Driver za zvuk

poruka: 172
|
čitano: 127.774
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Driver za zvuk

trebam pomoc...ko zna molim pomozite...

instalirao sam novi sistem i trebaju mi softveri za zvuk u mrezu tj internet

za motherboard pise nesto "intel(r) 82801 FB LPC interface controller 2640"

 

unaprijed zahvaljujem...

 
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Driver za zvuk

molim za pomoc nikako da pronadem driver zvuka maticna je neko siemensovo smece 

w26361-w52-z2-01-36 
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Driver za zvuk

Može li nekoda mi nađe ddriver za zvuk za ploču Asus P5RD2-TVM/GB, rev 1.xx?

Hvala unapred

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Driver za zvuk
Paun kaže...

Može li nekoda mi nađe ddriver za zvuk za ploču Asus P5RD2-TVM/GB, rev 1.xx?

Hvala unapred

Probaj s ovim http://support.asus.com/download.aspx?SLanguage=en&p=1&s=22&m=P5RD2-VM&os=&hashedid=eWs5ieITIWyIAA1U

Ne žalim što su drugi pokrali moje ideje. Žalim što nemaju svoje; Čovjek je rođen da radi, da trpi i da se bori; tko tako ne čini, mora propasti; Ljudska je zadaća odreći se nasilja. Nikola Tesla
15 godina
neaktivan
offline
Driver za zvuk

Hvala puno. Probaću.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Driver za zvuk

Zdravo! Moze li mi neko naci driver za zvuk?

Motherboard Name    Asus A8S-X  (3 PCI, 2 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR DIMM, Audio, Gigabit LAN)
Audio Adapter    SiS 7012 Audio Device

Hvala! :)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Driver za zvuk

http://uk.asus.com/Motherboards/AMD_Socket_939/A8SX/#download pri dnu stranice ti je download pa skidaj sto ti treba.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Driver za zvuk

IMAM OVU MATIČNU,MOLIM VAS POMOČ OKO DRIVERA,RECITE MI KOJI DRIVER DA SKINEM,NARAVNO ZA ZVUK

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Driver za zvuk
brijo kaže...

IMAM OVU MATIČNU,MOLIM VAS POMOČ OKO DRIVERA,RECITE MI KOJI DRIVER DA SKINEM,NARAVNO ZA ZVUK

1. Ne deri se!

2. Nismo vidoviti da vidimo koju ti matičnu imaš

3. Koji operativni sustav koristiš

World Championships: 7, GP started: 302, GP wins: 91, Podium finishes: 155, Pole positions: 68, Fastest laps: 77, Points: 1,560
11 godina
neaktivan
offline
Driver za zvuk
Dobro vece drustvo,ja sam ovdje novi i treba mi vasa pomoc.Prije par dana mi je pao sistem na laptopu.i instalirao sam windows last xp i nakon instalacije izgubio sam zvuk i nece da mi ocita USB.Skidao sam neke drajvere al mi nista od tog nije pomoglo i dali bi mi ko od vas mogao pomoci,imam laptop acer aspire 3610 i da takodjer sam skidao vecinu drajvera sto sam nalazio ovdje na Forumu al mi nista nije pomoglo.hvala i velki poz.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Driver za zvuk
meske kaže...
Prije par dana mi je pao sistem na laptopu. i instalirao sam windows last xp i nakon instalacije izgubio sam zvuk i nece da mi ocita USB.

Nabavi normalne windowse, nikakve lijeve verzije, i onda skini službene drivere pa instaliraj.

De gustibus non est disputandum.
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.9.2012 21:54 (mario1990).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Driver za zvuk
meske kaže...
Dobro vece drustvo,ja sam ovdje novi i treba mi vasa pomoc.Prije par dana mi je pao sistem na laptopu.i instalirao sam windows last xp i nakon instalacije izgubio sam zvuk i nece da mi ocita USB.Skidao sam neke drajvere al mi nista od tog nije pomoglo i dali bi mi ko od vas mogao pomoci,imam laptop acer aspire 3610 i da takodjer sam skidao vecinu drajvera sto sam nalazio ovdje na Forumu al mi nista nije pomoglo.hvala i velki poz.

Manite se modificiranih Windowsa.

Skini driver za chipset pa zatim za zvuk.

http://support.acer-euro.com/drivers/notebook/as_3610.html

Slikaj device manager da vidimo stanje tamo.

 

World Championships: 7, GP started: 302, GP wins: 91, Podium finishes: 155, Pole positions: 68, Fastest laps: 77, Points: 1,560
12 godina
neaktivan
offline
Driver za zvuk

OVako ... inace za drivere dok popravljam komp koristim DRIVER GENIUS ILI DRIVER CHECKER.. ISTO sR*** drugo pakovanje...ti programi ce vam autoamtski nac drivere a vi ih samo trebate skinut..probajte pa javite :) 

Nadam se da sam pomogao, ako jesam prst gore
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Driver za zvuk

Imam isti problem sa zvukom ako mi neko moze da pomopgne instaliro sam sve drivere za zvuk graficku chipset i ostali al opet nemam zvuka {#} ako moze brz odg hitno mi je evo vec 3 dan kako nemam zvuka nezz sta da radim xD -_-

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Driver za zvuk
GHOSTT kaže...

Imam isti problem sa zvukom ako mi neko moze da pomopgne instaliro sam sve drivere za zvuk graficku chipset i ostali al opet nemam zvuka {#} ako moze brz odg hitno mi je evo vec 3 dan kako nemam zvuka nezz sta da radim xD -_-

Kao prvo kako se zove matična ploča i koji je model?

Ako ima zvučna kartica isto tako treba vadit i vidjet naziv i model karticu. 

Pa tek onda možemo pomoći.

Nenad
11 godina
neaktivan
offline
Driver za zvuk

Molim vas skidao sam drajver za zvuk sa svoje stranice od laptopa ali mi ne pase molim vas moze te li mi pomoci.Koristim xp koji god drajver da skinem ne ide ipak ne znam koja mi je zvucna.Unaprjed hvalaa.Ako mi moze te dati link neki da mislite da ce mi pasati drajver :D

 

IBM T43 MI JE LAPTOP

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.3.2013 18:55 (prke).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Driver za zvuk
Moze te li pomoci
11 godina
neaktivan
offline
Driver za zvuk

imam maticnu ASROCK AGP8X K7VT4A+. potreban drajver za zvuk i kako da ga instaliram

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Driver za zvuk

ovako imam stariju maticnu plocu MS8167c rev:7.0 al zvuk me zeza nemogu pronaci nigdje driver i kad skinem drivereasy on skine ali mi ne pomogne 

THE HIIIIe
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Driver za zvuk
dumina kaže...

ovako imam stariju maticnu plocu MS8167c rev:7.0 al zvuk me zeza nemogu pronaci nigdje driver i kad skinem drivereasy on skine ali mi ne pomogne 

http://www.sound-drivers.org/?download=cmi973x.zip

World Championships: 7, GP started: 308, GP wins: 91, Podium finishes: 155, Pole positions: 68, Fastest laps: 77, Points: 1,566
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.3.2013 16:12 (F1-IVO).
12 godina
neaktivan
offline
Driver za zvuk

neznam s tiga skinit jel ima neki drugi program ili stranica da se nade driver ja vec trazim al nemogu prnac pls pomoc

THE HIIIIe
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: Driver za zvuk
dumina kaže...

neznam s tiga skinit jel ima neki drugi program ili stranica da se nade driver ja vec trazim al nemogu prnac pls pomoc

Neznaš kliknuti na link? Ili nakon toga skliknuti Save file kad te pita?

TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija // na glupe postove i pitanja odgovaram sa: ke???? // besplatno gledam u kristalnu kuglu i otkrivam koje su vaše komponente :)
15 godina
neaktivan
offline
Re: Driver za zvuk
dumina kaže...

neznam s tiga skinit jel ima neki drugi program ili stranica da se nade driver ja vec trazim al nemogu prnac pls pomoc

klikni na link, otvorit će ti se stranica i automatski će ti iskočit prozor za download istih. Kas skineš raspakiraj sa WinRARom ili nekim drugim programom i pokreni instalaciju.

Znači, skineš:

raspakiraš:
instaliraš:
 

World Championships: 7, GP started: 308, GP wins: 91, Podium finishes: 155, Pole positions: 68, Fastest laps: 77, Points: 1,566
12 godina
neaktivan
offline
Driver za zvuk

kaze da fali alcxwdm. inf not found

sad neznam sta je to raspakiro sam i sve

THE HIIIIe
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Driver za zvuk
World Championships: 7, GP started: 308, GP wins: 91, Podium finishes: 155, Pole positions: 68, Fastest laps: 77, Points: 1,566
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Driver za zvuk

PCI\VEN_1102&DEV_0002&SUBSYS_80641102&REV_07

matična: ony776 dell inc

 

probao sam ih par i neće pa molim nekoga da pomogne, hvala

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Driver za zvuk

Koji windowsi? To je Creative Sound Blaster Audigy.

http://nighthawk-software.blogspot.com/
11 godina
neaktivan
offline
Driver za zvuk

a zaboravih win 7

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Driver za zvuk

Pa šta ih Win update nije pronašao?

 

A ovo bi trebao biti driver.

http://nighthawk-software.blogspot.com/
11 godina
neaktivan
offline
Driver za zvuk

ma nije, ni driver genius ni windows. genius je našao neki ali ne valja. probat ću ovaj tvoj pa javim, hvala ti

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice