Wordpress - prikazivanje postova

poruka: 6
|
čitano: 1.089
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Wordpress - prikazivanje postova

Pozdrav, imam pitanje oko prikazivanja određenih postova u određenim kategorijama. Naime, imam situaciju da u izborniku imam kategoriju "Ponuda", njenu podkategoriju "Jabuke" i opet njene potkategorije (ima ih više - ukupno 7 vrsta jabuka). E sad kad kliknem na "Jabuke" on mi prikaže sve njene potkategorije/postove - svih 7 postova, a ja želim da mi prikaže samo njen post (znači od kategorije "Jabuke", jer bi unjoj napisao općenito post o jabukama) a onda u njenim potkategrijama svaku vrstu opisao posebno. Znači on prikazuje sve postove iz svih potkategorija. Uglavnom, želim da mi pokazuje samo postove one kategrije koju ja želim, tj ono na šta kliknem. Tražio sam po netu ali tamo spominju izmjenu sadržaja category.php file-a, a ja u svojoj temi nemam taj file pa ako ima neki jednostavniji način? Unaprijed zahvalan na pomoći.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Wordpress - prikazivanje postova

Ako sam te dobro shvatio tebi treba nešto ovakvo?

Category Visibility

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Wordpress - prikazivanje postova

Zar se to ne može odraditi i bez plugina koristeći koje kategorije da mu naslov teme prikaziva. Znači imamo naslov teme: 

 

Jabuka

  Jabuka 1

  Jabuka 2

  Jabuka 3

  Jabuka 4 

  Jabuka 5

  Jabuka 6

  Jabuka 7

 

i sada dodijelimo kategorije u wordpresu tako da za kategorije staviš recimo : općenito, jabuka a, jabuka b, ..... jabuka g.

 

Sljedeći ti je korak da odeš u naslov teme Jabuka i staviš samo kvačicu kod kategorije općenito, a ove druge otkvačiš i onda bi ti naslov teme Jabuke trebao sadržavati samo postove kojima si stavio da su u kategoriji općenito. Tako se naravno radi i za sve ostale postove gdje recimo imaš 5 postova za temu Jabuka 1 i svim staviš isti naziv kategorije npr. jabuka a i u temi Jabuka 1 staviš da ti prikaziva samo postove koji su u kategoriji jabuka a.

 

Nadam se da si me skužio.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Wordpress - prikazivanje postova

Ne koristim wordpress, nego joomlu, a znam da se u joomli to može, a u wordpressu ne znam, naletio sam na ovaj plugin jedino

10 godina
neaktivan
offline
Re: Wordpress - prikazivanje postova

Za Galiante : To je to... ovo mi je pomoglo, tako je jednostavno a samo sam trebao malo bolje promozgati. Puno hvala na pomoći. Pozzz

 

Za zero cool : Hvala na pokušaju pomoći, ali ovo drugo rješenje mi je ipak prihvatljivije.

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.11.2013 13:12 (jkasalo).
10 godina
offline
Wordpress - prikazivanje postova
Moj PC  
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice