Samsung Galaxy S10/S10+

poruka: 2.250
|
čitano: 606.589
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
ivanlotz kaže...
HAL kaže...
Iskreno tek kad kreneš koristiti neki od kineza skuzis zašto Samsung košta duplo više. Barem je takvo moje iskustvo. Čak i Huawei, koji se najviše približio zapadnoj publici, nije na toj razini.

Ima tu sitnica i finesa.

Evo na Samsungu sam se naviknuo na heben always on display, na M20Pro je isti smiješan, tj. ima sat i korake i to je to. Ima još tak malih stvari koje se nakupe, a da ne velim da Xiaomi jednostavno nije još na toj razini.

Sve u svemu sa Samsungom i Appleom imaš osjećaj korištenja full premium uređaja, na kojima je gotovo sve dovedeno do savršenstva, sa kinezima mi uvijek neka smeta i/ili fali.

Možda sam ja zabrijao, ali takav mi je jednostavno osjećaj.

Sve tocno napisano, samo me cudi da te nisu napali huawei sektasi. Mozda su i oni dosli do istog zakljucka?

 

na klix forumu su OnePlus korisnici sektasi koji napadaju sve redom i govore da je sve smece osim OP 

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Ma gledajte ja nisam vjeran ni jednom brandu, iskreno to mi je glupost, ako već plaćamo brdo love za mobitele, onda od proizvođača očekujem vrhunski proizvod.

Žao mi je kaj to neku ekipu vrijeđa, ali trenutno su samo dva proizvođača na svijetu koja imaju vrhunske uređaje: Apple, koji imam službeni, ali jednostavno ne volim i Samsung koji isporučuje najbolje Android uređaje.

Ima tu još stvarno dobrih proizvođača, Huawei, Xiaomi, Google, Nokia, LG, Oneplus. Ali nitko od njih nije niti vrhunski, niti premium.
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.2.2019 13:14 (HAL).
 
0 0 hvala 0
10 godina
online
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Ja isto ne robujem jednoj marki i kupio bih i Xiaomi i Huawei ako bi meni bitne stavke napravili vrhunski.
Mate 20 PRO mi je bio blizu tom idealu, ali je paradoksalno pao na onome sto istice kao svoj najveći adut.
Vec pola godine sam savršeno zadovoljan sa Note 9.
Ako P30 PRO rijesi ono sto mi se ne svidja na Mate i on ulazi u uži izbor jednom kada budem mijenjao mob...od Kineza mi trenutno najvise odgovara Mi9.
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.2.2019 13:35 (ocean77).
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Evo vidiš ja sam imao Note 9,pa sam ga zamijenio za M20Pro, Note mi je toliko preveliki pretežak da me toliko jako boljela ruka pri dužem korištenju, da je to bilo čudo.

I dalje tvrdim da je Note 9 najbolji i najkompletniji mobitel koji sam ikad koristio.
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Moj PC  
0 0 hvala 1
8 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Iz sancte su potvrdili da s10+ stize s unaprijed zalijepljenom zastitom na ekranu... jedna briga manje

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Dok proizvođači ne skuže kak da naprave tempered glass koji ne smeta otključavanju, a da nema ruou, ovo će biti sasvim ok.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Teško će se primijetiti razlika između SD i Exynos-a u svakodnevnom radu. Još nisu ni prvi patchevi izašli.
Treba vidjeti nakon par update-a i onda dati objektivnu ocjenu.

A ovaj gore u videu ko da komentira utrku konja, sav se uspuhao 😀
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
HAL kaže...
Dok proizvođači ne skuže kak da naprave tempered glass koji ne smeta otključavanju, a da nema ruou, ovo će biti sasvim ok.

Ima vec, whitestone dome

16 godina
online
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
NorthBlue kaže...
Teško će se primijetiti razlika između SD i Exynos-a u svakodnevnom radu. Još nisu ni prvi patchevi izašli.
Treba vidjeti nakon par update-a i onda dati objektivnu ocjenu.

A ovaj gore u videu ko da komentira utrku konja, sav se uspuhao 😀

 

https://www.anandtech.com/show/14031/samsung-galaxy-s10-first-exynos-9820-vs-snapdragon-855-scores

 

 

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
NorthBlue kaže...
Teško će se primijetiti razlika između SD i Exynos-a u svakodnevnom radu. Još nisu ni prvi patchevi izašli.
Treba vidjeti nakon par update-a i onda dati objektivnu ocjenu.

A ovaj gore u videu ko da komentira utrku konja, sav se uspuhao 😀

 Na brzini u svakodnevnom radu ne, al osjetit će se na bateriji kao i uvijek do sada na prethodnim modelima.

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Znaš li možda hoće li i obični s10 doći sa nalijepljenom zaštitom?
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
stipoo kaže...
Znaš li možda hoće li i obični s10 doći sa nalijepljenom zaštitom?

 Pravo pitanje je kakve koristi ima ta folija, ekran se ionako uglavnom neda izgrebati a opet pukne kroz te tanke folije :D

 

https://www.whitestonedome.com/product/galaxy-s10-dome-glass/ ,samo malo je skupo, al opet jeftinije nego popravak ekrana to sigurno.

 

I sa time radi čitač otiska.

13 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Fin je S10, bolji je od S9 u svem, kad primis s9 poslije s10 ko da primis normalan mob iako je sve to "premium". Kamere u ekranima ne smetaju previse i naviknes se jako brzo na to. S10E je isto zgodan al prevelki crni rubovi pikaju oci na tak skupom uredaju. S10 je taman pogoden i u tezini i dimenzijama ak bude za godinu dana cijena 3500kn mozda si ga uzmem, jer mi nema smisla nista pored s7 koji odraduje sve osim sto nema 4k 60fps, a vjerujem da bi mogo imat, a i baterija nije neka sreca, al lako za to kad oslabi promijenis i toeto.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

 

Pa ovo je blaga katastrofa. Exynos je na razini proslogodisnjeg Snapdragona 845. Krasno su nama iz Europe smijestili.

 

A nista cekam P30 da vidim sto ce biti. Malo mi je sada zao sto nisam uzeo Mate 20 pro na njuskalu za 4500kn, al dobro.

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.2.2019 17:30 (hrci24).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Nemoj čekat ništa, jer tako možeš čekat i Note 10 pa onda opet u krug ...

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Zna li se zašto mi konstantno dobivamo exinos procesore a ne sd?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

samsungova politika, jedino US & A trziste mislim dobija sd

5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
thebatman kaže...

Zna li se zašto mi konstantno dobivamo exinos procesore a ne sd?

 jel samsung ima dogovor sa Qualcomom da ne smije prodavati Exynos na SAD trzistu

 

pa ga zato guraj kod nas

 

inace manja je razlika sada, nego sto je bila prosle godine, a ionako ta sintetitka je nebita

 

bitno je da exynos nebude previse trosio bateriju u odnosu na SD855, kada to vidimo onda mozemo kukati da je katastrofa

 

inace exynos je bolji u obradi fotografija i videa od 855, a to je u neku ruku najvaznije, tako da nismo zakinuti u tome pogledu

 

GPU je puno jaci na SD855, pa oni koji se vole igrati na mobitelima, mogu zaliti za SD855

 

za foto i video ljubitelje, nema brige, stovise sa Exynos dobijamo 8K video 

 

 

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
thebatman kaže...

Zna li se zašto mi konstantno dobivamo exinos procesore a ne sd?

 Samsung bi najrađe svima davao svoj Exynos, ali zbog potražnje jednostavno mora koristiti konkurentni SD. Odlučili su da Amerikanci dobivaju američki proc, a ostatak njihov. Prva generacija, ona u S7 je čak bila i bolja od SD ekvivalenta, a ni u S8 nije zaostajao za 835. Na S9 su malo jače zasrali stvar

9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

 Svugdje stavljaju testove baterije od s10+ a nigdje od s 10.

Imam dobru ponudu u VIP-u za s10, za produljenje pretplate. Sam me muči baterija...

 

Na predstavljanju su rekli da je na s10 bolja za 25% od s9+. Ako je to istina, znači da će biti dobra.

 

Da li netko zna koliko vrijede slušalice koje se daju uz prednarudžbu?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
130 dolara su slušalice, računaj oko soma kuna kod nas.
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

Slušalice koštaju 149 eura .

9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

uuu, super cijena za sluške. To odmah stavljam na Njuškalo.

Riskirat ću sa običnim s10 modelom, kaj se baterije tiče. Jedino ako uspijem još kakav popust užicati onda uzimam plus. Ako ne,  desetka obična je u džepu.

 

Samo da baterija ne bude gore od s8 ili s9.

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.2.2019 21:42 (Flas1987).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Nudim 100eura sad odma za samsungove sluske koje se dobiju s prednarudzbom

 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

I ja nudim 100 eura za sluske :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

U Sancta Domenici su rekli da ce slusalice kostat oko 1200kn,sto je izvrsna vrijednost koja se dobije prednarudbom.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Da, slušalice su odlične izgleda... Da si naručujem, zadržao bih slušalice.
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Ma ja u zivotu nisam slusao muziku preko moba, tako da sigurno prodajem slusalice.

 

Ako su u Santca Domenici 1200, ja svoje prodam za 1000.

Tko je za, moze mi se javit u Inbox pa dam svoj broj moba, i rezerviram slusalice za njega.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Ja čak mislim prednaručiti S10+ uz produženje pretplate i prodati ga odmah za 6500 bez otvaranja, skupa sa slušalicama. Imam novi mob, a ovako bih odmah dobio keš pa bi ga polako otplaćivao uz mjesečni račun.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice