Punjac HP laptop 18.5V za Dell laptop 19.5V ?

poruka: 6
|
čitano: 5.363
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Punjac HP laptop 18.5V za Dell laptop 19.5V ?

HP punjac za laptop 18.5V ima isti konektor kao Dell , ali za Dell stoji voltaža 19.5V  , da li se smije koristiti za Dell ?

hoce li crknuti laptop? 

franc
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.3.2013 12:27 (franc_32).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Punjac HP laptop 18.5V za Dell laptop 19.5V ?

nece ti crknut odmah ali nakon duzeg koristenja ce ti prvo krepat ekran pa ostalo. :)

Nes.Snes.N64.Gb.Ds
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Punjac HP laptop 18.5V za Dell laptop 19.5V ?
buli kaže...

nece ti crknut odmah ali nakon duzeg koristenja ce ti prvo krepat ekran pa ostalo. :)

hvala na odgovoru

Zna li tko di se može u HR nabaviti ovaj konektor ? 7.4   5.0 mm  , isti je kod Dell i HP

franc
12 godina
neaktivan
offline
Punjac HP laptop 18.5V za Dell laptop 19.5V ?

Izlaz nebi smio biti veči od+/- 5% starog punjača,znači 20,5V ili 18,5V(ako je punjač 19,5V).Ali postoji mogučnost,da ti se neče puniti baterija.Može se koristiti,ali to nije trajno rješenje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Punjac HP laptop 18.5V za Dell laptop 19.5V ?
lukabo kaže...

Izlaz nebi smio biti veči od+/- 5% starog punjača,znači 20,5V ili 18,5V(ako je punjač 19,5V).Ali postoji mogučnost,da ti se neče puniti baterija.Može se koristiti,ali to nije trajno rješenje.

hvala ljudi , bude sestra koristila 3 tjedna , dok ne dođe novi iz kine koji sam narucio za 10dolara preko ebay.  imao sam loša iskustva s tim neorginalnim punjacima jer mi je vec neki jeftini kineski uništio laptop i bilo je dima i vatrometa.

franc
14 godina
moderator
offline
Re: Punjac HP laptop 18.5V za Dell laptop 19.5V ?
franc_32 kaže...

Zna li tko di se može u HR nabaviti ovaj konektor ? 7.4   5.0 mm  , isti je kod Dell i HP

chipoteka?

TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija // na glupe postove i pitanja odgovaram sa: ke???? // besplatno gledam u kristalnu kuglu i otkrivam koje su vaše komponente :)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice