 godina
neaktivan
offline
Problem sa preuzimanjem datoteka

Pokusacu ali nisam siguran da cu uspjeti . Evo opet sam skenirao sa AVG nista nije pronasao . Hvala

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Problem sa preuzimanjem datoteka

nisam uspio neznam, mozes li mi bolje objasniti molim te ili postoji neki laksi nacin .Hvala

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Problem sa preuzimanjem datoteka
senahid77 kaže...

nisam uspio neznam, mozes li mi bolje objasniti molim te ili postoji neki laksi nacin .Hvala

Stisni tipku WIN i R zajedno(ovako)  tada upiši msconfig i stisni ENTER!Dobiješovo tada u tome dobivenome prozoru stisni tab startup  i slikaj nam to!Slikaš na način da pritisneš Alt+Print screen tipke zajedno.Otvori PAINT ili Bojanje(ako je Hrv jezik na Windowsima) i tamo stisni ZALjEPI ili PASTE.Slika je sada u Paintu!Jednostavno stisni X (ugasi Paint) i pitati ce te hoces li sacuvati sliku!Nadij slici nekakvo ime i ispod imena odaberi JPG format!Odaberi gdije ces sliku sacuvati i to je to!Tu sliku postaj ovdje da ju vidimo(imas opciju Dodaj sliku sa računala!

 

Sada na isti nacin nam slikaj task manager!Njega otvaras stiskajuci Ctrl+Alt+Del!

 

Hebo ga ti nisam ti mogao jednostavnije objasniti!

I ne moras svima govoriti Hvala,kada imas mogucnost da svakome ispod posta stisnes Hvala!{#}

10 godina
neaktivan
offline
Problem sa preuzimanjem datoteka

nece da mi uslika . {#} {#} 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Problem sa preuzimanjem datoteka

evo

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Problem sa preuzimanjem datoteka

evo task manager

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Problem sa preuzimanjem datoteka

evo

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Problem sa preuzimanjem datoteka

Evo jos jedna, treba li jos sta .

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Problem sa preuzimanjem datoteka

Odlično!

Microsoft office

NBKeyScan

VProtect...

DAEMON

BgMonitor

pdface

Tenda Wrel..

To sada fino otkači(skloni kvačice) u startup-u!Dakle opet Win+R upisi msconfig,klik na startup i tu skloni kvacice sa navedenih programa!Restartiraj komp!

Nakon toga fino izvrsi FULL SCAN sa Malwarebytesom (ako nisi).

Probaj nekakav download!

VProtect ti je AVG toolbar koji ti vjerovatno blokira download,njega se tesko rijesiti,ali moguce je!

Moja preporuka je da si u potpunosti deinstaliras AVG i njegov toolbar-koji ce ti kuhac?

I Bogati de deinstaliraj taj crackani TuneUp.

Ako se ne varam,primjetio sam da imas Bit Defender mapu,znaj da ako imas instaliran Bit Defender,on ti ne ide u kombinaciji sa AVG-om,te i njega deinstaliraj!

Eto napravi sve to,pa javi!

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.7.2013 5:19 (Milka30).
Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Problem sa preuzimanjem datoteka

za deinstalirati u potpunosti avg idi na www.avg.com/ww-en/utilities .izaberi svoju verziju avg ideinstaliraj.po završetku ćeš morati ponovo pokrenuti računalo

 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Problem sa preuzimanjem datoteka

sve je ostalo isto . {#}

 

 

ovako izgleda kad se dovrsi preuzimanje

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Problem sa preuzimanjem datoteka
senahid77 kaže...

sve je ostalo isto . {#}

 

 

ovako izgleda kad se dovrsi preuzimanje

Ma polako nema frke!

Ajd nam slikaj sta sve imas instalirano na kompu!Znaci (vidim da imas BiH Lang,tako da ne znam kako je to prevedeno)Ali,Start-Control Panel-Uninstal!

 

10 godina
neaktivan
offline
Problem sa preuzimanjem datoteka

evo programa

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Problem sa preuzimanjem datoteka

jos jedna

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Problem sa preuzimanjem datoteka

evo

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Problem sa preuzimanjem datoteka

probaj ovu proceduru-pazi ulaziš u registar,ne diraj ništa osim ovog redoslijeda:u start upiši regedit ,nađi HKEY_LOCAL_MACHINE/Software/Microsoft/Windows/Curent/Version/Policies/Attachments. AKO ti je broj 3 promijeni u 1.izađi iz registra i probaj neki download.desnom tipkom miša otvaraš software/microsoft...svaki put klikni na expand dok ne dođeš do Attachments.AKO ti je broj 1 ne diraj ništa

 
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Problem sa preuzimanjem datoteka

HVAL , HVALA ,HVALA . VELIKO HVALA . Sada je sve uredu 

 

 

I samo jos jedno pitanje: Koji je antivirus najbolji ?

 

BIG THANKS !!

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa preuzimanjem datoteka

znaš kako se kaže:svaki gazda svog magarca hvali.ja koristim Microsoft Security Essentials i Malwarebytes Anti-Malware(čak se preporuča da se koriste zajedno).nikad nisam imao nikakvih problema,Microsoft Security Essentials-jednostavan, sam se ažurira,niti neznaš da ga imaš.kada nešto skidam obavezno prije instalacije provjerim sa Malwarebytes.pošto vidim da imaš google chrome-možeš dodati odličan dodatak WOT-odmah te upozorava na sumnjive stranice

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice