Sony Ericsson Xperia X8

poruka: 3.109
|
čitano: 1.098.272
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony Ericsson Xperia X8".
15 godina
online
Re: Sony Ericsson Xperia X8

Aha, tako znači. A ja sam bratovoj Xperiji X8 stavio također Jelly Bread 4.5 i njemu Youtube radi normalno, ali kada se mobitel koristi baterija se vrlo brzo prazni.

11 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

meni na jb 4.5 traje i to dosta probaj ono wipe battery stats mozda sta pomogne

Gaming 4ever.
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
online
Re: Sony Ericsson Xperia X8

To je u CWM-u? Jer ne može se CWM otvoriti kada ja hoću, nego se otvori nasumično i sam od sebe i to kada se npr. baterija izvadi, pa stavi i onda mobitel sam uđe u CWM.

Skroz čudno, a prije nego sam stavio Jelly Bread 4.5 bio je GingerDX v028 i mogao sam otvoriti CWM pritiskanjem tipke u sredini prilikom paljenja mobitela. A onda od kada je Jelly Bread CWM zeza.

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.1.2014 21:47 (Izzy).
11 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

ja cwm upalim stiskanjem srednje tipke i volume down 

 

upalim ga jos kada idem izgasit mob kliknem na reboot i cwm

Gaming 4ever.
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.1.2014 22:05 (99Mile99).
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
online
Re: Sony Ericsson Xperia X8
99Mile99 kaže...

ja cwm upalim stiskanjem srednje tipke i volume down 

 

upalim ga jos kada idem izgasit mob kliknem na reboot i cwm

E, vidiš meni na bratovoj Xperiji ni to ne radi. Zaboravio sam reći. A ovo sa srednjom tipkom i tipkom za smanjivanje zvuka ću baš pokušati.

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.1.2014 0:51 (Izzy).
15 godina
online
Sony Ericsson Xperia X8

Pokušao sam na onaj način otvoriti CWM i ne funkcionira. Stvar je u tome da kada hoću otvoriti CWM i pritišćem tipku u sredini ili u kombinaciji sa tipkom za smanjivanje zvuka mobitel zablokira na natpisu "Sony Ericsson". Tada jedino pomaže vađenje baterije. A kada ga iz OS-a resetiram u CWM, tada se samo resetira bez da otvori CWM.

 

Zbog toga sam bio pomislio da se CWM obrisao kada sam instalirao Jelly Bread 4.5, ali kada sam vidio da ipak nekad uđe, i to meni nejasno kako, onda je očito on i dalje instaliran, ali nije u potpunosti funkcionalan. Možda bi bilo dobro da CWM ponovno instaliran i vidim hoće li se onda pokretati. Nije da je trenutno potreban, ali bi bilo dobro ga imati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

da bilo bi dobro skinut i instalirat kad ti zatreba

Gaming 4ever.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
Izzy kaže...

Pokušao sam na onaj način otvoriti CWM i ne funkcionira. Stvar je u tome da kada hoću otvoriti CWM i pritišćem tipku u sredini ili u kombinaciji sa tipkom za smanjivanje zvuka mobitel zablokira na natpisu "Sony Ericsson". Tada jedino pomaže vađenje baterije. A kada ga iz OS-a resetiram u CWM, tada se samo resetira bez da otvori CWM.

 

Zbog toga sam bio pomislio da se CWM obrisao kada sam instalirao Jelly Bread 4.5, ali kada sam vidio da ipak nekad uđe, i to meni nejasno kako, onda je očito on i dalje instaliran, ali nije u potpunosti funkcionalan. Možda bi bilo dobro da CWM ponovno instaliran i vidim hoće li se onda pokretati. Nije da je trenutno potreban, ali bi bilo dobro ga imati.

Koristim isto Jellybread 4.5, evo što kažu s službenog threada rom-a

 

 


NOTES :

Quote:
For STOCK KERNEL USER, If you want to RECOVERY, Follow this step
- Reboot Phone
- if You look "Sony Ericsson" Text, touch and finger motion many times {#}
The Speaker on Radio sometime is not working, you can install other RADIO .APK

 

 

Znači, treba tap na ekran (isto ko kod tipke, ponovi dok ne uđe u Recovery) tj, dodirivaj ekran ako nisi razumio(kao da stiskaš tipku na ekranu)

 

 

15 godina
online
Re: Sony Ericsson Xperia X8

Radi! Hvala! Poznat mi je taj način ulaženja u CWM, ali stvarno mi nije pao na pamet. Mora da je mobitel "sam" otvarao CWM kada bi moja mala sestra dohvatila mobitel i dodirivala ekran. A moj brat i ja smo se čudili kako bi se to ponekad otvorio CWM, a kada ja hoću neće. Jer par puta bi joj ispao i onda bi se baterija malo izvukla, a mobitel bi se ugasio i onda kada bi ga ponovno uključili, opet bi ga znala uzeti moja sestra i tada bi on ušao u CWM.

 

"Misterij" riješen. Hvala!

12 godina
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Dal postoji neki besplatan način za otključavanje mreže? Vidio sam ovaj plazma s tool ali ga nema vise nigdje skinut...

A turbo: exhaust gasses go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens and you go faster. -Jeremy Clarkson
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony Ericsson Xperia X8

ako ti je isteklo 2 godine a imas racun operator je duzan otkljucat mobitel

11 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Ili na ebayu priskrbiš kod za 10-20kn.. Dobiješ ga u roku 2, 3 sata.

- HTC 8S -
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

A sta gpd radio,radi sa Flashtool-om i CWM

It's not about the money...It's about sending a message
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.2.2014 2:49 (ii7scw).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Evo mene;D
Nakon uradenog hard bricka, bilo mi dosadno opet pa reko kupim ja novu x8-cu, kad ono 10w44, sad konacno proslo otkljucavanje bez bricka:D! Gledam po xda svi neki zastarjeli romovi, pa dali ima neko da mi kaze neki za daily use rom!Hvala<3

Budy
 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
TheDarkDefender kaže...

Evo mene;D
Nakon uradenog hard bricka, bilo mi dosadno opet pa reko kupim ja novu x8-cu, kad ono 10w44, sad konacno proslo otkljucavanje bez bricka:D! Gledam po xda svi neki zastarjeli romovi, pa dali ima neko da mi kaze neki za daily use rom!Hvala<3

Što točno misliš na zastarjeli, jer činjenica je da je ovo 'zastarjeli' mobitel, no ima dobrih ROM-ova koji se možda i ne developaju ali su za daily use.

Sad sam malo tražio, i možda i ja stavim ovaj ROM

10 godina
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Pa vidim bas i nema nis novo! da neko radi update za neki od rom-ova...isto kao i na arc s, pa vise nema nis novo bas u zadnje vrijeme, a na ovim s3 tu pa svaki dan nes novo dode, tak da mi nije bas dosadno :D

Jedino kaj sam sad nabacio je ovaj slimBean al ipak je to x8 tak da o brzini i o radu ne treba govoriti:D

E taj ZenceFil rom ti je dobar! Koristio sam ga jedno vrijeme i supp je, al ja ipak nes drugacije trazim, vec sam isprobal puno rom-ova al nema bas nesto sta mi se svida:/

Budy
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.2.2014 22:18 (TheDarkDefender).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Dal zna netko kako da otkljucam x8 na sve mreže? pokuso sam plasma tool ali antivirusni uvijek pronađe trojanca u exe fajlu  :S

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

e, koje custom ROMove mogu instalirati na svoju xperiu x8, a da ne otključavam bootloader? problem je u tome što je datum proizvodnje 11w50, a koliko je meni poznato, u tom slučaju mogu otključati bootloader samo pomoću SETool2 koji se masno plaća. 

trenutno imam android 2.1, a htjela bi isprobat neku bolju/noviju verziju, pa ako mi možete dat preporuku što da instaliram bit ću vam zahvalna!

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.9.2014 17:45 (J-lena).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
J-lena kaže...

e, koje custom ROMove mogu instalirati na svoju xperiu x8, a da ne otključavam bootloader? problem je u tome što je datum proizvodnje 11w50, a koliko je meni poznato, u tom slučaju mogu otključati bootloader samo pomoću SETool2 koji se masno plaća. 

trenutno imam android 2.1, a htjela bi isprobat neku bolju/noviju verziju, pa ako mi možete dat preporuku što da instaliram bit ću vam zahvalna!

http://forum.xda-developers.com/xperia-x8 tu imas sve u vezi rootanja, stavljanja custom romova i slicno... imas Android Development i Orginal Android Development tu imas romova kolko hoces a bootloader mozes otkljucat preko flashtoola s kojim stavljas kernel i rootas mobitel to je koristan program a besplatan

Gaming 4ever.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice