Višejezični website u worpressu

poruka: 19
|
čitano: 4.463
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
odjavljen
offline
Višejezični website u worpressu

koji je najbolji plugin za imati svoj website na više jezika preveden??? Hvala!

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Višejezični website u worpressu

qtranslate

www.mydrbee.com
13 godina
odjavljen
offline
server problem
imam porblem sa 000webhost, naime napravio sam već 3 websitea u wordpressu s ovim hostingom i nakon nekog vremenna stranice nestanu i kad probam otić, na njih nema ih, Jednostavno nestale??? Imate li ikakvu preporuku za free hosting?
 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Višejezični website u worpressu

 

 sad sam probao radit sa wordpress.com ali nema opcije install za teme nego samo postojeće i ne vidim opciju plug-in???

 

 

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Višejezični website u worpressu

probaj normalan hosting! plus, avalon, posluh

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Višejezični website u worpressu

 ima li neki free za preporučiti?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Višejezični website u worpressu
osvit kaže...

 ima li neki free za preporučiti?

Ako misliš napravit normalan websajt da traje i da imaš koristi od njega koristi plaćeni hosting{#}

 

OD BESPLATNOG HOSTINGA NEMAŠ HAJRA

The Wicker Man
12 godina
offline
Re: Višejezični website u worpressu
Codemaster kaže...

qtranslate

Od besplatnih da, inače najbolji je naravno WPML.

WordPress ❤
13 godina
odjavljen
offline
Višejezični website u worpressu

 

  imam problem uzeo sam hosting http://www.zymic.com/ i kad pokrenem file zilla i upišem potrebne podatke i kliknem poveži se na desnoj strani nema foldera public??? a prije kad sma imao drugi hosting se pojaljivao tako da ne mogu uploadat wordpress na server? u čemu je problem?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Višejezični website u worpressu

Pozdrav. Ja sam napravio jednu poveću kolekciju najboljih besplatnih webhostinga, šta nude i šta traže, te otprilike rangirao pa možeš pogledati na linku ovdje.

Uglavnom među najboljim besplatnim su:

Freehostia

000webhost

Zymic

Awardspace

Host-ed

xtreemehost

Atspace...

i još brojni drugi. Možeš pogledati detaljnije na linku koji sam na početku spomenuo.

  •  

 

http://infologija.com
13 godina
odjavljen
offline
Višejezični website u worpressu

 

 meni su 3 stranice nestale na 000webhost.com i server je spor, a sad pokušavam uploadat wordpress sa file zilla i na desnoj stranici nema foldera public???

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Višejezični website u worpressu

Kada već govorite o hostingu,moja preporuka svima je da koriste free hosting za vježbu ili da isprobavate nešto novo prije nego što dodate na pravu web stranicu,inače svaki free hosting vam daje besplatnu domenu(npr.  www.primjer.web50.com ili www.primjer.netii.net itd.).Na ovakve stranice nemožete dovesti reklame(google adsense ili bilo koje druge),uglavnom kada napravite websajt sa free hostingom jedno jutro se probudite,unesete link stranice i tamo piše : domena ukinuta zbog bla,bla....

The Wicker Man
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Višejezični website u worpressu

Moja preporuka da si za vježbu instalirate XAMPP ili neki drugi lokalni server, nema glupih restrikcija, nema ukidanja stranica...

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Višejezični website u worpressu

mogu li sad ovaj website sa 000webhost i neke njihove subdomene prebacit na svoju domenu?

 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Višejezični website u worpressu

Koristim 000webhost i imam neku njihovu sudomenu. Oni ne dozvoljavaju promjenu domene nego se mora obrisati account i napravit novi. Napravio sam backup u control panelu za slučaj da se stranica izgubi. Zanima me mogu li ga iskoristit ako se odlučim napravit novi account i napravit website na drugoj domeni koristeći ovaj backup i podatke s njega? Hvala! Kad sve sredim i ispraksiram se uzeo bi domenu .com i napravio drugi website uz pomoć ovog backupa ako je moguće.

 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
domene

Radim website na 4 jezika, mogu li zakupit 4 .com domene i da sve otvaraju istu stranicu???

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: domene

kompliciras, a i lose je za SEO.

jedan web, jedna domena, jedan server. svaki jezik moze biti "naziv.domena/jezik".

npr.

bug.hr/hr

bug.hr/en

bug.hr/si

...

13 godina
offline
Višejezični website u worpressu

Ili si središ poddomene pa imaš en.bug.hr, it.bug.hr itd...

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: domene

Slažem se daj je bolje jedna domena, a ukoliko trebaš seo preporučam http://optimizacijastranica.com/

A najjeftiniji hosting s hrvatskim data centrom je http://www.hostingit.hr

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice