Samsung LCD tv problem s rezolucijom

poruka: 5
|
čitano: 4.319
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Samsung LCD tv problem s rezolucijom

Uglavnom koristim Samsungov LCD Tv kao zamjenu za monitor, uglavnom ne bi točno znao koji je model LCD-a znam da je HD tv i da podržavam 1920x1080 sliku. I uglavnom kad spojim se na komp putem HDMI kabela i stavim na maksimalnu znači 1920x1080 rezoluciju sva slika bude onako mutna i nikakva. Molim vas pomoc :) http://csimg.pricesavvy.co.uk/srv/GB/00002978268727821/T/340x340/C/FFFFFF/url/samsung-32-ins-lcd-tv.jpg

"Who are you to judge the life I live? I know I'm not perfect -and I don't live to be- but before you start pointing fingers... make sure you hands are
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.6.2012 16:56 (atiHD).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung LCD tv problem s rezolucijom

svaki lcd ima ima svoju nazivnu rezoluciju na kojoj radi. nemože mjenjati samo tako, kao kod starih crt-ova i da to ne utjeće na sliku. vjerovatno si stavio preveliku. koliko inča je monitor.

 
0 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung LCD tv problem s rezolucijom

monitor je 23 inča, znam da ne bi trebalo bit problema jer sam prije imao monitor od 22 inča i radilo je sasvim normalno 

"Who are you to judge the life I live? I know I'm not perfect -and I don't live to be- but before you start pointing fingers... make sure you hands are
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung LCD tv problem s rezolucijom
prijatelju ja imam isto takav samo je S22D300HY znaci 22 inca i imam isto takav problem na compu...nemogu igrati nijedne igre samo treperi kad se otvore...
12 godina
neaktivan
offline
Samsung LCD tv problem s rezolucijom

Koje grafe koristite,navodno geforsice treba podesiti za hdmi izlaz na tv i koji ti je refresh rate 60,75Hz...?

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice