HTC 8S

poruka: 882
|
čitano: 443.560
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC 8S".
14 godina
offline
HTC 8S

Možeš u porukama uključiti facebook chat, mislim da se tamo mogu slati datoteke, slike...

HTC 8X :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: HTC 8S
kratos091 kaže...

Možeš u porukama uključiti facebook chat, mislim da se tamo mogu slati datoteke, slike...

Kod mene možeš samo lokaciju poslati. Tako da to otpada. 

Watercooled CPU. Bubni PP, ako te nešto zanima :) Sponsored by Noiseblocker.
12 godina
offline
HTC 8S

Imam 100 mb slobodnog prostora i skinia sam aplikaciju copilot sad zelim kupit licencu za 200kn dali je ta licenca visa od 100mb?

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTC 8S

Licencu za cijelu Europu? Mislim da je za ovu grupu zemalja gdje je Hrvatska oko 250 MB. Ako misliš samo na ono da dobiješ 3D sučelje, to ne bi trebalo biti veliko(možda je već i instalirano) ali pošto nisam kupio ne znam točno...

HTC 8X :)
12 godina
offline
HTC 8S

da skinuta je karta hrvatske i istićnih zemalja, imam 3d i voice nego mi trail verzija istiće za 5 dana a nakon toga više nema glasovne navigacije, pa onda vjerovatno ta licenca je samo kod ništa puno mb, nadam se

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTC 8S

Pa imaš već sve skinuto, kad kupiš samo će ti se otključati na neodređeno i to je to.

HTC 8X :)
11 godina
neaktivan
offline
HTC 8S

Zna li netko ako je mobitel iz Bonbon ponude, a trenutno ga koristim na Tmobile-u (otključan na sve mreže) da li u tom slučaju čekam update kao korisnik Bonbon mreže ili tmobile-a?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
HTC 8S

Meni je jucer dosao update :) I to u dva dijela.

Ok je, dosla je mogucnost da se obrise mali dio memorije kad se updatea ona htcova app za oslobadanje memorije. Cini se da ne cisti puno, medutim ja imam i dalje vise od gige slobodno, dok sam nakon zadnjeg master reseta (da oslobodim other jel) imala sa manje aplikacija oko 600Mb slobodnog.

Sad ima radio, neke nove opcije u foticu i tako...

Jedino me muci gmail, nema automatsko sinhroniziranje maila nego minimalno svakih 15 min (za razliku od hotmaila koji ima automatski).

 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
HTC 8S

meni jucer došao sa servisa mobitel sa novim softverom, bilo je 1.37GB i sad kad sam snimio 7-8 aplikacija ostalo još samo 1GB {#}

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: HTC 8S

imate li problem sa pisanjem sms-a?

točnije sa brojem znakova kad se piše pravilno, tj. sa velikim slovima..

veliko slovo na početku rečenice mi pojede par desetaka znakova(!!!) što je apsurdno..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8S

Što je još komičnije, to je samo sa nekim slovima, ne sa svima...

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
11 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8S
nixass kaže...

imate li problem sa pisanjem sms-a?

točnije sa brojem znakova kad se piše pravilno, tj. sa velikim slovima..

veliko slovo na početku rečenice mi pojede par desetaka znakova(!!!) što je apsurdno..

Mitsuoka kaže...

Što je još komičnije, to je samo sa nekim slovima, ne sa svima...

Jel vam to došlo s GDR2 update-om? Ako je, onda ga necu skidat..

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.7.2013 12:08 (NeoOS).
16 godina
online
Re: HTC 8S

ne, takav je iz dućana.. po defaultu

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
11 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8S
nixass kaže...

ne, takav je iz dućana.. po defaultu

nisam primjetio da se meni to događa

15 godina
neaktivan
offline
HTC 8S

Taj bug su uklonili sa prvim updateom

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
online
Re: HTC 8S

yebemu miša, slijedi update.. da budem iskren nisam ni gledal kod cure na 8s koja je je verzija os-a gore..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
neaktivan
offline
HTC 8S

Ja sam obavio par updateova i imao taj problem... al kako sam se uredaja rijesio prije pola godine, jbg.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HTC 8S

Instalirao update uredaja, nisam primjetio nesta .... 

Vjerojatno su poboljsali trajanje baterije, stabilnost, ugladenost softvera i IE ....... 

 

Nego, ovaj tjedan bih trebao odnijeti 8S na garanciju zbog pixela ... Oljustila mi se guma na kutu mobitela isto, moze i to na garanciju u VIP ?

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8S
fakEEE kaže...

 Oljustila mi se guma na kutu mobitela isto, moze i to na garanciju u VIP ?

 

Mislim da ti to ne priznaju pod jamstvo.. 

11 godina
neaktivan
offline
HTC 8S

jel zna netko značenje ove ikonice dolje na slici ? u uputama od moba ništa ne piše

 

http://www.pohrani.com/f/2B/7A/3cLbuqMd/wpss201308070001.png

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.8.2013 15:24 (Mark302).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTC 8S

Email - Outlook.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
12 godina
offline
Re: HTC 8S
Mark302 kaže...

jel zna netko značenje ove ikonice dolje na slici ? u uputama od moba ništa ne piše

 

http://www.pohrani.com/f/2B/7A/3cLbuqMd/wpss201308070001.png

U postavkama pod "lockscreen" si možeš podesiti koje aplikacije da ti pokaže obavijesti.

Watercooled CPU. Bubni PP, ako te nešto zanima :) Sponsored by Noiseblocker.
11 godina
neaktivan
offline
HTC 8S

to sam i mislio da je email al njega ni ne koristim pa ne znam kak se to tu stvorilo.....

 

uglavnom zahvaljujem  ;)

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: HTC 8S

molim nekoga da mi napiše postavke za internet..

ovo kaj mi je vip dao ne radi, oni u centru ne znaju složit i ja ne znam ko tu koga više je8e.

sve sam ispravno unio al net i dalje ne radi..

ak treba tražit ću novi mob jer ovo više nema smisla..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
11 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8S
nixass kaže...

molim nekoga da mi napiše postavke za internet..

ovo kaj mi je vip dao ne radi, oni u centru ne znaju složit i ja ne znam ko tu koga više je8e.

sve sam ispravno unio al net i dalje ne radi..

ak treba tražit ću novi mob jer ovo više nema smisla..

 

Čuj.. trebaš provjeriti nekoliko stvari. Može ti biti problem do mobitela (postavki za internet) i/ili to da ti je podatkovna veza na Isključeno. Također, može bit do njih (Vip-a). 

 

Imaš na ovom linku napisano kako zatražiti automatske postavke za tvoj mobitel za VIP mrežu (samo s njima moraš provjeriti da li oni imaju uopće automatske postavke za HTC 8S). Ako nemaju ili ne uspiješ tako, probaj sa ručnim postavkama za taj model.. Ako ni to nemaju onda ti moraju dati opće postavke koje kada uneseš, mora raditi internet!!

 

Prije nego bilo što radiš, obriši sve postavke koje imaš prethodno instalirane.

 

Također, nakon instalacije postavki obavezno ugasi i upali mobitel.

 

Ako ti nakon tog svega ne bude radio internet, SIM karticu isprobaj u nekom drugom mobitelu. (također instaliraš postavke) Ako ti internet u drugom mobitelu radi, znači da nije mreža i da nije SIM neispravna. Nego je do postavki uređaja (HTC 8S). Te onda samo taj problem rješavaš (čitaj, gnjaviš ih dok ti ne riješe to).

___________________________________________________

 

Ovaj članak je davno pisan koliko vidim, moguće da su im se i postavke promjenile.. ono što su ti oni poslali, mora raditi. Ako ne radi, nešto nisi dobro napravio. Provjeri sve po ovom kako sam ti napisao i rješit ćeš problem.

16 godina
online
Re: HTC 8S

riješeno je jučer navečer.. cura je ostavila mob u vipu i poslije posla ga pokupila..

mamlazi pojma nemaju o svom poslu..

ženska ima mob u rukama i pita koji je to mobitel a ispred nje plakat sa htc 8s..

onda pita kolegu jel imaju koji mobitel sa wp8 da na njemu pogledaju postavke a on joj nosi desire c..

na guzicu sam skoro opal. uglavnom, riješeno je i sad radi kak spada.

btw, čak su nam i mailom poslali postavke i te postavke nisu radile.. za ne vjerovat.

 

hvala!

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
offline
HTC 8S

Skinuo sam update i sad mi youtube ne radi u mobilnoj inacici. Aplikacija me preusmjeri na bing a na takvom yt-u ne mogu pola stvari otvorit. Vevo videi mi isto ne rade. Prije updeata je sve bilo u redu. Kaj da radim?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC 8S

bump

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTC 8S

Probaj obrisati pa ponovno instalurati yt.

HTC 8X :)
10 godina
neaktivan
offline
HTC 8S

Pozdrav. A Koja je situacija sa Data Sense aplikacijom. Jel uopće radi u hrvatskoj. Mislim, ja je uopće nemam na mobu...

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice