Problem win 7

poruka: 11
|
čitano: 3.891
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Problem win 7 neće u control panel

trenutno imam OS win7 64, a problem se javlja kad pokušam ući u control panel-dakle neda mi da uđem u control i napiše "program windows explorer je prestao raditi" i kao traži riješenje na netu.. dakle start stisnem i odmah kad kliknem control panel mi to izbaci, nadam se da je neka sitnica i da će mi netko moći pomoći..

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Problem win 7 neće u control panel

znači prekine mi na početnoj strani upravljačke ploče-mogu drugim putem ući npr u deinstalaciju programa

13 godina
neaktivan
offline
Re: Problem win 7 neće u control panel

može li netko pomoći, znači ne restarta mi se komp-jednostavno ne mogu ući u control panel??

12 godina
neaktivan
offline
Problem win 7

Pozdrav, imam isti problem da li netko može pomoći !!!

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Problem win 7

skeniraj sa spyware-om ako nema nista onda drugu verziju win jer je ovaj ocigledno defektan ins sp1 ver.7600

12 godina
neaktivan
offline
Problem win 7

Evo ja već dugo imam taj problem na samo jednom svome raćunalo a imam ih 2 . znaći promijenio sam 3-4 windowsa i opet isto dok na drugom raćunalo toga nema ... i evo sad sam malo pokušavao razne naćine i skužio da kad stavim hrvatski jezik tek tada mi poćme to blokavanje s control panelom .. trenutno radim na engleskom jeziku i nemam nikakvih problema :)

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Problem win 7
Trajković kaže...

Evo ja već dugo imam taj problem na samo jednom svome raćunalo a imam ih 2 . znaći promijenio sam 3-4 windowsa i opet isto dok na drugom raćunalo toga nema ... i evo sad sam malo pokušavao razne naćine i skužio da kad stavim hrvatski jezik tek tada mi poćme to blokavanje s control panelom .. trenutno radim na engleskom jeziku i nemam nikakvih problema :)

Nema to veze sa hrv jezikom.Do windowsa je.Ja imam hrv i sve update i sve radi besprijekorno.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Problem win 7
Trajković kaže...

Evo ja već dugo imam taj problem na samo jednom svome raćunalo a imam ih 2 . znaći promijenio sam 3-4 windowsa i opet isto dok na drugom raćunalo toga nema ... i evo sad sam malo pokušavao razne naćine i skužio da kad stavim hrvatski jezik tek tada mi poćme to blokavanje s control panelom .. trenutno radim na engleskom jeziku i nemam nikakvih problema :)

Pozdrav, kao prvo i osnovno pravilo odi utvoj profil i kod MOJ PC obavezno staviš kakav računalo imaš. A ovako nisi ništa dao punu informacije.

 

Prema sudeći tvoj problem u računalu mogao bit uzrok:

 

Pregrijavanje - pogledat kakve su temperature CPU, GPU, MBO ( program Everest, Speccy ili Hw monitor).

Testirati zdravlje hdd (program HD Tune ili Hirens cd boot). Ako kod skena u hd tune bez quicka error scana nema crvene kocke disk je ok, ako ga ima crvene kocke tada obavezno nabavi novi disk.

 

A ovo kako kažeš da oimaš problem control panel upučuje da imaš problema sa hard diks (bad sectori) 

 

Bad sectori obično ometa pri instalaciji i zapinje kod otvaranja programa te smrzava te zna povečat temperature hdd-a.

 

Dakle provjeri sve i uzmi više vremena da to sve testitraš i javi nam za rezultate. 

Nenad
14 godina
offline
Problem win 7

Vidi šta u vezi tog problema o tome piše u Event viewer. Napiši nam koje Critical errors prijavljuje Event viewer.

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.1.2013 21:24 (phoenix2003).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Problem win 7 neće u control panel

Imam problem isti, kad upalim komp i kliknem bilo gdje na radnu povrsinu samo se zamrzne i dodje stopped working.

Nasao sam rjesenje:

Updatiraj Windows (obavezno) Service Pack 1  stavi, skeniraj s KASPERSKY-m (skines trial 30 dana) i Malvarebytes anti Malvare ako nesto nadju izbrises i rahat, meni su nasli 11 trojanaca i 63 malvara...

11 godina
neaktivan
offline
Problem win 7

Hoce tako kad su win skinuti sa torrenta {#} Ja sam tek na trecem pokusaju uspio skinuti onaj koji radi sa sp1 i sad radim sve update osim onog programcica za provjeru dali je win original {#}

Isto imao problema, jedan mi je cak i HDD forsirao u parkiranju glave pa je non stop klikao, imao neki power saver koji nije sljakao kako treba. Bugoviti windwosi stvaraju probleme.

Što hladnije to bolje :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice