Zvuk-hardwere

poruka: 10
|
čitano: 5.291
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Zvuk-hardwere

Kao što i sam naslov veli,imam problema sa zvukom,na laptopu "fujitsu siemens esprimo mobile v5505",novo instal w XP,i naravno poslije je trebalo skinuti sve drivere.Sve sam drivere našao,skinuo,sa support stranica,čak i audio,ali problem je što meni ne nađe hardwere za zvuk,koji je uopče na tom laptopu i kako da to riješim.Isprobao sve i svašta,ali kad kao instal te drivere,piše mi da se instal nemože nastaviti,pošto nema potrebnog hardwera.I obrisao sam taj "audio device on high definition audio bus",pa da ga ponovo kad pokrenem ltop,traži i instalira sve preko int,ali ništa...Prijedlozi su dobrodošli...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Zvuk-hardwere

Što ti pokazuje u Device Manager-u?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Zvuk-hardwere

Ne nalazi uopče zvučnu karticu ili što več,pregledao i sa "siw",ali nema ništa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Zvuk-hardwere

Sve imam to skinuto,ali za audio, uopče mi neče završiti instal drivera do kraja,jer nema hardwera.

taj sam boot cd xp več snimio na više pca,ali nikad nije bilo ovog problema sa zvukom.Jel se da staviti 

druga zvučna,jer je ova valjda onboard,pa da radi zvuk?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Zvuk-hardwere

Pod other devices imaš upitnik na audio device, znači da ti pokazuje zvučnu za koju nisi instalirao potreban driver.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Zvuk-hardwere

Kad bih znao koja je,skinuo bi ih,a ovako sve sam to skinuo po imenu,ali ne nalazi ju.

Niti kod pokretanja,pa preko neta.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Zvuk-hardwere

Pitaj prijatelje imaju li možda Driver Pack Solution ili sličan disk. Njime ćeš najvjerovatnije riješiti problem...

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Zvuk-hardwere

Uspio sam sa ovim,hvala!Mada sam baš to isto instal par puta,ali uvijek mi je instal stao,kao nema hardwera.

A i nešto sam kemijao po ovom tutu sa neta u device menageru.Bitno da ja proradilo.Cijeli dan nisam ništa jeo hahaha.

Sutra poklanjam laptop nekome,a on nespreman,kako bi to ispalo{#}{#}

 

 

 

http://support.microsoft.com/kb/825826

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.12.2012 21:46 (lukabo).
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice