Problemi sa zvukom

poruka: 11
|
čitano: 4.789
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Problemi sa zvukom

Imam velike probleme na svom racunaru sa zvukom a mislim da nije do zvucnika jer sam isprobavao i druge,a i na slusalicama mi je isti problem.Naime prilikom reprodukcije zvuka i na internetu i ovako sa CD-ova dolazi do treperenja,zavijanja kao pokvarena ''kaseta'' na radiju.Prvih 5-10 sekundi nakon pokretanja videa npr na You tube-u sve radi ok i onda pocinju ti problemi.
Osim toga imam problem i sa reprodukcijom videa,slika kasni u odnosu na ton ili mi sliku prikazuje u ''slajdovima'' sa velikim zatrazvanjem,posebno je izrazeno kod streamova.
Najmanji problem,i jedini podnosljivi je onaj prilikom paljenja racunara,kada  mi stoji ono ''WINDOWS Xp'' i po 10 minuta prije nego udje u sustav.
Pozdrav,nadam se nekim konkretnimi detaljnim odgovorima 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Problemi sa zvukom

Napiši konfiguraciju, i sliku iz task managera pod performace

Never let a computer know you're in a hurry.
 
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Problemi sa zvukom

Valjda je to to

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.12.2012 16:51 (Veciti momak).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Problemi sa zvukom

Driveri grafa,driveri zvučna,codeci, novi adobeflashplayer za video sa weba(youtube) ...ideš redom,jer ako ti je hardwer u redu veliš,treba novi softwere(driver).

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Problemi sa zvukom
Ne kontam sta treba da radim,ako moze malo ''detaljnije'' da objasnis,nisam bas nesto ''jak'' na ovim racunarima
12 godina
protjeran
offline
Re: Problemi sa zvukom
ja imao isto na drugom kompu identican problem, probao sve zivo i mrtvo i nista, a imam debelog iskustva s time, jedino su mi filmovi normalno radili u power dvd-u odustao sam i instalirao nove windovse:)
CPU: Intel Core i7-920@3.8ghz + ArticCooling Freezer 13 + ASUS P6T Deluxe Ver.2 + MSI Radeon R6850 Cyclone OC Power Edition 1GB 1010/4880mhz@1.30V
16 godina
offline
Problemi sa zvukom

Za početak - instalacija čistih windowsa, a ne neke teško modificirane žnj verzije kao ta što imaš.

Twitter @191x7 za pomoc oko racunala i preporuke hardvera...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Problemi sa zvukom

Skini najnovije drivere za svoju grafu i za zvučnu sa neta,instal,ugasi i ponovo upali pc.Za gledanje videa sa youtube

trebaš imati instal afplayer,za razne multimedije(wmp,gomplayer,bsplayer,vlcplayer...)trebaš codece...

Skini"Easy Driver Pro",skeniraj,pa vidi koje sve drivere trebaš skinuti i sve ih skini,instaliraj i onda češ

vidjeti ako problem i dalje postoji.

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Problemi sa zvukom
191x7 kaže...

Za početak - instalacija čistih windowsa, a ne neke teško modificirane žnj verzije kao ta što imaš.

I to.Dobro ti kolega veli,jer ako ti čekaš 10min da ti se digne sustav,to nije u redu.

-onda znači da ti se samo malo nešto poremetilo,možda si samo nehotice nekim alatom

greškom obrisao drivere,update novih bi trebao riješiti problem

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.12.2012 19:14 (lukabo).
11 godina
neaktivan
offline
Problemi sa zvukom
Ma koristim vec godinama ovu verziju i nisam imao problema do prije mjesec dva.
Pokusat cu ovo sto ste rekli,pa cemo vidjet
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Problemi sa zvukom
Izbrisao sam stari driver za graficku,ubacio novi,nemam vise problema sa trokiranjem slike,medjutim nisam nasao rjesenje za treperenje zvuka,odnosno neznam ni gdje da provjerim koji mi je audio driver,ni gdje da ga izbrisem,ni gdje da skinem novi :(
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice