Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

poruka: 5.608
|
čitano: 1.178.155
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
kovaos kaže...
Poz. Kako isključiti z uk "škljocanja" prilikom slikanja na S7, android 7.0?

 Stišaj sistemske zvukove do kraja u opcijama zvuka.

14 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Sad idem po novog S7 edgea. Našao sam ga u oglasu. Dajte mi recite na što da obratim pažnju da mi ne uvale kopiju ili nekaj drugo.

Da je na kutiji i računu IMEI kod isti? Ima još nekih detalja?

Steam: nuketown | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | XboxLive: Berologic2013
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Da cijena nije nerealna
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Bernard Huky Hux kaže...

Sad idem po novog S7 edgea. Našao sam ga u oglasu. Dajte mi recite na što da obratim pažnju da mi ne uvale kopiju ili nekaj drugo.

Da je na kutiji i računu IMEI kod isti? Ima još nekih detalja?

na kutiji, racunu i uredaju mora biti isti imei, ukljuci i provjeri *#06#

http://www.imeipro.info/

i tu provjeri da nije ukraden, iako ni ta lista nije 100% tocna i azurna

12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

ekipa, jel tko aktivirao onih promotivnih 100 gb one drivea?

ja kao hoću hoću... i danas idem i ne nudi mi ništa. Da li postoji još uvijek kakav način da se to aktivira ili je prošlo?

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

pozdrav ljudi. 

 

može li mi tko pomoći, naime imam dilemu. kupiti Samasung S7 edge ili LG G6? ako tko ima kakve argumente ZA i PROTIV

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Rootan mob i stavljen rom od s8 mobitel je ko munja prezadovoljan !!

 

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Dajte mi recite na kojoj rezoluciji je vaš s7 edge? Meni je na FHD odma kak sam ga upalio. Ima smisla to staviti na WQHD i dal se osjeti to na procesoru i bateriji?
Steam: nuketown | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | XboxLive: Berologic2013
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Ja sam stavio na wqhd, nema mi smisla imati mob koji podrzava takvu rezu a koristiti manju. Probao sam tjedan dana u svrhu testiranja baterije na fullhd ali nisam primjetio nekakvu razliku...
14 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Ne dolaze mi uopce obavijesti od messengera, jel ima ko taj problem jos

 

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
acerbis kaže...

ekipa, jel tko aktivirao onih promotivnih 100 gb one drivea?

ja kao hoću hoću... i danas idem i ne nudi mi ništa. Da li postoji još uvijek kakav način da se to aktivira ili je prošlo?

 Jel itko zna?

16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Lule69 kaže...

LJUDI MORE LI POMOC OKINUO mi je knox sta da radim znaci nemore mi s healt? proba sam reset sve zivo pa opet stavit novi preko odina i opet isto ?!?!?!?!

 

 Mislim da to rješava magisk, nađeš na xda forumu!

14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
acerbis kaže...
acerbis kaže...

ekipa, jel tko aktivirao onih promotivnih 100 gb one drivea?

ja kao hoću hoću... i danas idem i ne nudi mi ništa. Da li postoji još uvijek kakav način da se to aktivira ili je prošlo?

 Jel itko zna?

Pronadji u build.prop liniju ro.config.tima=1 i promijeni u ro.config.tima=0

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Primjetio sam da dok je mob u standbayu i imam sat na always on display i taj sat dok upalim ekran vidim njegovu presliku na povrsini koju sekundu, zašto? U cemu bi bio problem?
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Ljudi smije li se uradit Overclock i jel iko radija to ? 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Lule69 kaže...

Ljudi smije li se uradit Overclock i jel iko radija to ? 

 Za šta će ti overclock? Riskirat dugotrajnost mobitela radi par mhz-a više. Ljudi se stvarno bave glupostima. Eto imaš puno brži mobitel zvan S8 i u brzini aplikacija se ništa nije dobilo.

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Od nugata nisam dobio nijedan update, vec sam pomalo razocaran!
Samsung Galaxy S7 32GB black onyx
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Nakon ubijanja glave mjesecima koji mob uzet, od xiaomija raznih, do j5 2016, a5 2017, huawei p10lite, honor 8...ipak sam odlučio s7 crni. Mislim nemam riječi za mob nakon prelaska sa SGS3 na 7. Odma stavio maskicu i kaljeno staklo. Vidim da je već 7.0 iz veljače na njemu. Nadam se da će me dugo služiti kao i ovaj S3 koji je kod mene preko 4 pune godine, uz zamjenu baterije sa ebaya nakon 2 god i s tom zamjenskom 2 god, služi i dalje bez problema, mob je odličan, al vrijeme je pokazalo svoje, fali mu brzine i to neusporediva razlika u odnosu na S7. Ako će me S7 služit tolko dugo, svaka čast, al vidjet ćemo. :)

► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Moj PC  
6 0 hvala 1
15 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

he ... i kod mene je bio isti prijelaz ... sa S3 na S7 ....

nego ... jesi li uzeo kaljeno staklo da prekriva kompletan ekran ili ne?

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.5.2017 8:26 (BoTiA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Uzeo sam u neutrinu kaljeno 46kn. Ne prekriva cijeli ekran fali vise od 1mm sa svake strane da prekrije cijeli ekran. No nema veze nije preskupo i za prvu ruku je ok. Ak ce mi smetat to kaj nije do ruba onda cu morat narucit bolje prek ebaya il tu uzet, al ovdje je sigurno prek 100kn takvo staklo.

► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

svaki put kad ugasim lokaciju dođe mi poruka:

 

nema pristupa lokaciji

Lokacija uređaja isključena je za sve aplikacije, pa ga mozda necete moci pronaci ako ga izgubite.

 

i onda su opcije zatvori i ukljuci lokaciju.

 

prije mi to nije dolazilo, a u zadnje vrijeme svaki put kad ugasim lokaciju (a cesto je palim-gasim). ne znam sto sam napravio prije nego mi je to pocelo dolaziti.

 

uglavnom, moje pitanje je kako to maknuti, da mi vise ne dolazi ta poruka. nije neki problem, ali iritira.

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Kako riješit ovaj usrani problem nezeli mi ucitat lokaciju mog mista ??!?!

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
DiRT kaže...

Uzeo sam u neutrinu kaljeno 46kn. Ne prekriva cijeli ekran fali vise od 1mm sa svake strane da prekrije cijeli ekran. No nema veze nije preskupo i za prvu ruku je ok. Ak ce mi smetat to kaj nije do ruba onda cu morat narucit bolje prek ebaya il tu uzet, al ovdje je sigurno prek 100kn takvo staklo.

 Nećeš naći bolje, ako i nađeš za cijeli ekran, staklo ti neće sjedati kak spada, tj. imat će mali gap i veoma brzo otpasti. Kupio sam u Lidlu za 30kn za svoj S7 i također nije preko cijelog ekrana, u počektu bilo čudno ali sam se navikao.

7 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
GreenLife kaže...
DiRT kaže...

Uzeo sam u neutrinu kaljeno 46kn. Ne prekriva cijeli ekran fali vise od 1mm sa svake strane da prekrije cijeli ekran. No nema veze nije preskupo i za prvu ruku je ok. Ak ce mi smetat to kaj nije do ruba onda cu morat narucit bolje prek ebaya il tu uzet, al ovdje je sigurno prek 100kn takvo staklo.

 Nećeš naći bolje, ako i nađeš za cijeli ekran, staklo ti neće sjedati kak spada, tj. imat će mali gap i veoma brzo otpasti. Kupio sam u Lidlu za 30kn za svoj S7 i također nije preko cijelog ekrana, u počektu bilo čudno ali sam se navikao.

vec sam negdje bio linkao, koristim godinama kineska stakla za sve mobitele koje sam imao ili imam, od razlicitih proizvodaca i do sada sva su bila odlicna i obavljala svoj posao vrhunski

 

na primjer: 

 

primjer 1 S7 preko cijelog stakla

 

primjer 2 S7 preko cijelog stakla

 

svako staklo dolazi u dobro zasticenom transportnom pakiranju, sa mokrom i suhom krpicom i uputama za postavljanje 

jedino sto ne znas da li ces dobiti model bez otvora za Samsung natpis ili sa njime

 

u HR se prodaju ovakva stakla po 100+ kn

15 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Kakvu zastitu za ekran koristite za s7e i kako ste zadovoljni?

morrisoN
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Nilkin staklo koje ne prekriva cijeli ekran. Osim toga je dobro, a na nepokrivene rubove se treba naviknut
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Ja za ekran ništa, a case mi je nillkin slim hard case i drugi pad na plocice, puklo staklo na rubu... ;-)
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Stiglo danas nesto.
Malo je brzi mob...
Samsung Galaxy S7 32GB black onyx
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Stiglo i meni, neznam jeli subjektivno ali mi se otisak prsta cini nekako brzi..
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

I meni je došao update ali opis je drugačiji.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.5.2017 18:46 (5220).
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice