USB stick takeMS 8gb

poruka: 15
|
čitano: 11.783
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
USB stick takeMS 8gb

Pozdrav,

Imam usb stick firme takeMS od 8gb. kad sam brisao fajle s njega išao sam označi sve i obriši...nakon toga više ga nisam mogao očitat...

komp mi javlja grešku: http://img177.imageshack.us/img177/4760/usbproblem.jpg

s njime nisam dobio nikakve drivere a i gledao sam na njihovim stranicama nema ništa za skinut...

Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
RE: USB stick takeMS 8gb

da nisi slucajno stisnuo eject? izvadi ga van i ponovo stavi.

It's awesome and you know it. Enough said.
14 godina
neaktivan
offline
RE: USB stick takeMS 8gb

stavljao sam ga u 3 različita kompa i uvijek isti problem

15 godina
neaktivan
offline
USB stick takeMS 8gb

probaj desni klik pa istrazi iliti explore 

zasto su smajlici zuti? Hmm...
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: USB stick takeMS 8gb
jumpman8 kaže...

stavljao sam ga u 3 različita kompa i uvijek isti problem

Ako ga niti jedan od ta 3 kompa ne prepoznaje onda je stick mrtav ladan.

World championships:7, GP started:250, GP wins:91, Podium finishes:154, Pole positions:68, Fastest laps:76, Points:1,369
15 godina
neaktivan
offline
USB stick takeMS 8gb

Izgleda da je USB otegnuo papke. Probao na trima različitim računalima i nigdje neradi... bye, bye.

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
protjeran
offline
USB stick takeMS 8gb

Da. Isti slučaj i kod mene, samo dvostruka šteta (16GB). Ali zanimljivo je da se to dogodilo također nakon brisanja veće količine podataka sa sticka.

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.9.2009 14:05 (Tracer).
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
USB stick takeMS 8gb

I meni se to desavalo problem sam rijesio desni klik pa explore i tako mi je radilo.

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.9.2009 14:10 (stevan94).
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
protjeran
offline
USB stick takeMS 8gb

Nema to veze s desnim klikom.

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: USB stick takeMS 8gb
stevan94 kaže...

I meni se to desavalo problem sam rijesio desni klik pa explore i tako mi je radilo.

Kakav desni klik kad mu usb uopce ne prepoznaje stick a bome niti drugi kompjuteri.

World championships:7, GP started:250, GP wins:91, Podium finishes:154, Pole positions:68, Fastest laps:76, Points:1,369
16 godina
offline
USB stick takeMS 8gb

Ja ako brišem sve fileove sa sticka, onda idem na format Cool

još nije bilo problema, a nadam se da ni neće Izlanuo se

stick verbatim 16 GB

iskoristi današnji dan, što manje se uzdaj u sutražnji
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.9.2009 21:09 (denix).
 
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
USB stick takeMS 8gb

Kupio bi USB te marke od 32GB ,pa me zanima pošto je prošlo više od 3 godine od ovog topicka ,dali se je nešto promjenilo i dal se isplati kupit taj USB?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: USB stick takeMS 8gb
Realista kaže...

Kupio bi USB te marke od 32GB ,pa me zanima pošto je prošlo više od 3 godine od ovog topicka ,dali se je nešto promjenilo i dal se isplati kupit taj USB?

Za svaki od njih dobiješ garanciju,1,2,3 g...Sad koliko se koji isplati,je upitno.A i cijena je bitna,naravno.Ja koristim jedan 16gb"transcendjetflash" i jedan 16gb"sandiskcruzer",stari su otprilike 4god,i još uvijek rade bez problema.Ovaj sdcruzer je čak bio jednom opran u perilici rublja.Isprve nije odmah radio,ali kad se potpuno osušio,proradio je,i podaci koji su bili gore ostali su.Evo linka za topten,pa ti odluči,ako je koji od ovih u cjenovnom rangu pa...

 

http://usb-flash-drive-review.toptenreviews.com/

15 godina
neaktivan
offline
Re: USB stick takeMS 8gb
lukabo kaže...
Realista kaže...

Kupio bi USB te marke od 32GB ,pa me zanima pošto je prošlo više od 3 godine od ovog topicka ,dali se je nešto promjenilo i dal se isplati kupit taj USB?

Za svaki od njih dobiješ garanciju,1,2,3 g...Sad koliko se koji isplati,je upitno.A i cijena je bitna,naravno.Ja koristim jedan 16gb"transcendjetflash" i jedan 16gb"sandiskcruzer",stari su otprilike 4god,i još uvijek rade bez problema.Ovaj sdcruzer je čak bio jednom opran u perilici rublja.Isprve nije odmah radio,ali kad se potpuno osušio,proradio je,i podaci koji su bili gore ostali su.Evo linka za topten,pa ti odluči,ako je koji od ovih u cjenovnom rangu pa...

 

http://usb-flash-drive-review.toptenreviews.com/

Mene zanima kakav je TakeMS USB??

 

U intersparu je akcija takeMS od 32gb za 150kn. Pa me zanima dal se to isplati kupit?

Ili će mi to krepat nakon drugog brisanja?

 

pozz

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.1.2013 15:01 (Realista).
12 godina
neaktivan
offline
USB stick takeMS 8gb

Kakva (im) je to akcija,za skoro noname proizvod,kad za te novce dobiješ kingston ili transcendjetflash isto od 32gb i sa 60 mjeseci gare.

Kad če ljudi shvatiti da veliki lanci kao lidl,kaufland,spar...imaju tu vrstu robe, samo da bi je prodali naivnim ili lijenim kupcima,koji se ne žele malo okrenuti,a poslije kukaju,i to samo zato jer im se nudilo uz"akciju" i bilo je usput(bez zamjere).

 

http://www.trgovina-racunala.com/memory-usb-flash-transcend-jetflash-330-nand-flash-32gb-usb-20-orange-1pcs/TS32GJF330

 

http://www.trgovina-racunala.com/memory-usb-flash-kingston-datatraveler-i-gen-3-nand-flash-32gb-usb-20-whitered-1pcs/DTIG3%2F32GB  

 

-opet se vrati na link topten

 

-i da naručiš online,ipak češ imati provjeren usb,a sa 5godina garom i isplativ,ima i dostava pouzečem

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.1.2013 19:25 (lukabo).
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice