Sony Ericsson XPERIA X10

poruka: 1.007
|
čitano: 352.535
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony Ericsson XPERIA X10".
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson XPERIA X10

Ja sam si jučer mobitel update na verziju android 2.3.3 i prezadovoljan sam ;)

bara
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson XPERIA X10

To se i meni nalo dogoditi pa sam restartao mobitel i računalo i sve je normalno radilo ;)

bara
14 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson XPERIA X10

Unlockao sam bootloader,stavio zadnju verziju recoverya,stavio par romova,malo sam ekperimentirao,stavio sam Mui rom,sve sam odradio od wipea,kad se bootao nije mogao dalje od SE loga tu stucka,ima li tko ideju sto napraviti?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony Ericsson XPERIA X10

Koliko ja znam MIUI nema službeno za x10. Taj što si stavio vjerovatno ne radi kako spada.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson XPERIA X10

Skontao sam,rijesio sam problem,moram sam sve ispocetka.

Pitanje jedno zasto ne mogu flashati doomov ub kernel?Javi mi gresku.

Rijeseno.

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.1.2012 20:42 (ivele).
12 godina
offline
Re: Sony Ericsson XPERIA X10
dejo6 kaže...

Koliko ja znam MIUI nema službeno za x10. Taj što si stavio vjerovatno ne radi kako spada.

Zasto ne bi radio? Imam Cobratov MIUI na Doomlord kernelu s otkljucanim bootloaderom i ROM radi savrseno. Jedina mu je mana sto ga treba restartirati svakih tjedan dana  jer pocme usporavat dok kod sluzbenih ROM-ova to moram radit svako 2 dana maksimalno. Da ne govoim kako baterija traje za trecinu duze. Viualno,neko ga obozava, neko ga mrzi, meni je svejedno.

16 godina
offline
Sony Ericsson XPERIA X10

Jel ima kakve novosti o ICSu za x10?

 

Jel se blizi to uopce?

- Psiho246
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson XPERIA X10
https://twitter.com/#!/Mario1990_Bug
16 godina
offline
Re: Sony Ericsson XPERIA X10
mario1990 kaže...

Ma na XDA i mislim, jel uspio ko napraviti ICS custom ROM?

- Psiho246
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson XPERIA X10
Zna li neko da li se moze XPERIA X10 puniti na neki drugi način a ne sami preko kabla?
Anthony
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony Ericsson XPERIA X10
Anthony17 kaže...
Zna li neko da li se moze XPERIA X10 puniti na neki drugi način a ne sami preko kabla?

WTF?

Kak bi ga ti punio ako ne prek kabla?

Bezicno?

- Psiho246
16 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson XPERIA X10

Može se direktno puniti baterija sa vanjskim punjačima npr. ovaj na e-bayu ili pretpostavljam ovaj od SE.

 

Kupio   sam jedan (s e-baya) punjač + bateriju   jer kako su te baterije na početku očajno malo trajale računao sam da bi mi dobro došla dodatna na nekom putu, a punjač je bio prejeftin u kombu.

 

Kad mi se mob prestao puniti (riknula matična od mobitela)   napravio sam backup i izbrisao sve s njega s tom dodatnom baterijom.   Punjač ima samo 2 kontakta pa mi se nije dalo puniti orginalnu SE bateriju njime.

 

Mob bio pod jamstvom i zamjenjena je matična pa mi nakon toga to opet stoji u nekoj rezervi (zlu ne trebalo).

15 godina
offline
Sony Ericsson XPERIA X10

Ei momci, dobil sam jednu ovu xperiu i naravno htio bih je rootat jer mi je bezveze inace... može neki jednostavni tutorial i program kak napraviti, netreba step by step, može samo i link na xDa... na knap sam s vremenom pa nemogu bas sve thread-ove pogledat... pa ako tko hoće pomoći, hvala mu!

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony Ericsson XPERIA X10

u temi flashtool imas download aplikacije koja sluzi za rootanje, otkljucavanje bootloadera, instalaciju custom rom-ova.

Tu ces vidit sve sto ti treba, ostaje samo da izaberes pravi ROM. Ja svoj nisam promijenio ni updateo vec 3-4 mjeseca, nema potrebe.

 

 

 
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson XPERIA X10

Evo pošto već imam nekog iskustva jer sam rootao stari HTC Hero, već davno, odlučih se napokon na rootanje SE X10.

 

Pratio sam neki tutorial na XDA Developers, ali ne znam točno što meni treba za instalaciju custom ROM-ova - unlock bootloadera ili FlashTool?

Skinuo sam S1 Tool, i kada kliknem identify, ne prikaze mi se nista.

ZOTAC: It's Time to Play.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony Ericsson XPERIA X10
Pozdrav ljudi, moze neki instructions ili link da unlockam boot da mogu custom kernele stavit na mob.. Hvala unaprijed
Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony Ericsson XPERIA X10

Evo imam problem. Spojio sam usb kablom do racunara mobitel. Vamo pise aktivna USB pohrana a na racunaru nista ?

 

Edit: rjesio problem, trebao sam install Sony Pc Companion, nisam znao da treba . 

dzix
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.5.2012 18:36 (dzelo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson XPERIA X10

Imam problem, ekran na telefonu mi stalno gori tj. nikada se ne gasi, pa me interesuje kako da ga ugasim da bude kao fabricki podesen.

Ovako mi baterija se trosi kao nenormalna!

Mozel mi neko pomoc?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
XPERIA X10 konektor

eeee ljudi zna li iko koliko kosta promjena konektora punjenja za xperiu x10.kupio sam mobitel ali mu nevalja konektor punjenja pa ako iko zna bio bi zahvalan...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson XPERIA X10

Postovanje! Sutra postajem vlasnik Xperie X10, nova zapakirana pa mislim da je android na 1.6. Ali neznam puno o tome jer nisam jos stigao vise gledat po netu. Nego me zanima samo pas sitnica, mozete i koji savjet dati :)) Sta da radim sa Androidom? Upgrade na neki bolji? Koji? kako se radi, neki tutorial? Hvala unaprijed svima!!

Proud to be adicted to WoW
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson XPERIA X10

Mozete li mi barem par stvari reci, jer mobitel uzimam veceras. Prvo me zanima dali postoji neki program preko kojeg mogu skidat neoriginal igre i programe? ili su vecina besplatni?

Proud to be adicted to WoW
15 godina
offline
Re: Sony Ericsson XPERIA X10
vidikovac kaže...

Mozete li mi barem par stvari reci, jer mobitel uzimam veceras. Prvo me zanima dali postoji neki program preko kojeg mogu skidat neoriginal igre i programe? ili su vecina besplatni?

Super što ti uzimaš mob večeras, definitivno naš problem. Mislim počekaj malo da ljudi odgovore, a ne da spamaš. Čemu tolika fucking nestrpljivost, ako imaš 15 ili manje onda kužim. Što vrijedi za sve android telefone vrijedi i za ovaj.

Koji će ti k... neorginalne igre i programi kad imaš na google play skoro pa sve besplatno (a ako nema uvijek postoji alternativa).

 

Dobiješ CD s njime na kojem ti je program koji instaliraš na komp, on ti skine svoju najnoviju verziju i nakon toga možeš napraviti update android-a na 2.3.3. TO je zadnji update za X10.

 

Evo nestrpljivko(a sve to si mogao googlat u roku 2 sekunde), još koje pitanje ?

 

'Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way' Charles Bukowski
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson XPERIA X10

Mobitel je odličan i sa najnovijim Firmwareom kojeg stavljaš putem PC Companion kojeg skineš na PC i instaliraš kao i drivere za svoj mobitel. Spojiš mob sa uključenim usb debugging u njemu na PC.Pokreneš Pc Companion ako ima nova verzija Firmwarea, a ima onda će ti napraviti update na noviju verziju i to je to.

 

Poslije pošalji pp što te zanima pa ću ti odgovoriti.

 

To je službena nadogradnja.

Stisni Hvala ili Palac gore ako sam pomogao.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson XPERIA X10

Treban pomoć.. Iman SE xperiu i nedavno san si aktivirala ovaj android market šta je na mobitelu, upisavši g-mail adresu i ostalo.. Sve pet.. Al sad san primjetila da mi malo po malo, ne previše, al opet, uzima megabajte koje iman, a to nije nimalo fora.. Postoji li nekakav način da se odjavin s marketa ili da ga nekako ugasin kad ga ne koristin da mi ne bi skidao megabajte kad nisan u mogućnosti koristiti wi-fi. Hvala unaprijed :)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony Ericsson XPERIA X10
Anchy5 kaže...

Treban pomoć.. Iman SE xperiu i nedavno san si aktivirala ovaj android market šta je na mobitelu, upisavši g-mail adresu i ostalo.. Sve pet.. Al sad san primjetila da mi malo po malo, ne previše, al opet, uzima megabajte koje iman, a to nije nimalo fora.. Postoji li nekakav način da se odjavin s marketa ili da ga nekako ugasin kad ga ne koristin da mi ne bi skidao megabajte kad nisan u mogućnosti koristiti wi-fi. Hvala unaprijed :)

jednostavno otiđi na postavke-računi i postavke sink. i makni kvačicu s podat. promet u pozadini.

i kad ti netreba net ugasi ga jer stedis bateriju

11 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson XPERIA X10
Instalirala san si data enabler widget, pa je sad sve oke. Fala :)
Dum spiro, spero :)
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Sony Ericsson XPERIA X10

ima ko kakvu preporuku za rom? po mogucnosti da nema nikakvih timescape, track id i tih gluposti

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony Ericsson XPERIA X10

Zanima me dali mi netko moze reci jel moguce xperiu x10 mini koristiti kao modem tocan naziv modela je E10i

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony Ericsson XPERIA X10
dreadmoore kaže...

Zanima me dali mi netko moze reci jel moguce xperiu x10 mini koristiti kao modem tocan naziv modela je E10i

Od verzije 2.3 android-a možeš koristiti mobitel kao hot spot ili kao tethering preko kabla

'Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way' Charles Bukowski
14 godina
offline
Sony Ericsson XPERIA X10

aha ali ovaj tip telefona ne podrzava update preko 2.1 jel se to moze rijesiti kako sa custom romovima

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice