Nedostupan Facebook, zašto?

poruka: 283
|
čitano: 170.931
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
moderator
offline
Nedostupan Facebook, zašto?

evo izjava za narod xD

 

For a brief period of time, some internal prototypes were accidentally exposed to people externally. As a result, we disabled the site for a few minutes. It’s back up, and we apologize for the inconvenience.

ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA :) ///////...believe...wake up, and drive...
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nedostupan Facebook, zašto?

Ova stranica http://www.zimo.co/2010/12/16/facebook-is-down/ gora od twitter-a gledaj live update -.-

 

Svjetska vijest kad facebook ne radi par minuta

LoL nick: Alkser (EU)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Nedostupan Facebook, zašto?

dali neko ima slican problem....nemogu slati poruke u inbox-u,,nemogu komentirati a isto tako mi nece ni otvoriti da pogledam komentare...sve je otislo u k...sta radit ??

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Nedostupan Facebook, zašto?
skeu kaže...

dali neko ima slican problem....nemogu slati poruke u inbox-u,,nemogu komentirati a isto tako mi nece ni otvoriti da pogledam komentare...sve je otislo u k...sta radit ??

 

A gdje se to poruke inače šalju? U outbox?!

bit.ly/dcyfs
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nedostupan Facebook, zašto?

hvala na pomoci nedime...

13 godina
neaktivan
offline
Nedostupan Facebook, zašto?

daj ljudi molim vas pomozite mi imam problem sa facebookom kad posaljen nekome nes na chat on dobije neki link di pise lool i onda link kako da to uklonim??

xfire:toni0106
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook problem
Svako kapitalističko divljanje mora biti kažnjeno.- Ulrike Meinhof
13 godina
offline
Nedostupan Facebook, zašto?

Vjerojatno si se zarazio putem Facebooka,ali to lako riješiš.Skini MalwareBytes i pokreni full scan,te prije full scana ažuriraj na naj noviju bazu podataka!

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Nedostupan Facebook, zašto?
Sorry, we are experiencing temporary technical problem, please check back later...Molim vas ako mi ko može pomoć..već se mučim 5 dana..neželi mi otvoriti facebook samo na mom računalu...npr kod svih drugih prijatelja  mogu gore na svoj profil a kad na svom računalu unesem fejs uopće se neželi ništa pokrenut..samo dobim ovu poruku...molim pomoć..

 

Grga
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nedostupan Facebook, zašto?
lovorko92 kaže...
Sorry, we are experiencing temporary technical problem, please check back later...Molim vas ako mi ko može pomoć..već se mučim 5 dana..neželi mi otvoriti facebook samo na mom računalu...npr kod svih drugih prijatelja  mogu gore na svoj profil a kad na svom računalu unesem fejs uopće se neželi ništa pokrenut..samo dobim ovu poruku...molim pomoć..

 

Da li si pokusao preko drugih browsera.

chrome,mozzila,ie?

14 godina
offline
Re: Nedostupan Facebook, zašto?
briši cookiese, meni znalo pomoći
probaj s drugim browserom
Na sve komentare tipa 'Na Wikipediji piše ovo', 'na Internetu san naša da piše ono' odgovaram 'Pisalo je i na zidu pička pa ja slomija kurac'.
14 godina
offline
Nedostupan Facebook, zašto?

Provjeri viruse. Neki virusi blokiraju Web stranice.

www.facebook.com/Battlefield3.Info
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Nedostupan Facebook, zašto?

ma fora je u tome da sam sve to probo..čak sam i windowse briso...i ništa..

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nedostupan Facebook, zašto?
lovorko92 kaže...

ma fora je u tome da sam sve to probo..čak sam i windowse briso...i ništa..

{#}

www.facebook.com/Battlefield3.Info
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nedostupan Facebook, zašto?

dobro i koje je konačno rješenje??

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Nedostupan Facebook, zašto?
lovorko92 kaže...

dobro i koje je konačno rješenje??

 

Konacno rjesenje? racunalo ti ne voli facebook. {#}

- salim se, fkt. ne znam ako si vec sve to probao.

16 godina
neaktivan
offline
Nedostupan Facebook, zašto?

Probaj preko https://www.facebook.....

ili http://www.www.facebook.com/

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nedostupan Facebook, zašto?

ma onda ok...jbga..a ima koji kontakt od facebook-a da se nazove il tako nešto pa da pitam ako je kod njih kvar?'

 

16 godina
neaktivan
offline
Nedostupan Facebook, zašto?

Ma ne može biti kod tebe njih poteškoća kad samo s tvog kompa ne šljaka.

Probaj još resetirat ruter.

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nedostupan Facebook, zašto?

e ljudi...puno hvala..uspio sam se nakon 5 dana logirat...e samo me zanima zašto su mi poslali neki zahtjev da je ta veza nešto nesigurna??..e puno vam hvala

 

Grga
16 godina
neaktivan
offline
Re: Nedostupan Facebook, zašto?
lovorko92 kaže...

e ljudi...puno hvala..uspio sam se nakon 5 dana logirat...e samo me zanima zašto su mi poslali neki zahtjev da je ta veza nešto nesigurna??..e puno vam hvala

 

  Reci što ti je točno pomoglo ako još netko ima problema.

Također kopiraj ovdje to glede nesigurne veze, da vidimo o čemu je riječ.

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nedostupan Facebook, zašto?

prvo sam s Malwarebytes-sa njime izbriso viruse i otišo na fejs i sve normalno radilo...al zna mi se pojaviti da nemogu gore :kao piše da je veza nemoguća da je veza odbijanja..al nezz zašto

13 godina
offline
Nedostupan Facebook, zašto?
★★★★★ Ako sam ti pomogao stisni HVALA!! ★★★★★
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.7.2011 10:54 (Marko :D).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Nedostupan Facebook, zašto?

Ne radi mi facebook kada ga otvorim izbaci mi ovo:

Sorry, we are experiencing temporary technical problem, please check back later.

neznam dali neki virus sam pokupio ali 2 dana ne šljaka

POMOĆĆĆĆ!!!

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.8.2011 14:23 (švabo 99).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nedostupan Facebook, zašto?
švabo 99 kaže...

Ne radi mi facebook kada ga otvorim izbaci mi ovo:

Sorry, we are experiencing temporary technical problem, please check back later.

neznam dali neki virus sam pokupio ali 2 dana ne šljaka

POMOĆĆĆĆ!!!

Neki problem do facebooka.

jesi pokusao preko drugog browsera?

12 godina
neaktivan
offline
Nedostupan Facebook, zašto?

evo ja ne mogu več tjedan dana. bili su mi virus.i gore pa sam ih počistio malwareom,, preko svih mogučih browsera, ali mi dalje izbacuje ovaj tekst: 

 

 

Ta web-stranica nije dostupna

Pokušaj povezivanja proizvoda Google Chrome s hostom www.facebook.com odbijen je. Web-lokacija možda je neaktivna ili vaša mreža nije ispravno konfigurirana.
Evo nekih prijedloga:
  • Učitajte ovu web-stranicu kasnije.
  • Provjerite vezu s internetom. Ponovo pokrenite usmjerivače, modeme ili druge mrežne uređaje koje možda upotrebljavate.
  • Pokušajte dodati proizvod Google Chrome kao dopušteni program u postavkama vatrozida ili antivirusnog softvera. Ako se radi o već dopuštenom programu, pokušajte ga izbrisati s popisa dopuštenih programa pa ga dodajte ponovo.
  • Ako upotrebljavate proxy poslužitelj, provjerite njegove postavke ili se obratite mrežnom administratoru kako biste provjerili radi li proxy poslužitelj. Ako ne smatrate da biste trebali upotrebljavati proxy poslužitelj, podesite postavke proxy poslužitelja: Idite na Izbornik alata > Opcije > Napredno > Promijeni proxy postavke... > LAN postavke i poništite odabir potvrdnog okvira "Upotrijebi proxy poslužitelj za LAN".

 

Pogreška 102 (net::ERR_CONNECTION_REFUSED): Web-poslužitelj uskratio je vezu

 

 od svih prijedloga svakoga  sam pokušao barem 5 puta.ja zbilja nezz koji je kur**.  probao sam ono www.www.facebook.com, ali mi vatrozid izbacuje zabranu. molim pomoć. :(

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nedostupan Facebook, zašto?

ime vatrozida?

 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Nedostupan Facebook, zašto?
marko, al mac ga zovu
Na sve komentare tipa 'Na Wikipediji piše ovo', 'na Internetu san naša da piše ono' odgovaram 'Pisalo je i na zidu pička pa ja slomija kurac'.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nedostupan Facebook, zašto?
torrente kaže...

ime vatrozida?

vatrozid za windows . inače imam  windows 7. antivirus eset.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Nedostupan Facebook, zašto?
ali i dalje ne šljaka
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice