Najbolji program za izradu web stranice

poruka: 107
|
čitano: 67.918
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolji program za izradu web stranice
Axlus kaže...
Radim jednu web stranicu i želio bih dodati interaktivni 3D model koji svi korisnici mogu okretati s mišem. Kako da ubacim 3D model na stranicu? Primjer onoga što želim su one slušalice na Appleovoj stranici kije user može okretati. Znate li neki dobar program ili rješenje za to? Puno hvala!

http://bit.ly/ZvgfpJ

0100001001101111011010100110000101101110
15 godina
neaktivan
offline
Najbolji program za izradu web stranice

Treba ti j360 jQuery plugin. Funkcionira tako sto dodas slike objekta iz razlicitih kutova i ono samo generira "3d" rotirajuci objekat.

Follow me @k1c0
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Izrada web stranice2

ok Adobe Dreamweaver CS6 al ima li ko kod za njega

10 godina
neaktivan
offline
Najbolji program za izradu web stranice

Nisam čitao sve jer ima dosta toga, a vidim da neki su pisali i o nečemu drugome.

Da se držim teme ovog posta,  meni osobno dobro leži Sublime Text 3 koji je čak "besplatan" ( dolaze svako malo obavijesti ako ga se želi kupiti, ali uglavnom može se besplatno koristiti) i dosta zanimljiv Adobe-in proizvod Brackets koji je sve bolji i bolji.

Ti programi su vezani uz izradu samog koda, dok dizajn radim u Photoshop-u iako sve više prakticiram dizajniranje unutar browsera.

www.lakotuts.com
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Najbolji program za izradu web stranice

Pozdrav,imam mozda jedno banalno pitanje.Koja je razlika u izradi web stranice u dreamweaveru i u visual studiu.

Hvala

PeMaCN
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Najbolji program za izradu web stranice

Ja koristim serif webplus x8 veoma je jednostavan i pregledan a i tutorijale moze da se nadje na youtube.Sta da kazem ima sve ono sto se danas trazi..... .

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Najbolji program za izradu web stranice
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Najbolji program za izradu web stranice

WebStorm

0100001001101111011010100110000101101110
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Najbolji program za izradu web stranice

Notepad++

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolji program za izradu web stranice
zekko kaže...

Notepad++

 da sigurno... Peće za oći.

 

Preporučam Atom. Besplatan s puno dobrih dodataka. Ako već koristiti VS, preporučam da ga koristite i za izradu web stranica (ili lakšu verziju Visual Studio Code).

ಠ_ಠ Rolling on the floor laughing until someone jump on me a makes me stop rolling on the floor laughing but then I do it again cuz it's awesome
8 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolji program za izradu web stranice
ROFLOLMAO kaže...
zekko kaže...

Notepad++

 da sigurno... Peće za oći.

 

Preporučam Atom. Besplatan s puno dobrih dodataka. Ako već koristiti VS, preporučam da ga koristite i za izradu web stranica (ili lakšu verziju Visual Studio Code).

 Atom ima previše banalnih bugova, još uvijek nisu ispravili bugove sa alt gr pozivima i shift pozivima. Isprobao, ne želim se smarati bugovima vezanim za kodni jezik gdje pola html i ascii znakova ne možeš upisati jer se nekoliko funkcija preklapa preko iste tipke - sjebali su ga drasticno. Volim praktično, jednostavno i da radi, ako ne želiš da te peće, promjeni boju aplikacije u tamniju. :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.5.2016 1:24 (zekko).
13 godina
neaktivan
offline
Najbolji program za izradu web stranice

Pa da to makneš ti treba, realno 5 min, ako trebaš googlati što trebš napraviti, inače 30 sec. 

ಠ_ಠ Rolling on the floor laughing until someone jump on me a makes me stop rolling on the floor laughing but then I do it again cuz it's awesome
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Najbolji program za izradu web stranice

Notepad++ 

 

Hrpa pluginsa, dohvaćanje filoeva preko FTP-a, Find in Files, preview...

 

Notepad++ ima sve što mi treba za nešto from scratch. Ako ću raditi modifikaciju nečeg postojećeg onda još koristim Firefox extenzije firebug i colorzilla, i naravno Photoshop.

Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolji program za izradu web stranice
ROFLOLMAO kaže...

Pa da to makneš ti treba, realno 5 min, ako trebaš googlati što trebš napraviti, inače 30 sec. 

 Ne mozes maknuti greske u Atomu jer su to bugovi u samoj jezgri koje developeri vec evo sad ce bit skoro pa dvije godine nisu ispravili. Velika je to razlika od dodavanja novih keyeva i slicnog, njima se doslovce dogadja da im jedna tipka nosi po 2 do tri funkcije pri pozivanju, a dogadja se jer nisu aplikaciju prilagodili internacionalnim tipkovnicama, pa oni koji nemaju americku tipkovnicu ne mogu ni normalno raditi u njemu. Bolje da ne znas sto se dogadja kod njemackih tipkovnica. Pola znakova ne mozes upisati. Svakako da Atom ima lijepo sucelje, ali je sam alat totalno nepraktican i prebagovit za bilo kakav ozbiljni rad.

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.5.2016 1:08 (zekko).
15 godina
neaktivan
offline
Najbolji program za izradu web stranice

phpstorm trenutno

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Najbolji program za izradu web stranice

brackets

nemam za potpis
 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Najbolji program za izradu web stranice

Od besplatnih NetBeans PHP, a od onih koji se plaćaju PhpStorm..

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice