Samsung Galaxy S8/S8+

poruka: 3.743
|
čitano: 883.573
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Sil kaže...
Može netko podijeliti iskustvo s dbrand skinovima? Eventualno preporuka koji skin izabrati?

Već odavno škicam pojedine brendove za nešto takvo, i mogu kazati da je Dbrand vrlo zanimljiva linija dodatne opreme za "moje" gadgete, no za moj iPhone 6 Plus, dok ga još budem imao, uzeo sam nešto drugo! 

Uzeo sam od "tech21" zaštitni case, koji je trenutno 50% free snižen, i mogu kazati da je za nešto ispod 17.50 € vrlo zadovoljavajuća kupnja, obzirom nisam imao shiping iz UK! 

 

Update; zabio sam staviti link da vidiš što sam ja uzeo ua svoj gadget! 

 

LINK; https://www.tech21.com/en_eu/evo-mesh-sport-iphone-6s-plus-clear-green-t21-5081

ATJ Lučko
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.10.2017 23:43 (ATJLučko).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Sil kaže...
Može netko podijeliti iskustvo s dbrand skinovima? Eventualno preporuka koji skin izabrati?

 

Stvarno su zanimljivi, i mene zanima. Jos kad bih znao jesu li kompatibilni sa rhinoshield bumperom, odmah bih narucio.

Zanima me bas kakve su te teksture u stvarnosti.

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Meni je stigao jos prije 20ak dana ali nisam paket niti otvorio.

Kad dodjem kuci mogu poslikati detaljnije ako nekog zanima.

| ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | uPlay: vandalzd | R* Club: vandal_zd | RaceNET: VandaLzd | RSI: vandalpr | XBox: VandaLpr
10 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Sil kaže...
Može netko podijeliti iskustvo s dbrand skinovima? Eventualno preporuka koji skin izabrati?

 Evo da sam sebi odgovorim. Kolega u firmi ima dragon skin na S8+ već neko vrijeme pa sam ga zamolio da isprobam kakav je osjećaj. Definitivno nije za mene jer je telefon i sa ovim skinom presklizak. Već vidim da bi vrlo brzo postavljao pitanja koliko košta zamjena stakla ukoliko bi uzeo ovaj ili sličan skin. ;) Ali moram priznati da izgleda odlično. Znači, preporučio bih svima koji su pažljivi s telefonom. Za sve ostale, ima boljih opcija.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Sil kaže...
Sil kaže...
Može netko podijeliti iskustvo s dbrand skinovima? Eventualno preporuka koji skin izabrati?

 Evo da sam sebi odgovorim. Kolega u firmi ima dragon skin na S8+ već neko vrijeme pa sam ga zamolio da isprobam kakav je osjećaj. Definitivno nije za mene jer je telefon i sa ovim skinom presklizak. Već vidim da bi vrlo brzo postavljao pitanja koliko košta zamjena stakla ukoliko bi uzeo ovaj ili sličan skin. ;) Ali moram priznati da izgleda odlično. Znači, preporučio bih svima koji su pažljivi s telefonom. Za sve ostale, ima boljih opcija.

 Da, lijepo izgleda.

14 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

ovo u ruci mi je s8+ i senzor otiska prsta je na idealnoj lokaciji.

zato šta san beštijetina od 203cm 😁

lol
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+

ala si siguran da nisi 302 cm haha, uzivaj u s8+ :)

Dirtbike - most fun you can have with your clothes on
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
bbbmarko01 kaže...

ala si siguran da nisi 302 cm haha, uzivaj u s8+ :)

 ma uživan od prvog tjedna otkad je doša u nas :) al' ovo san ga izvadija iz preklopne futrole baš da proban senzor :)

lol
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Fox Mulder kaže...

 ma uživan od prvog tjedna otkad je doša u nas :) al' ovo san ga izvadija iz preklopne futrole baš da proban senzor :)

 da se pronaći i futrole s pripadajućim prorezima......

14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
malo besramnog reklamiranja, ali imam ja jednu, cijena 30 kn :) (kupljena preko aliexpresa ali nemam vise s8+)
Dirtbike - most fun you can have with your clothes on
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Prešao sam s iPhonea 7 na S8 i ne mogu vjerovat kako dobar ekran ima ovaj mobitel, toliko dobar da sam danas u 20 min odlučio zanemarit Appleovu podršku i sve ostalo. A i ono najbitnije, nije ništa sporiji od sedmice. U benchmarku vjerovatno da ali ono najbitnije za mene, real world rad ne osjetim nikakvu razliku, čak mi je ovaj i brži u instagramu, messengeru, facebooku i još nekim aplikacijama koje svakodnevno koristim.
 
3 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Ma nema ;) Boje nemaju veze sa realnoscu niej najbrzi na antutu, bezo i bezicno punjenje su bezveze i za godinu ce prestati raditi jer neces imati najnoviju verziju androida ;)

P.S. Welcome to dark side ;)

8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Pao je kao školarka pod utjecaj alkohola.

Ne možeš govoriti da nešto fenomenalno radi i brzo a koristiš 2 dana.
 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Koliko tebi treba da ustanovis da telefon brzo radi i ima fenomenalan ekran? Meni treba 5 minuta ako i toliko....

8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Tako je.

Onda ga natrpaš aplikacijama i ne čistiš ga nikada, kao i imaš sve aplikacije otvorene (imaj na umu da čovjek dolazi s iPhonea pa će vjerovatno tako i napraviti) i uređaj počne usporavati.

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Ne razumijem. Sta se desi kad ga natrpas aplikacijama? Ima sve aplikacije otvorene? Ciscenje? Ja ne cistim nikad nista. Sta propustam? 

 

Nema veze koliko imas aplikacija nego koliko ih imas da rade u pozadini.... Nista se nece desiti neka uziva u pravom mobitelu.....Telefon je brutalan i jedino sto me sprecava da ga kupim je ekran jer se bojim da cu ga slupati... A to je prvi koji me privukao i poceo razmisljati o zamjeni nexus 6p....

9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
AnđeoGabrijel21 kaže...
Tako je.

Onda ga natrpaš aplikacijama i ne čistiš ga nikada, kao i imaš sve aplikacije otvorene (imaj na umu da čovjek dolazi s iPhonea pa će vjerovatno tako i napraviti) i uređaj počne usporavati.

ako mi sedmica ne uspori u tom slucaju, zasto bi osmica? ne uspori mi ni kad mi ostane manje od 1gb slobodnog internog prostora, a za aplikacije otvorene u pozadini se pobrine sam sustav.. ono, dobro dosli u 21 stoljece..

zasto ljudi tupe i dalje jedno te isto godinama...

e jel znate da nokia ima najslabiju bateriju? zasto sto mi je nokia n95 imala slabu bateriju.. eto

14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Imao sam S6 prije iPhonea 7, njega sam prodao jer je imao lošu bateriju, taj mobitel mi nikad ali baš nikad nije zaštekao, kada je došao Nougat za njega taj mobitel je letio, a imao sam uvijek iste aplikacije, njih 30tak. Iste te aplikacije sam imao na iPhoneu. Meni niti jedan uređaj nije štekao. Ovaj S8 koji imam mogu čak reći da me iznenadilo da nema bloatware-a iako je od Vipa, doslovno niti jedne aplikacije dodatne. Čak nisam znao da Samsung više ne trpa Music, Video i tako dalje od svojih aplikacija nego su googleove defaultne.

 

U kući imam i S4 koji se i dan danas koristi, osim baterije koju ću kupit novu mobitel radi dosta dobro za svoje godine, ekran ima bolji od bilo kojeg iPhonea. Ja se držim one, updateam uvijek preko SmartSwitcha ne OTA, kao što sam iPhone preko iTunesa i apsolutno nikad problema, ne mora značit da je zbog toga ali uvijek sam tako radio i nikad nisam imao problema čak niti s baterijom nakon updatea a kako kažu ne mijenjaj ono ako funkcionira. Na androidu znam jednom u 6 mjeseci i cache počistit, većinom nakon updatea. Nikad mi mobiteli nisu trzali. Iskreno glavni razlog mog prelaska je ekran, kada sam prelazio sa S6 na njega prvih par dana su mi oči patile, na iPhoneu je kriminalno loš u odnosu na današnje flagshipove, ta jadna rezolucija, ne znam za vas ali valjda ja takve stvari primjetim, zato sam uzeo QHD monitor umjesto FullHD-a, ne podnosim kada na ekranu vidim svaki piksel, kad nema oštrine u slici, to me ubija, moguće jer poslovno dosta slike obrađujem pa mi je posao da sve te detalje primjetim.

 

A što se tiče updatea, iskreno, imam i iPhone 6 u obitelji, na iOS-u 11 dosta sporije, ne može se vratit 10.3.3 i smatram a je bolje bit bez updatea nego da ti uspori mobitel pa da si na ničemu. Ja i tako nisam nikad preko 2 godine imao mobitel pa mi ta podrška ne znači puno ako sve radi kako treba. Zapravo iPhone 7 sam zamislio kao uređaj koji ću napokon imat jako dugo i razmišljao sam o toj podršci ali onda sam vidio S8 i rekao da me boli briga za to. I ono što sam sigurno dobio je bolja kamera u mračnim uvjetima, s onom od iPhonea nisam baš bio zadovoljan. To se odnosi samo na slabije osvjetljenje po danu je čudo.

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Kod samsunga bloat od providera nije problem. Skines i flashas nebrandirani soft. 5 minuta posla a komplikovanost je tolika da totalni idiot to moze napraviti....

9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Torent kaže...

Kod samsunga bloat od providera nije problem. Skines i flashas nebrandirani soft. 5 minuta posla a komplikovanost je tolika da totalni idiot to moze napraviti....

ja se ne sjecam koje godine sam zadnji puta vidio bloat od providera na samsungu ili na bilo kojem drugom..

na samsungu dode "bloat" zbog ugovora sa microsoftom i sl., dakle office aplikacije, skype, face... sto disableas u opcijama i to je to.. nikakvo flashanje ni nista

8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Moj provider to nikad nije ni radio pa ne znam kako stoje stvari al znam rjesenje ;)

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Fox Mulder kaže...

ovo u ruci mi je s8+ i senzor otiska prsta je na idealnoj lokaciji.

zato šta san beštijetina od 203cm 😁

 http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2011/08/08/article-2023772-0D59B16C00000578-860_468x658.jpg 

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
13 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

dal bi se ova maskica  mogla naći što jeftinije na ebay... 

 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Najjaci su mi ovi koji ciste cache i koriste razne cleanere za mobitel, gase aplikacije u pozadini. Na androidu se to ne radi! Nisam nikad napravio i nisam nikad ima problema

 
2 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Niej poenta da je nepotrebno vec kontraproduktivno jer cim ti ugasis ap ona se ponovo dize u pozadini i umjesto da je pustis da radi ti stalno gasis i ona se die i time samo vise trosis bateriju....

10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Gale92 kaže...

dal bi se ova maskica  mogla naći što jeftinije na ebay... 

 Maskica izgleda dosta pouzdano za poleđinu, bočne strane te gornju i donju ali ne vjerujem da bi zaštitila prednje staklo kad bi mob pao ekranom prema asfaltu.....

11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
S8 upravo vracena na tvornicke jer je usporila da je s4 kraj njega izgledala kao raketa... I onda popravili su sucelje 3 mjeseca radilo odjednom treba 5 minuta za pristupit kontaktima ili za izvrsit neku radnju...
Way to go sammy...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Moguce da imas neispravan mob. Od zene radi ko vura a cak nije neki napredni korisnik, nakrkan svakakvim zenskim aplikacijama i sva ona upozorenja o aktivnim aplikacijama redovito ignorira. Bas isprobal ulaz u imenik i ide instantno. Da ugasim animacije nebi ni skuzil da je vec nutra.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Moj S8 leti, nikakvo zastajkivanje ni slično, danas sam čuo za isti problem naravno uređaj je bio neispravan tako da i ti možda imaš takav, meni S6 nikad nije zaštekao a da ne govorim S8. Otvara mi sve instantno. Kad su obične aplikacije u pitanju Facebook, Insagram WhatsApp i Viber mi otvori brže nego na iPhoneu 7, za igre ne znam jer ne igram.

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.10.2017 11:38 (PlayMaker10).
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice