Servis laptopa-matična ploča

poruka: 4
|
čitano: 6.893
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Servis laptopa-matična ploča

Prije godinu dana mi se dogodilo nešto s laptopom te na njemu ne rade ugrađeni tipkovnica i touchpad također ne rade ni tipkovnica i miš koje spojim preko usb-a;

naglašavam da se OS diže uredno ali pošto mi periferije ne rade ne mogu ga koristiti. U servisu sam dobio odgovor da je otišla matična ploča. moje pitanje je gdje bi u zagrebu (bolje splitu) mogao odnijeti laptop pa da mi točno kažu što nije u redu te da ja nakon toga (ovisno o cijeni popravka) odlučim hoću li ga popravljati ili ne 

Tsunami
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Servis laptopa-matična ploča

Ako je laptop nov ili popularan, rastavi ga nadji koja je matična i naruči je sam online, recimo na ebay -u, zamijeni je i trebalo bi ti radit sve normalno...  doci ce te jeftinije i brže ce bit gotovo nego da daš nekom servisu...

AATF DarkSons.com 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depres
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Servis laptopa-matična ploča

i meni se isto dogodilo da nakon sto sam laptop nosio na dijagnostiku rekli su mi da je matična otkazala, a sad bih vas zamolio za vase misljenje..  evo ovako stoje stvari

dali je netko cuo za tzv reparaciju matične ploče na laptopu, ja sam vidio to ima u zagrebu radi neki mojservis d.o.o. i kostalo bi 500 kn popravak , a ako ne poprave onda 200 kn..

 kolike su vjerojatnosti da ce to biti popravljeno tj dali je netko imao pozitivnih iskustava s reparacijama, ili je cuo da je popravak matične uspjeo

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Servis laptopa-matična ploča

Servis u cakovcu, jedan od par u cijeloj drzavi koji moze i oce da popravlja maticne ploce.

Daje 3mj garanciju na rad.

 

Elcom

Gunduliceva 18

40.000 Cakovec

0912523645

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice