868 dana bez updatea pa opet čist??

poruka: 4
|
čitano: 1.419
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
868 dana bez updatea pa opet čist??

Imam stariji laptop koji mi služi za internet i slične stvari(ne koristim ga puno jer koristim PC) i budući da još nemam ADSL(jer ga operater još nije u mogućnosti dostaviti, neke baljezgarije... kažu da će uskoro) nisam baš u potpunosti revan u update-anju sigurnosnog softvera, samo sam redovito updateao Nod 32, a Ad-aware sam zaboravio (punih 868 DANA!!!) i nisam ga updateao jer mi je internet spor pa sam ga izbrisao i instalirao sa zadnjeg bugovog DVD-a instalirao Malwarebytes' Anti-Malware koji nakon updateanja nije našao NIŠTA. WTF?? je li neka greška ili...

Been there done that
16 godina
offline
RE: 868 dana bez updatea pa opet čist??
zero cool kaže...

Imam stariji laptop koji mi služi za internet i slične stvari(ne koristim ga puno jer koristim PC) i budući da još nemam ADSL(jer ga operater još nije u mogućnosti dostaviti, neke baljezgarije... kažu da će uskoro) nisam baš u potpunosti revan u update-anju sigurnosnog softvera, samo sam redovito updateao Nod 32, a Ad-aware sam zaboravio (punih 868 DANA!!!) i nisam ga updateao jer mi je internet spor pa sam ga izbrisao i instalirao sa zadnjeg bugovog DVD-a instalirao Malwarebytes' Anti-Malware koji nakon updateanja nije našao NIŠTA. WTF?? je li neka greška ili...

 Što bi bila greška, na starom kompu nisam imao nijedan antivirus program instaliran a služio mi je za švrljanje po netu, igranje warcrafta, kad sam instalira i skenira komp nije pokazao ni jedan virus.
Q6600 -OCC, 8GB ddr2 mushkin, 4870 512MB OCC, 2x640GB Samsung F1 raid 0, DFI P45-T2RS MB, Antec p182 kućište
15 godina
neaktivan
offline
868 dana bez updatea pa opet čist??

skeniraj jos sa spyware terminatoron(full scan) + avira i onda javi

+ccleaner

 

15 godina
neaktivan
offline
RE: 868 dana bez updatea pa opet čist??

A imaš dial-up, što očekuješ? Moguće je, zašto ne. Ja imam ADSL (iako ne jako dugo, od 6. mjeseca ove godine), i također nisam bio fan updatea. Sad, od kako imam ADSL, uvijek updateam AV, i opet zna dnevni scan svašta izbaciti.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice