Sony Ericsson Xperia X8

poruka: 3.109
|
čitano: 1.100.841
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony Ericsson Xperia X8".
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
duma.ivan kaže...
Emcho kaže...
duma.ivan kaže...

Aj napravim pa se javim..

 

EDIT:
Evo, instalirao sam ovaj sw sada:

 

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=23837387&postcount=1226

 

Pa ćemo vidjet kako radi, bla bla.. Prvo sam sa flashtool-om sve na default stavija, pa ga ponovno root-a i onda stavija sw...

Zasad stvarno lijepo radi, nema uopće blokavanja, prezadovoljan sam...

 

 

EDIT:
Ipak ništa, opet ne radi... Stavija san oriđiđi sw, unroota ga, i u subotu ga nosin na servis, ako crkne do tad... Vidit ću...

Pozdrav ljudi

 

to je onda hardverski problem,vjerovatno se pregrije CPU pa se restarta..

 

Pa inače mi radi na nekih 35-36° al kad ga koristim najviše, max do 42°... Nije preko išao...

 

nema veze,čini se da je oštećen hardware i to trajno pa pravi probleme..

XPERIA X8 - MiniCM9-3.0.0 ICS 4.0.4/CM9 * nAa-ics-01 kernel *
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8
Smejem se a plače mi se,tražim lepu minu,minu da odletim u p**** materinu
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

 

kao što vidiš u mom potpisu ja ga već koristim i preeezadovoljan sam :))

koristim ga otkad je izašao ,predobro nešto :)

XPERIA X8 - MiniCM9-3.0.0 ICS 4.0.4/CM9 * nAa-ics-01 kernel *
15 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

ja bi ga stavio samo da radi i kamera

dancy_94@hotmail.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Jel ima kakav rom da nije potrebam dodatni kernel i da ima dual touch?

[url=http://profile.xfire.com/lux21][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/lux21.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Testirao sam CM 9 još ne radi dosta stvari .Ne detektira SIM karticu,video lagga,zvuk je preglasan,itd. al idu u jako dobrom smjeru.

Smejem se a plače mi se,tražim lepu minu,minu da odletim u p**** materinu
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
WrongType kaže...

Testirao sam CM 9 još ne radi dosta stvari .Ne detektira SIM karticu,video lagga,zvuk je preglasan,itd. al idu u jako dobrom smjeru.

 

hmm,meni bez problema SIM detektira,video mi radi jako dobro i zvuk mi je baš onakav kakav bi trebao bit ! :D mislim ima najnovije libove ( libaudio.so from soucre ) ,jedini problem je kamera koju ni ne koristim al to se bude brzo fix-alo..inače ROM je smooth , radi baš kao gingerbread jako brzo i kvalitetno,nemam zamjerki..


@Luxy2501

 

naravno da ima ,imaš GingerDX koji je po meni najbolji bez custom kernela.

XPERIA X8 - MiniCM9-3.0.0 ICS 4.0.4/CM9 * nAa-ics-01 kernel *
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
Emcho kaže...
duma.ivan kaže...
Emcho kaže...
duma.ivan kaže...

Aj napravim pa se javim..

 

EDIT:
Evo, instalirao sam ovaj sw sada:

 

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=23837387&postcount=1226

 

Pa ćemo vidjet kako radi, bla bla.. Prvo sam sa flashtool-om sve na default stavija, pa ga ponovno root-a i onda stavija sw...

Zasad stvarno lijepo radi, nema uopće blokavanja, prezadovoljan sam...

 

 

EDIT:
Ipak ništa, opet ne radi... Stavija san oriđiđi sw, unroota ga, i u subotu ga nosin na servis, ako crkne do tad... Vidit ću...

Pozdrav ljudi

 

to je onda hardverski problem,vjerovatno se pregrije CPU pa se restarta..

 

Pa inače mi radi na nekih 35-36° al kad ga koristim najviše, max do 42°... Nije preko išao...

 

nema veze,čini se da je oštećen hardware i to trajno pa pravi probleme..

 

Ma nosim ga uskoro na servis (srijeda najvjerojatnije), i onda kad mi dođe, stavljam si naa kernel i ICS. :)

 

Prodajem ili mijenjam DDR2 Kingmax 1GB 533MHz. Prodaja 60kn, zamjena za neki modul od 2GB 800MHz uz moju nadoplatu. Zamjena samo Split i okolica. HITNO!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
duma.ivan kaže...

Ma nosim ga uskoro na servis (srijeda najvjerojatnije), i onda kad mi dođe, stavljam si naa kernel i ICS. :)

 

 

ako ti daju novi uređaj nećeš moći otključati bootloader ;)

XPERIA X8 - MiniCM9-3.0.0 ICS 4.0.4/CM9 * nAa-ics-01 kernel *
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
Emcho kaže...
duma.ivan kaže...

Ma nosim ga uskoro na servis (srijeda najvjerojatnije), i onda kad mi dođe, stavljam si naa kernel i ICS. :)

 

 

ako ti daju novi uređaj nećeš moći otključati bootloader ;)

 

Ups. :$

Hmmm... Al vidija si, tj. moga si skužit kad san reka, da svaki put kad stavin neki sw, mi nakon nekog vrimena crkne wifi...

Ček, šta ono triban imat da bi otključa bootloader?

Prodajem ili mijenjam DDR2 Kingmax 1GB 533MHz. Prodaja 60kn, zamjena za neki modul od 2GB 800MHz uz moju nadoplatu. Zamjena samo Split i okolica. HITNO!
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Jedan program koji skineš sa xda i na mobitelu ispod baterije ti treba pisati 11w28 i ispod.

Smejem se a plače mi se,tražim lepu minu,minu da odletim u p**** materinu
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

kad makneš bateriju piše ti nešto kao "11w xx" ,ako piše 11w29 ili niže možeš otključati bootloader,ako piše više od 29 nepostoji način da otključaš isti..

XPERIA X8 - MiniCM9-3.0.0 ICS 4.0.4/CM9 * nAa-ics-01 kernel *
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Ne već na 11w29 nesimješ .Nego ovo što ti wifi prekida to je normalno jer i meni se restarta wifi nako 10-xx min.

Smejem se a plače mi se,tražim lepu minu,minu da odletim u p**** materinu
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.4.2012 20:12 (WrongType).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Instalirao Gingerxd na mob, super je, jako brz, "smooth" i zasad sam pre zadovoljan.

[url=http://profile.xfire.com/lux21][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/lux21.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
WrongType kaže...

Ne već na 11w29 nesimješ .Nego ovo što ti wifi prekida to je normalno jer i meni se restarta wifi nako 10-xx min.

 

da,u pravu si,na 11w28 se još smije,tnx na ispravku ! ;)

 

a to za WiFi,ja sam imao problem sa T-Comovim ruterima,sad sa optimom nemam baš apsolutno nikakvih problema ..ugl. do određenih rutera je,ne do moba,tako je tiwlan.ini konfiguracija postavljena..

XPERIA X8 - MiniCM9-3.0.0 ICS 4.0.4/CM9 * nAa-ics-01 kernel *
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Nezz nisam sprobavao na drugim operaterima jer ja imam T-Com FLAT 4 mbps(radi na 6 mbps) Siemens SX673 i puca mi nakon nekog vremena.

Smejem se a plače mi se,tražim lepu minu,minu da odletim u p**** materinu
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.4.2012 20:21 (WrongType).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

11w46. :'(

Prodajem ili mijenjam DDR2 Kingmax 1GB 533MHz. Prodaja 60kn, zamjena za neki modul od 2GB 800MHz uz moju nadoplatu. Zamjena samo Split i okolica. HITNO!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
WrongType kaže...

Nezz nisam sprobavao na drugim operaterima jer ja imam T-Com FLAT 4 mbps(radi na 6 mbps) Siemens SX673 i puca mi nakon nekog vremena.

 

i ja imam isti takav router i isto mi wlan na mobu prekida svakih 10-15 min..na laptopu radi normalno..

15 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Ja sam na optimi.. Ali meni ne crkne wifi nakon 10-15 min i onda mi bude normalno... Nego mi skroz crkne wifi, te mi jedino preostaje rr sw-a...

Prodajem ili mijenjam DDR2 Kingmax 1GB 533MHz. Prodaja 60kn, zamjena za neki modul od 2GB 800MHz uz moju nadoplatu. Zamjena samo Split i okolica. HITNO!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Doašao je fix za ICS 4.0.4 za SIM i Timezone http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1575094 nisam siguran da radi nisam sprobavao.

Smejem se a plače mi se,tražim lepu minu,minu da odletim u p**** materinu
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Ja sam svojoj Xperiji odavno otključal bootloader, tad još nisam ni znao da se poslije 11w29 ne smije.

Jučer sam ju malo čistil i na mobu vidim oznaku 11w38.

Kaj ju nisam onda po ovome što se vi pisali trebao brickati?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Zavisi neki modeli dobiju hard brick neki ne ti imaš sreče pa nisi dobio tj. tvoj mobitel nema se zaštitu koju imaju mobiteli proizvedeni 2011.

Smejem se a plače mi se,tražim lepu minu,minu da odletim u p**** materinu
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.4.2012 9:50 (WrongType).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony Ericsson Xperia X8
Dali ja mob mogu samo rotat bes stavljanja roma stavit neki mod sa root explorerom??
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
anonymous_Zg kaže...
Dali ja mob mogu samo rotat bes stavljanja roma stavit neki mod sa root explorerom??

 

naravno da možeš,npr. rootaš ga i staviš si aplikaciju link2sd(to ti je da možeš stavljat aplikacije na sd karticu,što nemožeš sa običnim 2.1 firmwerom..ili si samo neke modove instaliraš.. ;) al po mom je puno bolje stavljanje custom ROM-a ,,al o ukusima se ne raspravlja..xD ;)

XPERIA X8 - MiniCM9-3.0.0 ICS 4.0.4/CM9 * nAa-ics-01 kernel *
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

definitivno drugi rom jer taj 2.1 je karina žešća. U mene je bio 2.1 do neki dan sad sam ubacio Gingerxd i ko da sam promijenio mob. i to u neki više klase

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony Ericsson Xperia X8

jeli probao netko ovaj novi ICS CM9 rom koji je jučer izašao? baš čitam da radi super,sve osim kamere.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1575094&page=77

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.4.2012 18:03 (antimadridista).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Ja ga koristim radi sve osim kamere.

Smejem se a plače mi se,tražim lepu minu,minu da odletim u p**** materinu
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

imam custom kernel, kak da sad flasham taj od nAa pa da stavim ics? zaboravio sam..

 

edit..

 

jesam..

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.4.2012 20:31 (Vesperian).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
antimadridista kaže...

jeli probao netko ovaj novi ICS CM9 rom koji je jučer izašao? baš čitam da radi super,sve osim kamere.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1575094&page=77

 

odličan ROM samo ICS je inače gladan RAM memorije a naš X8 ima 256mb rama zaključno sa kernelom,znači prikazuje se samo 188mb.. ako želiš bolje i glađe korištenje izbrišeš što više 'unused apps' kao email i to,bezveze stoji i guta memoriju ;) ja sam pobrisao sve aplikacije koje sam ne koristim i odma je i baterija bolja,,a imaš i još neke tutove na tom postu kod nAa kako da još bolje bude..inače,ovo je alpha verzija tako da možemo očekivati nešto još bolje.. ;)

XPERIA X8 - MiniCM9-3.0.0 ICS 4.0.4/CM9 * nAa-ics-01 kernel *
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Emcho dal ti imaš bug kad povisivanja zvuka kad povisiš do kraja onda zvučnik šumi?I video lagg?

 

Smejem se a plače mi se,tražim lepu minu,minu da odletim u p**** materinu
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.4.2012 0:24 (WrongType).
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice