Webcam problem

poruka: 4
|
čitano: 838
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Webcam problem

Lijep pozdrav, naime imam probelm sa postavljanjem web camere. Nikako nemogu doći do slike ili da ju račinalo prepozna. Kameru sam probo na laptopu i uredno radi i bez instaliranja drajvera. Inaće komp radi na XP-u. Kod instaliranja drajvera mi javlja poruku da kamera nije uštekana, a u device manageru piše da je uštekana ali da nema odgovarajućih drajevera. Pa ako zna tko bilo kaj o tome nek piše..

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Webcam problem
martin004 kaže...

Lijep pozdrav, naime imam probelm sa postavljanjem web camere. Nikako nemogu doći do slike ili da ju račinalo prepozna. Kameru sam probo na laptopu i uredno radi i bez instaliranja drajvera. Inaće komp radi na XP-u. Kod instaliranja drajvera mi javlja poruku da kamera nije uštekana, a u device manageru piše da je uštekana ali da nema odgovarajućih drajevera. Pa ako zna tko bilo kaj o tome nek piše..

Ne znam sa koje si ti planete al ovo cu ti samo napisati!

Mislim da je microsoft potvrdio da od travnja ove godine vise nece davati podrsku za xp!

Xp je svoje dao i gotvo!

Ne znam kakav ti je komp ali da znas da ti je zadnje vrijeme da stavis windows 7!

Mozda ce ti biti malo problema ali nakon nekog vremena budes se priviknuo!

Evo ja dok sam prije 2 godine kupio ovaj komp imao sam 8gb rama i bilo bi je smijesno da koristim xp 32 bit a xp 64 bit nisam ni pomislio stavit!

Eto ali presao sam i nakon nekih 2 tjedna je bilo super!

A sto se tice drivera msm da ti ni nece trebat mislim da ce windows 7 sve automaksi skinut sa neta!

A drivera za xp nema tj vise se ne rade! (procitao negdje na forumu)
okreni se buducnosti!
eto tolko do mene pozzz!

Kresimir
12 godina
neaktivan
offline
Re: Webcam problem

Ajoj,nije za mene nego za susjeda koji je malo stariji pa bi htio da se čuje sa sinom koji živi na drugom kraju svijeta, btw ja koristim Windows 8.1 + linux kao dual boot:)

 

12 godina
neaktivan
offline
Webcam problem

Ajde napiši o kojoj je web kameri riječ.Pa da mi "pokušamo" nači odgovarajuče drivere.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice