Projekt case mod

poruka: 17
|
čitano: 4.977
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Projekt case mod
Imam 15godina.... Vec jednu godinu sam posvjetio gamingu. Pa mi je palo na pamet da napravim moddinga na svom kucistu Sve je pocelo ovako Evo slika
 
0 1 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Projekt case mod
1.) Iskruzio oblik kakv sam zelio s fleksaricom,a zatim prebrusio.
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.1.2010 23:20 (damir1994).
 
2 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Projekt case mod
2.) Stavio pleksi (plasticno staklo) Zeljezo mi smeta da postavim usisivac zraka. Na drugoj slici prikazujem koje zeljezo mislim odrezati
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.1.2010 23:19 (damir1994).
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Projekt case mod

nije lose

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.1.2010 23:19 (Raptoxx).
15 godina
protjeran
offline
Projekt case mod

nekužim čemu ta rupa na boku a vrapci na grani znaju da je taj otvor opčenito loš a vidim još da si riza malo više nego je to potrebno pa kad staviš stranicu vidiče ti se kavezi za dvd romove i hdd ali sad je več odrizano oboji još unutrašnjost da se nevidi to sivilo možda da ubaciš neoke ili kakav svjetleči vent

I Jadantisi
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Projekt case mod

3.)Test.. Moram izrezati ovaj komad samo mi smeta.(bio sam ovo zamislio kad otvaram da imam udubljenje za ruku,ali nema veze)

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.1.2010 22:02 (damir1994).
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Projekt case mod
Planiram ubacit jos neokne,i odsjeci ovaj dio zeljezta koji mi smeta
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.1.2010 23:25 (damir1994).
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Projekt case mod

ma dobro če to izgledat samo moraš pazit na sitne greške koje u konačnici bodu oči tipa rubovi koje si riza moga si ih proč markerom crnim da se nevidi to sjailo od rezanja ali na greškama se uči

I Jadantisi
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Projekt case mod
Ovo sam danas sve reza.Nije zavrseno. Moram proci sve crnim lakom. Tako sam i planirao. A i ovaj rub moram odsjeci i sve ce biti lijepo... A kakve mi neonke predlazes
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Projekt case mod

za neoke pogledaj u linksa ima par od dvi za 54kn ili set od 4 komada za 100kn a boju moraš sam izabrat pogledaj u samogradnja neke moje postove pa malo pogledaj možda dobiješ kakvu ideju

I Jadantisi
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Projekt case mod

EDIT

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.1.2010 22:03 (damir1994).
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Projekt case mod
damir1994 kaže...
Dal mi je potrebno stavljati usmjerivac zraka za processor ? Dal bi mogao bez toga ? ili da kupim propeler i stavim na drugo mjesto Evo slika (nije moj komp ali slicno)

te rupe na boku najbolje da zatvoriš to je potpuno nepotribno evo jedan link da vidiš protok zraka kroz kučište

 

http://www4.slikomat.com/09/0124/q4v-guide-.jpg

I Jadantisi
15 godina
neaktivan
offline
RE: Projekt case mod
giga kaže...
damir1994 kaže...
Dal mi je potrebno stavljati usmjerivac zraka za processor ? Dal bi mogao bez toga ? ili da kupim propeler i stavim na drugo mjesto Evo slika (nije moj komp ali slicno)

te rupe na boku najbolje da zatvoriš to je potpuno nepotribno evo jedan link da vidiš protok zraka kroz kučište

 

http://www4.slikomat.com/09/0124/q4v-guide-.jpg

ma puno je efikasnije ako na bocnu stranicu gdje se nalaze te rupe ugradi ventilator koji ce hladan zrak iz vana upuhivat direktno na hladnjak od procesora i tako smanjit temperature cpu-a barem za 5C. Nedostatak je to sto ces morat svako malo cistit komp od prašine.

Commodore 64 , 0.985MHz , 64Kb RAM, VIC II 6567/8567(PAL)
15 godina
protjeran
offline
RE: Projekt case mod
mtopol kaže...
giga kaže...
damir1994 kaže...
Dal mi je potrebno stavljati usmjerivac zraka za processor ? Dal bi mogao bez toga ? ili da kupim propeler i stavim na drugo mjesto Evo slika (nije moj komp ali slicno)

te rupe na boku najbolje da zatvoriš to je potpuno nepotribno evo jedan link da vidiš protok zraka kroz kučište

 

http://www4.slikomat.com/09/0124/q4v-guide-.jpg

ma puno je efikasnije ako na bocnu stranicu gdje se nalaze te rupe ugradi ventilator koji ce hladan zrak iz vana upuhivat direktno na hladnjak od procesora i tako smanjit temperature cpu-a barem za 5C. Nedostatak je to sto ces morat svako malo cistit komp od prašine.

ali to je velik nedostatak kadin se da če za mjesec bit totalno začepljen hladnjak proca

I Jadantisi
14 godina
protjeran
offline
Projekt case mod
Na te rupe se zaserafi jedna plasticna cijev koja usmjerava zrak prema ventilatoru od processora.a u toj plastiki imaju male mrezice,tako da ne prolazi puno prasine nego samo cist zrak. a zanima me dal se komp grije jace ak to neprobusim za taj otvor?. evo slika sta se tu stavi
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.1.2010 19:34 (damir1994).
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Projekt case mod

Evo slike s neonkama.Jedino mi se pleksi ne svidja(malo je izgreban)
Sry sto su slike mutne (webcamera)

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.1.2010 21:11 (damir1994).
 
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Projekt case mod

Imate li kakvih ideja da jos nesto uradim na kucistu ?

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.1.2010 22:06 (damir1994).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice