Više .txt fileova u jednom .exe fileu?

poruka: 9
|
čitano: 2.724
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Više .txt fileova u jednom .exe fileu?

Ne znam ni sam koji bi naziv dao ovoj temi, a ni gdje ju je najbolje postaviti...{#}

Evo je ovdje pa valjda će netko znat odgovor...

Dakle, imam .zip file koji je password protected. Unutar njega nalazi se .exe aplikacija koja se pokreće preko DOS-a i otvara se .txt file.

E sad me zanima sljedeće: na koji je način .txt file postavljen kao .exe aplikacija? Je li moguće da se unutar tog .exe filea nalati više .txt fileova?

I je li moguće da .zip datoteka ima više passworda, a da se promjenom istoga otvara različiti sadržaj u .txt formatu?

 

Možda je malo konfuzno, ali ni sam ne znam kako da bolje opišem.

Pa evo i filea o kojem se radi:

http://www.mediafire.com/?a2c4nuh31cyip78

password: protex123

Ako netko zna gdje ima za uzeti podlogu CoolerMaster Dual-sided, nek javi na PP. Hvala!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Više .txt fileova u jednom .exe fileu?

.txt fajlovi su dio .exe fajla (pogledaj sa Resource Hackerom). Trebali bi biti, nemam vremena pogledati.

 

BTW, pogledaj ovo. Spremi ovo kao test.bat u notepadu i pokreni. Prije toga postavi ta dva .txt fajla u C: disk.

 

cd %windir%
start notepad.exe C:\test.txt
start notepad.exe C:\test1.txt

 

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Više .txt fileova u jednom .exe fileu?
Tvoj "txt" nije u .exe file-u nego se iz .exe file pokreće link na txt file na webu i to ovaj: http://www.bl-studio.com/tip2.txt
15 godina
neaktivan
offline
Re: Više .txt fileova u jednom .exe fileu?
Sum_of_all_fears kaže...

.txt fajlovi su dio .exe fajla (pogledaj sa Resource Hackerom). Trebali bi biti, nemam vremena pogledati.

 

BTW, pogledaj ovo. Spremi ovo kao test.bat u notepadu i pokreni. Prije toga postavi ta dva .txt fajla u C: disk.

 

cd %windir%
start notepad.exe C:\test.txt
start notepad.exe C:\test1.txt

Da, ovo funkcionira. Ali meni se pri pokretanju .exe aplikacije otvara samo jedan .txt file, a ne oba.
Ali izgleda da je ivo skužio caku...
Ako netko zna gdje ima za uzeti podlogu CoolerMaster Dual-sided, nek javi na PP. Hvala!
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.1.2012 21:05 (bjede).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Više .txt fileova u jednom .exe fileu?
ivo_svetrice kaže...
Tvoj "txt" nije u .exe file-u nego se iz .exe file pokreće link na txt file na webu i to ovaj: http://www.bl-studio.com/tip2.txt

Kako si to skužio? Znači, ako se u međuvremenu tekst na tom linku promijeni, ja ću kad pokrenem ovaj .exe vidjeti taj novi tekst?

Ako netko zna gdje ima za uzeti podlogu CoolerMaster Dual-sided, nek javi na PP. Hvala!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Više .txt fileova u jednom .exe fileu?

Kako si to skužio? Znači, ako se u međuvremenu tekst na tom linku promijeni, ja ću kad pokrenem ovaj .exe vidjeti taj novi tekst?

You bet. Ako su bude mjenjao, budu dojavili.{#}

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.1.2012 22:13 (ivo_svetrice).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Više .txt fileova u jednom .exe fileu?
ivo_svetrice kaže...

Kako si to skužio? Znači, ako se u međuvremenu tekst na tom linku promijeni, ja ću kad pokrenem ovaj .exe vidjeti taj novi tekst?

You bet. Ako su bude mjenjao, budu dojavili.{#}

 

Bet, bet, u pravu si...{#}

Samo sam htio saznati na koji način lik vara narod.

Kako si shvatio da se zapravo radi o linku? I kako napraviti .exe file koji otvara .txt file koji je zapravo link?

Ako može samo ukratko... Da probam i ja...{#}

Ako netko zna gdje ima za uzeti podlogu CoolerMaster Dual-sided, nek javi na PP. Hvala!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Više .txt fileova u jednom .exe fileu?

Kako si to skužio? ...

Pa sa tri debugera sam (haxa) interpolira exe, a prika je sa filterom sužava propusnost neta taka da smo dobili propusnost 1bit/s sa kojom smo iscijedili link.

Pošto je exe mali, bitna je bila usklađenost da nam exe ne pobjegne na web. Uf.{#}

15 godina
neaktivan
offline
Re: Više .txt fileova u jednom .exe fileu?
ivo_svetrice kaže...

Kako si to skužio? ...

Pa sa tri debugera sam (haxa) interpolira exe, a prika je sa filterom sužava propusnost neta taka da smo dobili propusnost 1bit/s sa kojom smo iscijedili link.

Pošto je exe mali, bitna je bila usklađenost da nam exe ne pobjegne na web. Uf.{#}

Bogami ne razumijem {#}, ali nije ni bitno. Glavno da ste uspjeli.

Hvala!

Nego reci mi još mogu li ja kako napravit .exe na istu šemu ako nije komplicirano?

 

Ako netko zna gdje ima za uzeti podlogu CoolerMaster Dual-sided, nek javi na PP. Hvala!
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.1.2012 1:28 (bjede).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice