Spajanje laptopa s tv-om - problem

poruka: 51
|
čitano: 47.446
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Spajanje laptopa s tv-om - problem

Nadam se da na laptopu imas instaliran Viera Link iz panasonica.?

Što hladnije to bolje...
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Spajanje laptopa s tv-om - problem

nemam, jedina poveznica laptop-tv mi je universal media server...uz tv koliko se sjećam nisam dobio nikakav cd, može link za skidanje viere, jel tražio sam pa baš i nisam siguran što bih trebao skinuti, jbg...nisam baš info potkovan , dosta toga stihijski radim...bolje mi ide lijećenje životinja, pa eto možda se nađemo na drugim temama u obrnutom položaju :-)

tleopold
11 godina
neaktivan
offline
Re: Spajanje laptopa s tv-om - problem
tleopold kaže...

nemam, jedina poveznica laptop-tv mi je universal media server...uz tv koliko se sjećam nisam dobio nikakav cd, može link za skidanje viere, jel tražio sam pa baš i nisam siguran što bih trebao skinuti, jbg...nisam baš info potkovan , dosta toga stihijski radim...bolje mi ide lijećenje životinja, pa eto možda se nađemo na drugim temama u obrnutom položaju :-)

Ovdje na linku odaberi koji laptop imaš i koji operativni sustav imaš.

Skini drivere i instaliraj ih.

 

http://drivers.downloadatoz.com/download/168407,tx-p55st50e.html

Što hladnije to bolje...
11 godina
neaktivan
offline
Spajanje laptopa s tv-om - problem

http://panasonic.net/prodisplays/download/software/dkb.html

 

Ili probaj sa ovim, ali nešto od drivera ili softwarea ti očito fali.

 

Ja svoj Samsung nisam mogao spojiti dok nisam instalirao Samsung Link i sa njim dobio drivere, tek tada je sve proradilo.

Što hladnije to bolje...
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Spajanje laptopa s tv-om - problem

ima puno drivera, imam Dell inspirion N5030  64-bit, ...jel moram baš sve skinmuti, ima ih dosta

tleopold
11 godina
neaktivan
offline
Re: Spajanje laptopa s tv-om - problem
tleopold kaže...

ima puno drivera, imam Dell inspirion N5030  64-bit, ...jel moram baš sve skinmuti, ima ih dosta

64bit šta? Koji sustav windowsa?

 

Ovdje skini što ti treba?

http://panasonic.net/prodisplays/download/software/index.html

Što hladnije to bolje...
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.8.2013 23:33 (Praedator).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Spajanje laptopa s tv-om - problem

WINDOWS 7

tleopold
11 godina
neaktivan
offline
Spajanje laptopa s tv-om - problem

Jel ti na laptop instaliran NET.Framework 4.5?

Ako nije probaj njega instalirati isto.

I zadnj driver od grafičke na laptopu instaliraj.

Isto tako pregledaj ostale drivere koje imas i napravi update-e.

 

Sto posto ti nešto od drivera na laptopu nepodrzava Smart TV.

Jer sve radi na drugom TV-u.

 

 

Što hladnije to bolje...
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.8.2013 23:37 (Praedator).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Spajanje laptopa s tv-om - problem

sve instalirao , + sve moguće zadnje drivere i opet ništa,....

tleopold
11 godina
neaktivan
offline
Re: Spajanje laptopa s tv-om - problem
tleopold kaže...

sve instalirao , + sve moguće zadnje drivere i opet ništa,....

Zeznuta stvar.

Znaci neče ni kada izabereš HDMI na TV-u u koji je ukopčan laptop?

A na TV-u ti nepokazuje novi hardware ili pokazuje?

Jeli ima TV još možda VGA ulaz? Ili samo HDMI imaš?

Što hladnije to bolje...
11 godina
neaktivan
offline
Spajanje laptopa s tv-om - problem

čitajući naše i strane forume volio bih naći nekoga koji je uspio riješiti problem dobivanje slike sa laptopa(dell) vga izlaz i panasonic plazma samo hdmi ulazi, ...ostaje da još provjerimo vrste hdmi kablova,

tleopold
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Spajanje laptopa s tv-om - problem

Cekaj malo... VGA na HDMI ti je prijenos???

 

Nema sanse da radi, zaboravi.

Što hladnije to bolje...
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Spajanje laptopa s tv-om - problem

da, ali između je konvertor koji prebacuje signal i to uredno radi u drugoj sobi na quadro lcd....ma ok, ne pratiš

 

uglavnom čitao i strane forume, i imaju iste probleme , ali riješenje još nisam pronašao, znaći  uz konvertor bilo koji laptop samo sa vga izlazom i plazma samo uz hdmi ulaze ... danas recimo kupim hdmi kabel 1,4 ...isti kao što na ebay reklamiraju "kabel za plazme" potpuno isti , znaći znaju da nema riješenje (pretpostavljam) a opet prodaju...hehehe... ostaje mi da kupim novi laptop

tleopold
11 godina
neaktivan
offline
Spajanje laptopa s tv-om - problem

Mislim da ti necitas, konverteri su shmece.

Meni radi vga - vga, ali vga-konverter-hdmi nece da radi.

 

Nemoze ti nista prebaciti signal a da radi na smart TV-u.

Mozes samo uzeti laptop sa HDMI izlazom, to ti je jedino rijesenje, i tebi i ostalima koji pokusavaju nesto sto je nemoguce.

 

VGA-HDMI konverteri NE RADE!

 

To sto ti radi na LCD-u to je stari LCD a ne smart TV sto su razlika nebo i zemlja.

Što hladnije to bolje...
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.8.2013 20:04 (Praedator).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Spajanje laptopa s tv-om - problem

 konvertori možda jesu smeće, ali ovaj moj radi ... to što ja nisam znao da je smart Tv potpuno druga priča je moj problem, a jbg, nema veze, nešto sam naučio, ali vidim po svijetu da nisam jedini {#}...pozz

tleopold
7 godina
neaktivan
offline
Re: Spajanje laptopa s tv-om - problem

Poštovani,

Maloprije sam se prijavio na forum pa još ne znam kako i gdje postaviti vlastito pitanje na istu temu. Naime i ja imam problem sa projekcijom slike sa mog laptopa Končar, Windows 10 na LCD TV Samsung, 10 godina, s VGA i HDMI ulazima. Probao sam spojiti i VGA i HDMI kabelom ali bez uspjeha. Kad stisnem tipke fn F3 tipke pojavi mi se obavijest da računalo ne može projicirati na TV i da treba reinstalirati driver, valjda grafičke kartice. Kako to napraviti? U sistemskom meniju mi stoji da je ažuriranje drivera obavljeno jučer u 23 sata.

Ante

8 godina
offline
Re: Spajanje laptopa s tv-om - problem
toniCALLE kaže...

Poštovani,

Maloprije sam se prijavio na forum pa još ne znam kako i gdje postaviti vlastito pitanje na istu temu. Naime i ja imam problem sa projekcijom slike s mog laptopa Končar, Windows 10 na LCD TV Samsung, 10 godina, s VGA i HDMI ulazima. Probao sam spojiti i VGA i HDMI kabelom ali bez uspjeha. Kad stisnem tipke fn F3 tipke pojavi mi se obavijest da računalo ne može projicirati na TV i da treba reinstalirati driver, valjda grafičke kartice. Kako to napraviti? U sistemskom meniju mi stoji da je ažuriranje drivera obavljeno jučer u 23 sata. Hvala.

Toni

 Spoji laptop i Tv -> Win key + P -> Dupliciraj (Duplicate) ili Samo projektor (Projector only)

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Spajanje laptopa s tv-om - problem

Napravio sam to i opet ništa. Na zaslonu mi se ispiše "your PC cannot project to another screen. Try reinstalling the driver or using a different card"

13 godina
neaktivan
offline
Spajanje laptopa s tv-om - problem

pozdrav,

može li mi netko objasniti kako nariktati i gdje da kad spojim laptop na tv da kad spustim ekran na laptopu ne nestane slike na tv-u,spustim laptop i zagasi se i odmah nestane slike i čim dignem ekran laptopa upali se i pokaže se slika i na tv-u?

imam widowse 1o,tv samsung 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Spajanje laptopa s tv-om - problem
biankoneri kaže...

pozdrav,

može li mi netko objasniti kako nariktati i gdje da kad spojim laptop na tv da kad spustim ekran na laptopu ne nestane slike na tv-u,spustim laptop i zagasi se i odmah nestane slike i čim dignem ekran laptopa upali se i pokaže se slika i na tv-u?

imam widowse 1o,tv samsung 

 control panel>power options>choose what closing the lid does>when i close the lid > do nothing (on battery and plugged in)

13 godina
neaktivan
offline
Re: Spajanje laptopa s tv-om - problem
Hvala
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice