Nvidia - nema control panela!?

poruka: 8
|
čitano: 4.938
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
odjavljen
offline
Nvidia - nema control panela!?

Dakle, vidim vijest da se novim Enterom dobije i one steroscopic naocale, pa reko super, taman poceo igrat batman-a opet pa ce bas lijepo doci, a i za left4dead 2. i krenuo ja malo potrazit u control panelu (computer) gdje se to presaltaju driveri a kad ono nema Nvidia CP. reko OK idemo probat desni klik na desktop pa tamo izabrat iz kontekstnog menu-a ali ni tamo nema "nevidija" control panel! i sad sam ostao zbunjen. pogledam u device manageru tamo sve ok, bacio oko na instalacijski folder na c particiji, kad i tamo sve ok! e sad mi nista nije jasno, a moje pitanje glasi kako dobit nazad taj Nvidia Control Panel.

do sada nisam obracao pozornost na to ali prije nekih njesec dana sam morao rusit windowse i dopustio njima sa mi instaliraju drivere za grafu. sve je radilo ok, mislim i dalje radi sve ok ali nemam taj sexani control panel! 

pa bi molio lijepo vasu pomoc

 

ps: znam da mogu opet instalirat drivere ali me zanima i za ubuduce,

sadasnji driveri su 196.21

JESUS SAVES!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nvidia - nema control panela!?

Pa izgleda da ti je "Windows update" skinuo samo driver bez control panela. Skini driver sa njihovog site-a i "ručno" ga instaliraj.

16 godina
offline
Nvidia - nema control panela!?

Isti problem imam i ja s istom verzijom drivera! Driver sam preuzeo s nVIDIA-ine stranice.

 

Sreća pa nemam potrebu koristiti cpanel, ali mi je zanimljivo to što ga nema!   Neodlučan

...ali sutra, dragi moj Samsone, trofej i slava neće nas zaobići!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Nvidia - nema control panela!?

da jos nesto kazem, sinoc sam isao na nvidia stranice i potrazit ako ima posebno control panel za skinut. i tako nasao ja neki set programa + taj CP i lijepo ja to instalirao i opet nema u kontekstnom meniju opcije nvidija cp, onda sam isao bacit oko na control panel (computer) i vidim tamo ga ima. reko divno ja to govno otvorim a tamo nis samo alat za clockanje i to je to. nema niceg osim toga, a trebat ce mi da mogu presaltat drivere (jer ni te opcije nema) ili da bacim sliku na tv ili opet nesto trece...

uglavnom, volio bi znati sto se kvragu dogodilo?!

JESUS SAVES!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Nvidia - nema control panela!?

opet problem, skinuo najnovije tj iste drivere sa nvidija stranica i nece da se instaliraju. nema nekog errora nego samo javlja da promjene nisu ucinjene, a zasto? nemam blage veze. sto sad? al su i oni poceli kenjat s driverima kao ati (bar koliko sam citao o tome) 

i solve my problems with the gun
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nvidia - nema control panela!?

Cudno. Neodlučan

Kod mene isti driveri rade sasvim normalno i imaju control panel.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Nvidia - nema control panela!?

evo srodne teme, i rijesenje problema, kakvo takvo. znaci starije drivere instalirat. a zasto nekima rade a nekima nece ni da se instaliraju?

i solve my problems with the gun
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Nvidia - nema control panela!?

rijesio problem, posto se official driveri nisu htjeli instalirat (192.21) bio sam primoran instalirat beta verziju (nemam blage veze koji broj) koji rade za sada odlicno, nema pregrijavanja kartice (zasada) i dobio osjetan skok u performansama za razliku od onih govana koje mi je vindovs instalirao.

LOCK ako se kome da. pozdrav

i solve my problems with the gun
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice