Problem s driverima za Nvidiu na Aceru

poruka: 9
|
čitano: 2.671
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Problem s driverima za Nvidiu na Aceru

ovako ekipa...imam novi Acer 5750ZG i gore origig Win7 Professional! graficka je Nvidia Geforce GT 540M... problem je sta ne mogu instalirat drivere za nju! oni koje sam dobio s kompom na Resource DVD-u mi stanu na pola i pojavi se Error, a kad skinem najnoviju verziju sa official stranice instalira do kraja ali tek onda Sr*nje pocne...stalno mi neki nscvvs (ili tako nekako...uglavnom u details pise da je to Help Centar od Nvidie) ima error i gasi se...i tako svakih 30s! lood sam! ima itko pojma sta da napravim? bed mi je imat Nvidiu pa je ne korisiti
;)

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s driverima za Nvidiu na Aceru

i zaboravio sam rec...kad stavim najnoviji driver CPU u Task Menageru podemoni i ide od 0-99 100 puta u sekundi! spica

12 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s driverima za Nvidiu na Aceru
Jel drivere skidas s acerove ili nvidijine stranice? Probaj skinut s nvidijine stranice. ;)iako opet sumnjam da ce to raditi jer vjerojatno uzmu drivere s nvidijine stranice i samo ih stave na svoj web
Ko da me briga za potpis...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s driverima za Nvidiu na Aceru
Suddenly Psychotic kaže...
Jel drivere skidas s acerove ili nvidijine stranice? Probaj skinut s nvidijine stranice. ;)iako opet sumnjam da ce to raditi jer vjerojatno uzmu drivere s nvidijine stranice i samo ih stave na svoj web

bas direktno s Nvidijine stranice...neznam dal da probam nac negdje malo stariji driver pa sve ponovo?
i dal ima neke fora tipa da bi instalirao Intelove Graficke drivere moram instalirat prije Intelov Chipset?!

16 godina
offline
Problem s driverima za Nvidiu na Aceru

Cudno! Jesu li ti svi ostali driveri u redu? Probaj ga mozda staviti u high performance u power optionsu i pogledaj u bios-u opcije za grafiku ako ih ima pa malo po njima procackaj.

 
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s driverima za Nvidiu na Aceru

ma neznam vise nista...ludim pomalo! iako sam sad deinstalirao svejedno u C: imam folder Nvidia od 303MB ?!? kad je instalirana, kad kliknem desni klik na desktop treba mu 20s da mi se pojavi izbornik, stalno taj nvssc ili kako god "need to be terminated", imam problema sa windows explorerom...uffff! i nemogu uc u Nvidia Control Centar...isuse! stvarno nemam pojma koji k se dogadja!

15 godina
offline
Problem s driverima za Nvidiu na Aceru

skini ovaj program .....ovaj program bi trebao rijesiti tvoje probleme samo skeniraj i download i install i to bi tribalo raditi....

 

http://www.kat.ph/driver-genius-professional-edition-v10-0-0-761-crack-chattchitto-rg-t5706986.html

MoGy -------- packard bell ls11hr intel core i7 2630QM 17.3hd+led lcd 8GB ddr3memory amd radeon hd6650 2gb 750GB hdd
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s driverima za Nvidiu na Aceru

wooow otkrio sam jos nesto...Windows Update mi ne radi?!? stisnem check for new updates i uvijek kaze da mi nista ne treba! instaliram si Belarc Advisor i on mi kaze da mi fali 27 updateova i da ih je 13 kriticnih! a Win je originalan! isoooo miki koja je*ada!

12 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s driverima za Nvidiu na Aceru

sve sredjeno...problem je bio u Windowsu

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice