HTC EVO 3D

poruka: 46
|
čitano: 14.196
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC EVO 3D".
13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC EVO 3D
Da li se isplati kupiti taj uređaj na Tele2 na bonove za 2000 kn za postojece korisnike
Historia est magistra vitae = Povijest je Učiteljica života Ja imam 10 godina pogledajte u profil, ne lažem
16 godina
online
Re: HTC EVO 3D
Mislim da se svakako isplati, pogotovo ako si bas imao namjeru kupovat neki mob (ove vrste).
Bolji mob u ovom cijenovnom rangu neces naci.
Ako ti ne treba tako "mocan" i veliki mob u Tele2 imas jos jedan dosta dobar mob, za samo 700kn, Huawei U8650.
http://av-gurus.blogspot.com/ | https://www.facebook.com/antivirusna.ekipa
16 godina
neaktivan
offline
HTC EVO 3D

Lijek za bateriju.

Rootajte, stavite custom rom i sve nepotrebne aplikacije izbrišite.

 

Ovo nije normalno kolko aplikacija dolazi predinstalirano i ne mogu se maknut a sve se skoro vrte u pozadini.

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
HTC EVO 3D

baterija je slaba tocka tesko da moze izdrzat dan,neznam koliko neki custom rom moze pomoci jer je ekran najveci potrosac kod mene oko 60%

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HTC EVO 3D

U vezi tog 3d? On je samo prisutan u slikama i filmićima ili? Ne bi htio da je prisutan na webu, sučelju itd..... Mrzim 3d......

AKO SAM TI POMOGAO KLIKNI HVALA!!!!!!!!!!!!!!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
HTC EVO 3D

baš gledam u tele 2 dođe 2045 kn kao start paket i to je je super cijena za takav mobitel,s takvim specifikacijama,zanima me jel ti mobiteli dođu zaključani na tele 2 mrežu?il su možda free,jer nebi htio izgubiti garanciju zbog otključavanja moba?jedino kaj sam skužio u specifikacijama je "mana" kaj nema full hd snimanje,a to mi nije jasno zbog čeg je to ak mobitel ima tolko procesorske snage i rama,nema čak ni custom camera app za to kolko sam vidio?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
HTC EVO 3D

Otključan je.

EDIT: Tj. sad se više ne zna... moraš pitati i provjeriti, makar bi trebali biti...

Remember, remember the Fifth of November, The Gunpowder Treason and Plot, I know of no reason Why Gunpowder Treason Should ever be forgot.
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.4.2012 21:21 (Mr.greenx).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: HTC EVO 3D

Garantirano otkljucan uređaj, ako ga kupite u tele2, nema nikakve dvojbe. To sto govore zaposlonici tele2 nema veze s istinom, a tesko da mozete ocekivati od njih da vam kazu da je uredaj otkljucan na sve mreze.

 

Ako se zelite 100% uvjeriti, mozete pitati da vam pokazu kutiju i pogledajte IMEI broj, ako je dug 15 znakova onda je uređaj otkljucan na sve mreze.

14 godina
offline
Re: HTC EVO 3D

Danas sam ga imao u rukama i imam osjecaj da taj telefon osta 10000kn a ne 2000 u Tele paketu.. Mrcina i po.

Barcelona FC
14 godina
neaktivan
offline
HTC EVO 3D

Kao novopečeni vlasnik istoga, koji je do zadnjega dvojio između njega i Galaxy S+, mogu kazati samo jedno - za 2000 kuna u cashu (za paket na bonove u Tele2) boljega mob s dvojezgrenim procesorom nema, jedina preporuka zahtjevnijim korisnicima da razmisle je li im 170 gr mase previše te ako im nije dovoljna prosječna brzina microSD kartice da nabave novu...

 

Testirao sam foto aparat i videosnimanje na priredbi u gotovo pa zatamnjenom prostoru s uključenim većim ISO osjetljvostima i custom odabirom scene, u rezoluciji koja je s 960*540 nešto između VGA i 720p, rezultati su više nego prihvatljivi.

 

ozbiljna mana je potrošnja baterije ali s ekranom od 4,3" teško je očekivati spektakularnije rezultate od 24h.

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.4.2012 19:58 (Mujo05).
 
1 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC EVO 3D
Mujo05 kaže...

Kao novopečeni vlasnik istoga, koji je do zadnjega dvojio između njega i Galaxy S+, mogu kazati samo jedno - za 2000 kuna u cashu (za paket na bonove u Tele2) boljega mob s dvojezgrenim procesorom nema, jedina preporuka zahtjevnijim korisnicima da razmisle je li im 170 gr mase previše te ako im nije dovoljna prosječna brzina microSD kartice da nabave novu...

 

Testirao sam foto aparat i videosnimanje na priredbi u gotovo pa zatamnjenom prostoru s uključenim većim ISO osjetljvostima i custom odabirom scene, u rezoluciji koja je s 960*540 nešto između VGA i 720p, rezultati su više nego prihvatljivi.

 

ozbiljna mana je potrošnja baterije ali s ekranom od 4,3" teško je očekivati spektakularnije rezultate od 24h.

pa nije to 17 kila{#}, na 170 grama se navikneš poslje dva dana kasnije ni ne primjećuješ težinu, kad sam poslje njega primio Xperiu Ar mislio sam da je igračka i da ću je potrgat ak malo jače stisnem{#}

12 godina
neaktivan
offline
HTC EVO 3D
Da li mi netko može odgovoriti u čemu je "caka" da evo 3d u INTELKOMU dođe upola jeftinije (2499 kn) od sensationa (4999 kn), a po rangu su tu negdje (čak je evo 3d bolji od sensationa po nekim karakteristikama). Naravno nisam pitao INTELKOM jer bi oni sigurno rekli da nema "cake".

Unaprijed hvala
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC EVO 3D

EVO 3D je na velikom sniženju od 50% u svim dućanima.Negdje ga čak ima i za 2200,a na Njuškalu možeš naći i još jeftinije zapakirane.

AC Milan - IL CLUB PIU' TITOLATO AL MONDO
12 godina
neaktivan
offline
Re: HTC EVO 3D
Zahvaljujem na odgovoru, a da li možda znate da te akcije velikog snjiženja nisu vezane uz neki možebiti nedostatak koji možda nije odmah uočljiv (to će možda moći reći oni koji imaju duže vrijeme taj mobitel) ili postoje velike količine na zalihama kojih se hoće riješiti jer ipak cijena od 2500 i 5000 nije ni približno ista. Ovo pitam jer sam zainteresiran za kupnju evo 3d.

Još jednom hvala
15 godina
offline
Re: HTC EVO 3D
Cijena je spuštena jer se nisu prodali proizvedeni primjerci,a sada izlazi nova serija.Ne trebaš brinuti,mobitel je super.
AC Milan - IL CLUB PIU' TITOLATO AL MONDO
12 godina
neaktivan
offline
Re: HTC EVO 3D
Hvala na, za mene, jako ohrabrujućem odgovoru, već slijedeći tjedan idem u akciju nabavke.

Pozdrav
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice