Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

poruka: 5.676
|
čitano: 1.023.373
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Samsung Galaxy S6-Rasprava

Ova i M9 teme su već postale cirkus, a mobiteli još nisu ni došli u prodaju, a kamoli da ih je netko koristio.

 

Moj PC  
8 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6-Rasprava
maks0806 kaže...

Nope ne radi xD

Nije uopce tema note 4 vs svijet, ali itko imalo realan neće reći da ijedan samsung mob radi brže od sony i htc flagshipa. A prije notea si s5 imao tako da mi niji vjerodostojan baš

 S6 če bit bog i batina!!Vjerovatnosti da si ti posjedovao nešto,meni osobno je ravna nuli.Kantu koju zadržavan na njoj se baziran,ono što usput koristim,to onak cisto priko ku....i sad iman još jednega za tvoj info...

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6-Rasprava
zabranjeniples kaže...

Ova i M9 teme su već postale cirkus, a mobiteli još nisu ni došli u prodaju, a kamoli da ih je netko koristio.

 

 Svaka rasprava je cirkus,ko ima višega,ko ima manjega,jer pojedincima ništa neigra ulogu,samo guraju svoje.Pa i specifikacije,promjene,napredne tehnologije,golo hofno za pojedince.

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6-Rasprava
Rasprava je iznošenje mišljenja i argumenata.
Naravno, svatko će sukladno svojim mogućnostima i željama kupiti što hoć i nitko radi toga nije ovca ili glupan. Problem je što ljudi imaju želju i volju uvjeravati druge kako je njihov izbor najbolji na svijetu i svi drugi su idioti koji preplaćuju svoje uredjaje i slično. Meni se osobno više svidjaju kompromisi koje je HTC napravio kod M8/9 i odgovaraju mojim željama i načinu rada na telefonu, nego što to rade Samsung i Apple. Govoriti da su Apple ili Samsung gov***na od uredjaja je presmiješno. Kao da kažeš da je npr. BMW bolji od Mercedesa... Današnje mlade generacije ne znaju raspravljat i vole isticati da je njihovo mišljenje jedino ispravno. To je posljedica kućnog odgoja i društva.
Možda se pokaže da će S6/Edge biti vrhunski u domeni hladjenja i baterije, pa da to bude veliki plus, a možda i ne. Trenutno meni predstavljeni model ne daje dovoljno da bi prešao na Samsung. Kao što sam nekad prešao sa SE na Nokiu, pa na BB, pa na HTC.
ptspclan.com | visit us ^^
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6-Rasprava
spajder68 kaže...
maks0806 kaže...

Nope ne radi xD

Nije uopce tema note 4 vs svijet, ali itko imalo realan neće reći da ijedan samsung mob radi brže od sony i htc flagshipa. A prije notea si s5 imao tako da mi niji vjerodostojan baš

 S6 če bit bog i batina!!Vjerovatnosti da si ti posjedovao nešto,meni osobno je ravna nuli.Kantu koju zadržavan na njoj se baziran,ono što usput koristim,to onak cisto priko ku....i sad iman još jednega za tvoj info...

 Bah briga me. Meni je note 4 super al da je m8 brži, je. Završimo s offtopicom

10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S6-Rasprava

btw: jel tko zna kad bi mogli očekivati S6 u tele 2 i po kojoj cijeni?

 

 

 U tele 2 možda dođe oko 6-tog ili 7-tog mjeseca 

 

 

U svibnju bi trebao biti kod svih, pa tako i teleta

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.3.2015 14:40 (Dante05).
 
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6-Rasprava
maks0806 kaže...
spajder68 kaže...
maks0806 kaže...

Nope ne radi xD

Nije uopce tema note 4 vs svijet, ali itko imalo realan neće reći da ijedan samsung mob radi brže od sony i htc flagshipa. A prije notea si s5 imao tako da mi niji vjerodostojan baš

 S6 če bit bog i batina!!Vjerovatnosti da si ti posjedovao nešto,meni osobno je ravna nuli.Kantu koju zadržavan na njoj se baziran,ono što usput koristim,to onak cisto priko ku....i sad iman još jednega za tvoj info...

 Bah briga me. Meni je note 4 super al da je m8 brži, je. Završimo s offtopicom

 Mene osobno isto nije briga,al da je note 4,brži,snažniji,močniji,naravno da je!!Neznam 300widgeta,500 aplikacija,ma jede sve.

13 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S6-Rasprava
spajder68 kaže...

 Mene osobno isto nije briga,al da je note 4,brži,snažniji,močniji,naravno da je!!Neznam 300widgeta,500 aplikacija,ma jede sve.

Po načinu komentiranja, spajder vjerojatno si čovjek od 30god, u kojemu se još krije mali dječak koji misli da je njegovo najbolje i najjače :) smiri se malo, znamo da imaš naj uređaj na tržištu, jede malu djecu, pazi da tebe ne pojede

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6-Rasprava
MARKOZD15 kaže...
spajder68 kaže...

 Mene osobno isto nije briga,al da je note 4,brži,snažniji,močniji,naravno da je!!Neznam 300widgeta,500 aplikacija,ma jede sve.

Po načinu komentiranja, spajder vjerojatno si čovjek od 30god, u kojemu se još krije mali dječak koji misli da je njegovo najbolje i najjače :) smiri se malo, znamo da imaš naj uređaj na tržištu, jede malu djecu, pazi da tebe ne pojede

 Je krije se,paze de da tebe ne pojede.Ovak se nekako vrše testovi 

A godina iman prilično,al osiječam se HAJ!!!!A ti i slični dokažite nečim osim jezičinom.

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6-Rasprava
Pa to i govorimo, sta ti znaci procesor i ram viska, kad test zavrsis u 147 sec, a iP6 u 150 sec. 2%? Po specifikacijama bi trebao biti 300% bolji.
ptspclan.com | visit us ^^
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6-Rasprava
sardax kaže...
Pa to i govorimo, sta ti znaci procesor i ram viska, kad test zavrsis u 147 sec, a iP6 u 150 sec. 2%? Po specifikacijama bi trebao biti 300% bolji.

 E,vidiš uglavnom to hebe veliku večinu.A,sad ram i soc s6 ohohohho ispred konkurencije,što bitrebalo značiti??Zna se!!!

12 godina
offline
Samsung Galaxy S6-Rasprava

Dap zna se. Vrhunski hardver će ugušiti loš softver

Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S6-Rasprava

preview:

 

http://www.gsmarena.com/galaxy_s6_second_encounter-review-1223.php

 

izgleda da ce dobiti jako dobre ocijene u reviewu..

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S6-Rasprava

Ovaj test dokazuje samo kak je ios dantastican sofrware koji je sa tako slabim performansama na papiru samo par sekunada sporiji u ovom testu.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6-Rasprava
omomomomoomm kaže...

Ovaj test dokazuje samo kak je ios dantastican sofrware koji je sa tako slabim performansama na papiru samo par sekunada sporiji u ovom testu.

 Pa iPhone uopće nije slab po performansama na papiru, to što je dual core 1.3 GHz ne znači ništa jer koristi naprednu 64-bitnu arhitekturu koja se razlikuje od ovih kod Androida. Nije sve u gigahercima i jezgrama

11 godina
offline
Samsung Galaxy S6-Rasprava

znam imam ga i sam ali ipak ima samo gigu rama a ovi dva u testu ak se ne varam 3gb. al dobro nije vazno necu spamat temu. meni osobno je s6 ruzan najljepsi mi je s4 makar je cijeli plastican a  i dobro radi cura ga ima vec skoro dvije godine i nema nekakvih laggova. 

ali o s6 cu sudit kad ga primim u ruku i isprobam kak je napravljen i kaka radi. fzcka mi se zaove youtube videe. 

ljudi se te i u m9 temi prepiru izmedu ova dva telefona koda im zivot o tome ovisi a nisu im  jos ni prismridili

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S6-Rasprava

Mda... ako s4 nema laggova ja sam plava ciganka

Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Samsung Galaxy S6-Rasprava

Kao što je netko rekao, ode jedan od glavnih aduta galaxyja.

 

Nema SD karticu + nema izmjenjivu bateriju = automatski deal breaker.

 

Križam s popisa, tražim dalje.

 

 

 
3 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6-Rasprava
Yo Momma kaže...

Kao što je netko rekao, ode jedan od glavnih aduta galaxyja.

 

Nema SD karticu + nema izmjenjivu bateriju = automatski deal breaker.

 

Križam s popisa, tražim dalje.

 

 

Pa ne znam baš da je to bio toliki adut. Pa S5 se prodavao loše i zato su išli na zaokret...

 

SD kartica - 100GB OneDrive cloud. 

Izmjeniva baterija - prije će ljudi promjenit mobitel nego bateriju...

Ima prijenosnih punjaća pa možeš punit.,a ja imam kabel doma, u autu i na poslu i uvjek ga stignem naputni.

 

Nema bolje potvrde o tome što korisnici preferiraju od broja prodanih uređaja.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.3.2015 14:36 (R36).
15 godina
online
Samsung Galaxy S6-Rasprava

Po tvom onda preferiraju closed source, modno dizajnirani iPhone 6.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6-Rasprava
Mitch kaže...

Po tvom onda preferiraju closed source, modno dizajnirani iPhone 6.

Tako je...

 

To što nama Iphone nije top., ostalim 85 milijuna ljudi je. Možemo mi tu pjevat bojne i raspravljat ali to je istina.

 

 

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6-Rasprava
maks0806 kaže...

Mda... ako s4 nema laggova ja sam plava ciganka

 Njezin nije ima 5 appova i to je to. Sve radi super a to ti veli osoba kojoj je samsung zadnji kojeg bi kupio

15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6-Rasprava
Fanu kaže...

preview:

 

http://www.gsmarena.com/galaxy_s6_second_encounter-review-1223.php

 

izgleda da ce dobiti jako dobre ocijene u reviewu..

 

Koji gubaš na GSM Areni. Misto da ostave rezultate benchmark sa previewa onni ih makli, koja muljaža. Naime tada su rezultati za S6 bili tu negdje slični kao na M9, biće na tim primjercima nija bio OC aktivan. :D

13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S6-Rasprava

Ništa nije maknuto,al pazite na zdravlje,opasan S6virus se širi!!! Uvedene theme,lijepo,neznam šta se do sad čekalo. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.3.2015 19:50 (spajder68).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6-Rasprava

 Nije riječ o nikakvo glitchu. Sve do jedan samsung telefon nema aktivni zadnji milimetar do ruba ekrana. Ista stvar je i na mom Note-u 2 i sve savršeno radi. 

jaska jaska jaskaja
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6-Rasprava
Yo Momma kaže...

Kao što je netko rekao, ode jedan od glavnih aduta galaxyja.

 

Nema SD karticu + nema izmjenjivu bateriju = automatski deal breaker.

 

Križam s popisa, tražim dalje.

 

 

 Kapa dolje Yo Momma, slazem se, krizam i ja s popisa i trazim dalje, za sad u igri ostaje M9 i kada dodu Z4, Lg G4 i OnePlus Two...

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6-Rasprava
Barracuda727 kaže...
Yo Momma kaže...

Kao što je netko rekao, ode jedan od glavnih aduta galaxyja.

 

Nema SD karticu + nema izmjenjivu bateriju = automatski deal breaker.

 

Križam s popisa, tražim dalje.

 

 

 Kapa dolje Yo Momma, slazem se, krizam i ja s popisa i trazim dalje, za sad u igri ostaje M9 i kada dodu Z4, Lg G4 i OnePlus Two...

 

M9 nema zamjenjivu bateriju + OIS/fingerprint sensor/heart rate monitor/wireless punjenje/fast charge i dolazi samo u 32GB varijanti (brzina memorija SD kartica nije ni blizu integriranoj memoriji)

jedino sto M9 ima a S6 ne, jest SD card slot 

Z3/G3/1+1 nisu imali zamjenjivu bateriju, sumnjam da ce i nasljednici imati

kontam da uzalud cekas .. 

 

btw ne razumijem kako je odjednom ljudima toliko bitna zamjenjiva baterija..kao da ne postoje prijenosni battery packovi i battery caseovi

 

12 godina
offline
Samsung Galaxy S6-Rasprava

G3 nije imao zamjenjivu bateriju. Informirani smo 100%

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6-Rasprava
Fanu, M9 ima fastcharge, kao i M8, a dolazi u 32/64 GB varijanti. Meni SD nista ne znaci, te ako uzmem M9/64, SD necu ni stavljat. Bit je da S6 je zrtvovao glavne svoje adute. No, kupci ce odlucit. Veci ce problem biti dostupnost, hoce li sve verzije biti dostupne i kad.
ptspclan.com | visit us ^^
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice