Problem s videom youtube i dr.

poruka: 17
|
čitano: 9.245
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Problem s videom youtube i dr.

Nedavno mi se pocelo desavat (na PC-u)  da svaki video na youtubeu ili bilo kojoj drugoj str zatrzava nonstop-uopce nemos gledat.  Internet mi radi ok (iskon adsl) na laptopu normalno radi preko istog modema.

Win 7 sve sljaka normalno. ali video zatrzava u mozili i chromeu jednako.  Virusa nema preskeniro.  Prebacio operativni sustav na drugi disk i opet ista stvar znaci disk ispravan.

Gdje da trazim gresku vise - problem mi je da stavljam windows ponovo hmm

Pretrazivaci najnovije verzije.

hvala

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Problem s videom youtube i dr.

jesi probao update-at flash player ??

I hate doing things !!! Things suck !!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Problem s videom youtube i dr.

Da najnovija verzija flash playera,,, u chromeu kaze da je vec instalirana i da se automatski obnavlja.  Isti video cak radi normalno na mobitelu s wifijem preko istog rutera. Probo sam i skinit video na hadr pa onda pustit i radi savrseno glatko. ali online zapinje ko budala u sva tri pretrazivaca.!

11 godina
neaktivan
offline
Problem s videom youtube i dr.

Pozdrav, već 10-ak dana iman problema sa youtube,video mi šteka.inače koristim operu a ništa bolje nije u mozilli i exploreru.

 

Napravija san update za FF i opet ništa. Molin pomoč   ;)

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s videom youtube i dr.
skip kaže...

Da najnovija verzija flash playera,,, u chromeu kaze da je vec instalirana i da se automatski obnavlja.  Isti video cak radi normalno na mobitelu s wifijem preko istog rutera. Probo sam i skinit video na hadr pa onda pustit i radi savrseno glatko. ali online zapinje ko budala u sva tri pretrazivaca.!

kolika ti je brzina interneta ?? 

možda ti se neko nakačio na wi-fi i skida torrente !!! {#}

I hate doing things !!! Things suck !!!
14 godina
offline
Problem s videom youtube i dr.

http://helpx.adobe.com/flash-player/kb/uninstall-flash-player-windows.html

 

probaj sa ovim alatom odinstalirat Flash i instalirat najnoviju verziju direktno sa oficijalne adobe stranice.

 

Isto napravi za Javu sa ovim http://www.softpedia.com/get/System/System-Miscellaneous/JavaRa.shtml

 

Ako ti se netko zakačio na wifi , u postavkama rutera promijeni username /password, i mijenjaj enkripciju (WEP ni pod razno nemoj stavljat) bez obzira sto imas pass, provjeri da li mozes pristupiti wifi vezi ako ukucaš krivi pass.

 

Ako imas kakvih extenzija, addonova u browseru probaj odinstalirat, disejblat na privremeno vidi da li će pomoć.

 

Isto tako probaj ovo :

 

 probat isključit akceleraciju u Firefoxu.

 

Try to disable hardware acceleration in Firefox.

 

Try to "disable the hardware acceleration" in the Flash Player.

See also:

Flash "Display settings" window:

 

i eventualno jos ovo ako nista gore ne pomogne :

 

Many site issues can be caused by corrupt cookies or cache. In order to try to fix these problems, the first step is to clear both cookies and the cache. Note: This will temporarily log you out of all sites you're logged in to. To clear cache and cookies do the following:

 

  1. Go to Firefox > History > Clear recent history or (if no Firefox button is shown) go to Tools > Clear recent history.
  2. Under "Time range to clear", select "Everything".
  3. Now, click the arrow next to Details to toggle the Details list active.
  4. From the details list, check Cache and Cookies and uncheck everything else.
  5. Now click the Clear now button.
https://www.youtube.com/watch?v=Xbp6umQT58A
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Problem s videom youtube i dr.

nista od toga colossus7 nece pomoci,imao sam skoro isti slucaj kod kolege i posle dva dana isprobavanja svega i svacega nista nije pomoglo,niti najnoviji flash player,java,cak ni instalacija novih windovsa(nekoliko raznih) - sto posto sam siguran da ovaj problem nece biti rijesen,ako bude bas me zanima kako

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Problem s videom youtube i dr.

Kolega evo ja sam imao sličan problem sve mi je normalno radilo ali cim bih pokrenuo video na youtube neovisno o pregledniku sve bi mi nakon nekoliko sekundi smrzlo i morao sam restartati računalo,problem mi je bio u adapteru dvi u vga čim sam njega zamijenio sve mi radi normalno.Sve sam živo bio istestirao a ispostavilo se da je problem u adapteru  koji je na hd5760 radio normalno ali na hd 7770 sve bi bilo normalno dok ne bih pokrenuo video na youtube.Evo samo moje iskustvo probajte ako koristite adapter.LP

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.4.2013 0:55 (mikes).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Problem s videom youtube i dr.

Strašno :)

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=Xbp6umQT58A
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Problem s videom youtube i dr.

Ne znam što da radim u Chromeo već neko vrijeme ne mogu gledati full screen videe već mi ovako izgleda

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.4.2013 10:00 (Sjekirica).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Problem s videom youtube i dr.

Jer se kome desava da nemoze na yt-u promjenit velicinu videa...znaci kliknem na onaj mali kvadratic dolje desno za 480p i nista...jedini nacin mi je da stalno refresham stranicu...ak zna neko nkj bolje nek slobodno javi

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Problem s videom youtube i dr.

Mnogi imaju taj problem kada imaju instalirane određene addonove za Browser, probaj pogasit sve pa palit jedan po jedan vidi ima li razlike.

 

Skini najnoviju flash verziju ako već nisi.

 

Staru prvo odinstaliraj sa http://helpx.adobe.com/flash-player/kb/uninstall-flash-player-windows.html

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=Xbp6umQT58A
12 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s videom youtube i dr.

automatski mi se flash player updejta skoro stalno...al kak mi se cini da ga i tu nkj zeza...jer dok skinem najnoviji fp instalira se do pol i to je to samo pise failed to initialize...a ovo s yt-om sam resil samo sam obrisal povjest i to je to.

11 godina
neaktivan
offline
Problem s videom youtube i dr.

Prebaci na HTML5,pa pogledaj dal to možda pomaže.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s videom youtube i dr.

kak?

15 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s videom youtube i dr.

Ja ni na jednom videu s youtubea ne vidim dislikeove, to je kod mene nesto ili nitko ne vidi ?

ⓑⓤⓖ░░▒▓███✰✰►◕‿◕◄✰✰███▓▒░░ⓑⓤⓖ
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.5.2013 20:57 (tony THE Noob).
12 godina
neaktivan
offline
Problem s videom youtube i dr.

Ako želite da vam se video sa"youtube" još brže učitava,stavite ga u reducirani način rada.Sasvim dolje desno, na stranici pritisnite"isprobaj nešto novo",a zatim ikonu sa perom,"laka verzija",znatno ubrzava učitavanje videa.

Moj PC  
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice