PVC stolarija - potražnja

poruka: 10
|
čitano: 2.916
|
moderatori: DrNasty, F1-IVO, Danny_HR, pirat, XXX-Man, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina

Ne mogu naći nigdje nekog majstora koji bi mi postavio 1 pvc prozor dimenzije 70x70 ili 80x80.

Da li možda netko ima nekog za preporučit ili da je iz Zagreba, da si malo zaradi..

Uglavnom trebalo bi izbušit zid postavit prozor.

Na jako dostupnom mjestu je tj. nije rad na visini i ne trebaju ljestve.

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila
2 godine

To si sam postaviš nije nikakav problem.

Trebaš dobru libelu, bušilicu, vijke za štokove (samonarezne), purpen pjenu i to je to.

Vjeruj nije nikakva nauka samo ga treba staviti dobro u vaservagu i zakajlati kajlama dok ne izbušiš i pritegneš.

5 godina
Re: PVC stolarija - potražnja
Tiby kaže...

To si sam postaviš nije nikakav problem.

Trebaš dobru libelu, bušilicu, vijke za štokove (samonarezne), purpen pjenu i to je to.

Vjeruj nije nikakva nauka samo ga treba staviti dobro u vaservagu i zakajlati kajlama dok ne izbušiš i pritegneš.

Nisam nikad, nebih se baš htio ucit, ako imas volje platim ti koliko treba i to je to..

Mislim da covjeku koji zna posao netreba duze od 2 sata da to napravi.. Najveci problem je izbusit zid ja mislim :( Iako nije niti tolko debel.

2 godine

Kako misliš izbušiti zid?

Buši se s sds borerom za beton o5mm jer su ti vijci o6mm.

Ako imalo znaš s libelom i imaš alat nije problem, a sad da ti netko dolazi za jedan prozor ne znam.

Pitaj nekoga poznatog tko se malo kuži i ima spretne ruke.

5 godina

Problem je u tome što nemam alat :( . Dok bi ja kupio sav alat itd.. Bolje da platim majstora kužiš

2 godine
neaktivan
toxic kaže...

Ne mogu naći nigdje nekog majstora koji bi mi postavio 1 pvc prozor dimenzije 70x70 ili 80x80.

Da li možda netko ima nekog za preporučit ili da je iz Zagreba, da si malo zaradi..

http://www.pvc-stolarija.hr/proizvodi/demontaza/montaza-pvc-stolarije/

http://www.prozori-vrata.com/katalog-proizvoda/proizvod/alu-stolarija-montaza-i-ugradnja-prozora-prema-ral-u-247.html

4 godine
ATIRade kaže...
toxic kaže...

http://www.pvc-stolarija.hr/proizvodi/demontaza/montaza-pvc-stolarije/

http://www.prozori-vrata.com/katalog-proizvoda/proizvod/alu-stolarija-montaza-i-ugradnja-prozora-prema-ral-u-247.html

Mislim da takve firme montiraju samo ako kupis njihov prozor...

:D
5 godina
toxic kaže...

Mislim da covjeku koji zna posao netreba duze od 2 sata da to napravi..

Hoćeš reći - nema rupe za prozor i treba u zidu otvoriti rupu za isti, te ugraditi prozor. Prilično optimistična ideja za 2 sata..

Kao prvo imaš dvije vrste radova; probijanje rupe, obrada probijenog mijesta te ugradnja prozora. Tvrtke koje izrađuju stolariju obično i ugrađuju istu (uključeno u cijenu stolarije), međutim raspitaj se kako je kad se radi o jednom komadu. Ali to je najmanji problem, možeš platiti ugradnju za koju ne vjerujem da je nešto skupa. Problem je, mada niti to nije problem ali nema teorije da se radi o 2 sata, što se ne radi o samom probijanju zida. Niti se proizvođači stolarije obično bave tim poslovima. Kao prvo cigle ne stoje u zraku pa moraš raditi 'banger', nadvoj, ili kako ga već želiš zvati. Radi se o betonskom nadvoju iznad svakog otvora u ciglenom zidu. Postoje i gotovi nadvoji, pa može biti nešto brže, ako 'šalaš' i izlijevaš iz betona nadvoj - prije 7 dana ne smiješ niti skidati šalung. Probijeno mjesto neće biti niti najmanje lijepo niti ravno - potrebno je obraditi krajeve, a i to se suši neko vrijeme.. Uglavnom 2 sata je utopija. Ako je rupa dobrih dimenzija, sama montaža prozora je cca 1/2 sata. Nemoj zaboraviti okapnicu. Tako otprilike stvari stoje..

18 mjeseci
neaktivan

Neznam dali ste pronašli majstora za montažu vaše stolarije, ako niste ja ču vam je vrko povoljno postavit vi če te biti zadovoljni s montažom a ja sa honorarnim poslom. u građevini sam več od 1996 god. imam potrebana alat tako da mi to neče postavljat neki problem. Ako želite nazovite me da se dogovorimo kako bi pogledao ono što želite i da donesem potreban alat.

S štovanjem!

Željko Cvetković   Mob: 099/831-3881

14 mjeseci
neaktivan

Namjeravam si ugraditi pvc stolariju ,točnije  2 pvc prozora jer mi super izgledaju i lako je za održavat ali sad mi bacili u uho alu stolariju jer kao duže traje i kvalitetniji su pa me zanima što je pametnije učiniti!?!?!

borilok.wordpress.com
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice