Problem sa Torentom

poruka: 11
|
čitano: 2.554
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Kako rijesiti problem sa torentom

Pozdrav. Nesto sam zeznuo na laptopu dok sam skidao igru sa torenta, i stanje je takvo da ne mogu nista vise otvoriti, bukvalno nista, ne mogu ni na mozilu, ni vinamp, ni skype...apsolutno nista.Svi folderi mi imaju ikonicu bittorenta i kad god pokusam otvoriti nesto na laptopu pojavi mi se ovo

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.5.2014 18:22 (Bonjasky93).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa Torentom
Probaj ugasiti , laptop i ponovo upaliti (resetovati) , moguce da pi fasovao neki malware ili slicno...
Mlada nada
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa Torentom
Probao vise puta. Cak ne moze ni syster restore,ova slika se pojavi uvijek
11 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa Torentom
Ima li iko da zna?????
12 godina
neaktivan
offline
Problem sa Torentom

Pa jesi li preskenirao nekim antimalwere programom(combofix npr.)?Očito imaš dodijeljeno,da ti sve programe,datoteke,ikone...otvara utorrent,što naravno nije moguče.Deinstal taj utorrent program(ako nekako uspiješ),jer si možda baš preko njega pokupio zaraženi fajl.Otvaraš klikom,a što se događa kad pritisneš desni klik,pa svojstva i promjeniš svojstva u program koji taj fajl podržava.Npr. film,tebi u svojstvima stoji da ga otvori utorrent,to neide,jel možeš staviti gomplayer ili bsplayer...ili što več koristiš?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa Torentom
Nemoguce deinstalirati, i plus nigdje nema bittorenta smjestenog na laptopu, trazim ga i na searchu ali nema tako da ne mogu nista, bukvalno nista. A tek sam platio covjeku da mi digne sistem ponovo i eto sad
10 godina
offline
Re: Problem sa Torentom
safe mod ? , bootanje sa USB, CD-a i čišćenje tog smeća....ako neznaš što pišem nosi u servis ili kod tog čovjeka da ti očisti...
11 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa Torentom
Nije moguce da niko ne zna od ovolikih hakera na forumu kako se ovo sredjujr
10 godina
offline
Re: Problem sa Torentom

:D ..pa lipo sam napisao kako se to može srediti.. ali pošto to ne razumiješ , poslušaj me kako sam i napisao ...... nosi kod nekog na servis.

 

 

 

ps: usput ovo nije mjesto gdje se takva pitanja postavljaju ... nije hardver u pitanju , pogledaj malo sadržaj i teme foruma..

Poruka je uređivana zadnji put sub 31.5.2014 22:01 (AF139).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa Torentom
Pa budi konkretan, kakvo bootanje usb-a jbt :)
14 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa Torentom
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.6.2014 23:07 (D1001).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice