Terratec Tstick Black čudan problem

poruka: 3
|
čitano: 1.127
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Terratec T stick Black čudan problem

Totalno sam zbunjen. Upalim Terratec Home Cinema da ću gledati tv, a kad tamo ni slike ni tona. Ime programa na kojem se nalazim uredno piše i teletext radi normalno. Kad odem ponovo odskenirati programe sve ih uredno nađe, ali na ekranu i dalje crnilo i nema tona. Snimanje radi normalno i iako prilikom snimanja nema slike ni tona program se normalno snimi. Probao sam reinstalirat softver i drivere no uvijek sita stvar. Ima li tko kakvu ideju? Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Terratec Tstick Black čudan problem

Mislim da za sve programe "moraš" znati koji stream koristi(mpeg4,mpeg2...),i za njega onda odabrati odgovarajuči decoder(h.264...).Krivi decoder(imaš zvuk-nemaš slike),a i drivere slobodno updateaš.Malo se pozabavi s tim decoderima(progooglaj malo na te teme).

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Terratec Tstick Black čudan problem
lukabo kaže...

Mislim da za sve programe "moraš" znati koji stream koristi(mpeg4,mpeg2...),i za njega onda odabrati odgovarajuči decoder(h.264...).Krivi decoder(imaš zvuk-nemaš slike),a i drivere slobodno updateaš.Malo se pozabavi s tim decoderima(progooglaj malo na te teme).

 

Donekle sam sredio stvar. Ono što sam opisao u prvom postu mi se događa kad koristim Terratec Home Cinema Basic. Jučer sam instalirao DVBViewer Terratec Edition i u njemu radio normalno, no nisam zadovoljan jer je ovaj Home Cinema bolji softver. Nema veze, bitno da za sad radi, a zašto je ovaj Home Cinema prestao raditi, kako se kaže "preko noći", budemo otkrili. Svejedno hvala.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice