Zatrzavanje igara

poruka: 19
|
čitano: 3.118
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Zatrzavanje igara
Evo imam ovo računalo koje sam uzeo u linksu z 7,800 kn i prilično sam razočaran.Imam 8 gb rama, grafičku amd radeon hd 7850 2 gb,Intel Core i5 3570 3,40 ghz,500 gb hdd, 64 bitni Windows 7.Razočarao sam se jer sam ga uzeo za gejmanje a večinu jačih igrica loše pokreće i štekaju.Hti sam igrat sve i pogotovo ove nove assassins creed 3hitman absolution, sleeping dogs moh warfighter itd. ali na high postavkama sve steka. ima li nekto savjet za mene i moze li mi netko nekako pomoći nekako. Nosio sam ga prije mjesec dana u links na popravak i rekli su mi da je neki problem sa ramom i kad su ga vratili nista se nije promijenilo, sve trza.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Zatrzavanje igara

Ako imaš najnoviji driver za grafičku deinstaliraj ga i instaliraj neki (malo) stariji. Dalje, napiši nam koju imaš matičnu ploču i koji RAM da možemo vidjeti šta dalje ako ne uspije ovo sa driver-om.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Zatrzavanje igara
To sam već i prije pokusavao i ništa.Matična jeZ77H2-A3D, a RAM Mushkin sliverline stileto,996770,ddr3,1333MHz
UCV
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Zatrzavanje igara

odgovorio sam ti na PP ovo sto si me kontaktirao - inace ako si iz Zgreba mogu ti doci pogledati sve skupa i pokusati neke twikove i fixeve jer ovako je tesko bilo sto dijagnosticirati

Zamolba za clanove foruma bik i itomic009 da nekomentiraju moje poruke, Hvala !
Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
offline
Zatrzavanje igara

S takvim laptopom sigurno neces igrat te igrice na high.. ali na kompu sa istim takvim komponentama bi jako ljepo vrtilo.. koje si jos igrice probao, al malo starije tj malo manje zahtjevne?

Ako sam ti pomogao pretisni gumb HVALA!
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.12.2012 22:56 (Encyanix).
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Zatrzavanje igara
Nije laptop kompjuter je, igro sam Assassins creed 2, Titan Quest, Mafia 2 itd
UCV
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Zatrzavanje igara

Provjeri u UEFI/BIOS da li je HDD na AHCI ili IDE. Ako je na IDE prebaci na AHCI. Provjeri RAM da li je na Auto ili Manual ili XMP. Prebaci na Manual i odaberi 1333. Latencije (o)stavi na Auto. Bilo bi poželjno da postaviš koji screenshot iz UEFI-ja....

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Zatrzavanje igara
pejkan_ucv kaže...
Nije laptop kompjuter je, igro sam Assassins creed 2, Titan Quest, Mafia 2 itd

Aha sorry krivo sam procitao.. sve u svemu i sa takvim kompom nemos vrtit assasins creed na high, nit hitman-a nit sleeping dogs.. al evo par stvari koje mozes iskljucit a dosta ce ti bolje radit da to ni neprimjetis.. u ac3 stavi shadows na low i onaj antialasing ili tak nes stavi na 0 tako i u hitmanu.. stim da u hitmenu iskljucis i global accoul.. tak nes.. 

Ako sam ti pomogao pretisni gumb HVALA!
12 godina
neaktivan
offline
Zatrzavanje igara

naravno da može igrati navedene igre na high, vjerojatno ili je problem sa driverima ili pregrijavanjem kartuše.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Zatrzavanje igara
Duxy007 kaže...

naravno da može igrati navedene igre na high, vjerojatno ili je problem sa driverima ili pregrijavanjem kartuše.

Ako mu u AC3 bude prelazilo 25 fpsa sve maxed out svaka cast...

Ako sam ti pomogao pretisni gumb HVALA!
11 godina
neaktivan
offline
Re: Zatrzavanje igara

Aha sorry krivo sam procitao.. sve u svemu i sa takvim kompom nemos vrtit assasins creed na high, nit hitman-a nit sleeping dogs.. al evo par stvari koje mozes iskljucit a dosta ce ti bolje radit da to ni neprimjetis.. u ac3 stavi shadows na low i onaj antialasing ili tak nes stavi na 0 tako i u hitmanu.. stim da u hitmenu iskljucis i global accoul.. tak nes.. 

Sta pricas ti covjece ?

14 godina
offline
Re: Zatrzavanje igara
ZeldiBoy kaže...

Aha sorry krivo sam procitao.. sve u svemu i sa takvim kompom nemos vrtit assasins creed na high, nit hitman-a nit sleeping dogs.. al evo par stvari koje mozes iskljucit a dosta ce ti bolje radit da to ni neprimjetis.. u ac3 stavi shadows na low i onaj antialasing ili tak nes stavi na 0 tako i u hitmanu.. stim da u hitmenu iskljucis i global accoul.. tak nes.. 

Sta pricas ti covjece ?

Pa ajde mi reci koliko bi on dobio fpsa u ac3 na max (1080x1920)? sigurno ne preko 30.. a to je trzanje..

Ako sam ti pomogao pretisni gumb HVALA!
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.12.2012 1:24 (Encyanix).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Zatrzavanje igara

Pa ajde mi reci koliko bi on dobio fpsa u ac3 na max (1080x1920)? sigurno ne preko 30.. a to je trzanje..

Niko nije spomenuo apsolutni maxed out, AC3 na max ni mnogo jace konfe ne mogu gurati kako treba on je rekao da je igrao Assassins creed 2, Titan Quest, Mafia 2 i da mu je stekalo na high (pazi ne very high ili ultra) nego na high, tako da ocigledno nesto mu nije u redu sa kompom. :)

11 godina
neaktivan
offline
Zatrzavanje igara
Evo ac3 maxed out 35 fpsa al opet trza ko ludo
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Zatrzavanje igara

Dobro ti vele.Nešto ti ne štima comp.Pa ja sam odigrao "ac3" sa athlonom 64 3000+,1,8 GHz i gf 9400gt bez ikakvog problema ili trzaja.A ti imaš i5,pa su tako onaj moj proc i grafa prema tvome za{#}.Ako imaš garanciju,nosi im to natrag,pa nek se oni s time zezaju.

 

-nisam na max,razinu niže,ali ipak athlon 1,8GHz i gf 9... ,a tvoj i5, trebao bi pojesti tu igru

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.12.2012 14:32 (lukabo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Zatrzavanje igara
Jesi igro sve na max, imam garanciju i nosio sam im evo nedavno su mi vratili zamijenili mi ram i nista se nije promijenilo trzaju igrice
UCV
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Zatrzavanje igara
pejkan_ucv kaže...
Evo ac3 maxed out 35 fpsa al opet trza ko ludo

Evo stavi postavke ovako: Envirnoment Quality na max, texture na max, antialasing na 0 i  shadows na 0 ili 1 i ako budes dobivao oko 50 fpsa average to je super.. i u ac3 ima vise dijelova mape.. evo npr meni u bostonu radi na 25-30 fpsa sa onim postavkama (moj pc) a kad je bio snijeg fps mi se u bostonu kreto oko 18-25..

Ako sam ti pomogao pretisni gumb HVALA!
11 godina
neaktivan
offline
Re: Zatrzavanje igara
Stavim ja sve na max osim antialisainga i recimo kad sam negdje unutra ili igram s desmondom ide savrseno, a kad izadjem van u grad trza
14 godina
offline
Re: Zatrzavanje igara
pejkan_ucv kaže...
Stavim ja sve na max osim antialisainga i recimo kad sam negdje unutra ili igram s desmondom ide savrseno, a kad izadjem van u grad trza

To je normalno.. i meni unutra radi na 60 fpsa na max..

Ako sam ti pomogao pretisni gumb HVALA!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice