Problem s wifi-em

poruka: 6
|
čitano: 2.658
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Problem s wifi-em

ZZZ svima...evo o čemu se dela.Prije nekoliko mjeseci mi je neko provalil na internet pa sam moral mjenjati lozinku jer taj ''provalnik'' mi je nabacil gigabajte pa mi je došel račun od prek 1000 kn..Kak sam si promjenil lozinku,spremil sam si je na desktop i sve je bilo ok dok si nisam mjenjal windows xp u win.7.Na xp mi je bila ta lozinka a tu lozinku sam si zaboravil zapisati negdje na papir i nebrem nikak doći do nje.Molim vas ako znate kako do dođem do nje nek pomogne.

 
0 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s wifi-em

Pitaj provalnika{#}

11 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s wifi-em

Je..da mi još jemput provali.{#}

12 godina
neaktivan
offline
Problem s wifi-em

Pošto si mijenjao windowse(formatirao hdd),nikako,(jedino ako se sjetiš).Da nisi,još bi se nekako dalo to srediti sa alatima za  password recovery,ali ovako...

Napravi novi user account sada.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Problem s wifi-em

imam jedan problem imam modem zte zxv10 w300 koji ima wifi eh sad na mobu imam wifi ali nemogu se konektovati nikako na net kada se konektujem trazi mi lozinku,a drug se konektuje sa svoga moba bez lozinke.mob je huawei g6310 svaka pomoc je

{#}dobro dosal.hvala

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Problem s wifi-em
red_smoke kaže...

imam jedan problem imam modem zte zxv10 w300 koji ima wifi eh sad na mobu imam wifi ali nemogu se konektovati nikako na net kada se konektujem trazi mi lozinku,a drug se konektuje sa svoga moba bez lozinke.mob je huawei g6310 svaka pomoc je

{#}dobro dosal.hvala

Znaci koliko sam shvatio ti neznas wifi lozinku, jel?

Prati ovako 

1. spoji se kablom na ruter 

2. otvori internet browser(Google chrome, firefox, IE...)

3. u adress bar upisi 192.168.1.1

4. pojavit ce ti se prozor u koji upišeš, username i password, u oba polja ovo: admin

5. otvoriti ce ti se postavke rutera

6. klikni Interface Setup

7. klikni Wireless

8. scrollaj dole i u trecem odlomku(ENCRYPTION) pod Pre-Shared key(ili tako nesto) pise tvoj password

9. Ako u tom polju ništa ne piše upiši novi password koji zapamti.

10. Klikni save pri dnu i to je to 

 

 

Ako bude problema oko passworda, uzmi stvar u svoje ruke(ruter) i na poleđini rutera bi trebao pisati username i password i nastavi postupak. Ako nepise na ruteru pokusaj s ovim: username: admin

password: vr10vr10tajn1pa55

Never let a computer know you're in a hurry.
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.4.2013 19:36 (IVOX).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice