Son< vaio vgn-ar31s

poruka: 16
|
čitano: 2.596
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Son< vaio vgn-ar31s

imam sony vaio vgn ar31s instalirao sam win 7  inace origan bude win vista problem je u tome sto mi apsolutno neradi pun k... stvari kao npr movi maker webcam i dosta toga skidao sam sve razne update  drivere ovo ono ali nista nepomaze ni sa svih soniovi stranica nikve pomoc nema ako mi neko moye pomoci s originalnim paketom drivera bio bi zahvalan

zlaja
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Son< vaio vgn-ar31s

Pokušaj driver-ima za Vistu pa idi na compatibility. Driver-i za Vistu bi trebali normalno raditi pod 7-com ukoliko su noviji od samih driver-a koji dolaze u 7-ci. Pokušaj i sa Windows update.... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Son< vaio vgn-ar31s

pokusao sam stvarno sve moguce skontam j i driver ya ovu svoju win7 32 bit pokusam instalirati ma nema sanse nece nikako pokusao sam skidati i za vistu ali ipak nec trayio na svim sony-ovim sajtovima ma nista tacno mi dojde daga odvalim od zid

zlaja
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Son< vaio vgn-ar31s

Pokušaj  sa "DRPSu".

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Son< vaio vgn-ar31s

pokusao sam i s cobra driver on meni instalira npr graficku na kraju je mb undefined i nece ni movie maker da pokrene 

zlaja
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Son< vaio vgn-ar31s

Vrati ponovo Vistu, instaliraj sve driver-e i onda instaliraj 7-cu ali nemoj formatirati disk već kad te instaler bude pitao želiš li upgrade ili clean install, napravi upgrade.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Son< vaio vgn-ar31s

nemam viste bila je vista home premium i neznam koliko ce mi pomoci to jer jasam originalnu verziju formatirao i stavio win7 

zlaja
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Son< vaio vgn-ar31s

npr na movie maker mi ovako pise this video card installed on this computer doesnt meet the minimum system requirements for windows dvd maker evo lap top-a

zlaja
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Son< vaio vgn-ar31s

Daj stavi screenshot od device manager-a....

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Son< vaio vgn-ar31s

na device manager ima kao sve drivere...... a ovamo mi grafickA CISTA nula pise daje normalan vga graficka ocita da card reader a nece da prima kartice sony vaio updates program kaze nemam drivera za card reader pokusam da ga skinem i prikaze mi neki error da ga nemoze instalirati isto tako mi bude na grafickoj karti ma nije nikako u redu prvo sam stavio win7 ultimate sad sam ga format na win7 profesional s cobra driver sve drivere instalira al nista se nedesava i na web cam uobste nema driver a na device meneger kaze daje sve oke 

zlaja
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Son< vaio vgn-ar31s

Skini driver sa nVidijine stranice i otpakuj ga sa 7ZIP-om. Nađi folder sa driverom i pokušaj ga instalirati direktno sa device manager-a a ne sa instalerom. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Son< vaio vgn-ar31s

evo sta mi pise na grafickoj a tek sam instalirao win 7 nisam ni trayio drivere ni nista i ybog ovoga mi npr nece dvd macker 

zlaja
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Son< vaio vgn-ar31s

Možeš li dodijeliti više RAM-a za GPU u BIOS-u? Napravi update driver-a onako kako sam ti ranije opisao!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Son< vaio vgn-ar31s

to za bios neznam dali moze.... a evo skinuo sam 7zipm sad skidam driver za graf 122mb pa cim skinem budem ti javio

zlaja
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Son< vaio vgn-ar31s

onako preko7zip i device managera nema sanse nece nista sad cu pokusati preko biosa 

zlaja
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Son< vaio vgn-ar31s

Vidi može li ti šta pomoći sa ovog linka?

 

http://www.sony.co.uk/support/en/product/VGN-AR31S/updates

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice