Najbolji free antivirus zaključana tema

poruka: 445
|
čitano: 204.867
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji free antivirus
win32 kaže...
Hoces reci da su ti neki tzv sumnjivi fileovi veci od 20 MB? Spominjes igre...ne znam koliko crackova je vece od navedenih 20 MB. Frendos, ekipa je ovdje ”doktorirala” na sigurnosnim rijesenjima sto lako mozes vidjeti ako otvoris link koji sam ti dao i nitko ti ne govori nista napamet. Umjesto jednoga av-a si ostavi neki sandbox i svaki sumnjiv file otvaraj u njemu i napraviti ces puno bolju stvar nego sto radis sada sa dva av-a i jos uzmi u obzir da ne koristis cisti av nego cijeli IS-i paket. Avast IS 5 ima sandbox, zar ne? Imas dva programa, a cak niti jedan ne korists kako treba tj ne koristis sve njegove mogucnosti. Ako ne vjerujes nama, onda bar poslusaj BUG-ovce koji su i sami vise puta spominjali da nije dobro tj da nije pozeljno imati dva av-a na istome OS-u.

Ne ne zelim reci da su fileovi veci od 20 mb sumljivi nego virus total moze skenirat samo do 20 mb!!koristim ja sandbox za svaki sumljivi file!!!

Only sky is the limit
14 godina
offline
RE: Najbolji free antivirus
To ti i govorim....20 MB je i vise nego dovoljno za svaki sumnjivi file tj da vidis dali se radi uistinu o nekome malwareu ili je false positive.
Znaci imas i sandbox....a i svaki sumnjiv file mozes poslati na net i sve je proskenirano u roku “odmah“....imas i firewall u Avastu, imas i instaliran Malwarebyte's pa uz sve to (antivirus, firewall, on-line provjeru fileova, sandbox, malware skener...) ti instaliras jos i totalno nepotrebni MSE. Isto tako mi reci sta ce ti u cijeloj toj prici TRI malware skenera: Malwarebyte's, SAS, Spybot? Jedan ti je i vise nego dovoljan....ovaj Spybot slobodno odmah mici i ostavi si ili Malwarebyte's ili SAS....oba programa su odlicna i sa niti jednim neces pogrijesit.
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
13 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji free antivirus
win32 kaže...
To ti i govorim....20 MB je i vise nego dovoljno za svaki sumnjivi file tj da vidis dali se radi uistinu o nekome malwareu ili je false positive.
Znaci imas i sandbox....a i svaki sumnjiv file mozes poslati na net i sve je proskenirano u roku “odmah“....imas i firewall u Avastu, imas i instaliran Malwarebyte's pa uz sve to (antivirus, firewall, on-line provjeru fileova, sandbox, malware skener...) ti instaliras jos i totalno nepotrebni MSE. Isto tako mi reci sta ce ti u cijeloj toj prici TRI malware skenera: Malwarebyte's, SAS, Spybot? Jedan ti je i vise nego dovoljan....ovaj Spybot slobodno odmah mici i ostavi si ili Malwarebyte's ili SAS....oba programa su odlicna i sa niti jednim neces pogrijesit.

a to sam i ja pomislio da skinem ovaj spybot jbt svaki put mi nista ne nade a sas uvik nesto nade!! A sad bi te jos pito koliko treba puta radit scan!!! MSE nedizen!!! dobar je !!! znan sta avast sve ima zato sam ga i kupio!! 

Only sky is the limit
13 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji free antivirus

Evo digo sve moguce i kupio licencu za KIS 2011

 :D

Only sky is the limit
13 godina
protjeran
offline
RE: Najbolji free antivirus
Vtune kaže...

Evo digo sve moguce i kupio licencu za KIS 2011

 :D

torrente?! jesi li to ti? {#}

13 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji free antivirus
RaNzO kaže...
Vtune kaže...

Evo digo sve moguce i kupio licencu za KIS 2011

 :D

torrente?! jesi li to ti? {#}

aa? kakav torrent! ako mislis pirat hahahahaah,djabe mi av kad je virus!!! Nije nego dobio od bozica nesto para pa malo potrosio!!

Only sky is the limit
13 godina
protjeran
offline
RE: Najbolji free antivirus
Vtune kaže...
RaNzO kaže...
Vtune kaže...

Evo digo sve moguce i kupio licencu za KIS 2011

 :D

torrente?! jesi li to ti? {#}

aa? kakav torrent! ako mislis pirat hahahahaah,djabe mi av kad je virus!!! Nije nego dobio od bozica nesto para pa malo potrosio!!

to je jedan korisnik ovog foruma :)

 

to ti je dobar program. uz njega ne trebaš firewall, niti dodatni AV :)

 

ostavi sas i malwarebytes za povremeni scan i to je to.

13 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji free antivirus
RaNzO kaže...
Vtune kaže...
RaNzO kaže...
Vtune kaže...

Evo digo sve moguce i kupio licencu za KIS 2011

 :D

torrente?! jesi li to ti? {#}

aa? kakav torrent! ako mislis pirat hahahahaah,djabe mi av kad je virus!!! Nije nego dobio od bozica nesto para pa malo potrosio!!

to je jedan korisnik ovog foruma :)

 

to ti je dobar program. uz njega ne trebaš firewall, niti dodatni AV :)

 

ostavi sas i malwarebytes za povremeni scan i to je to.

znam,vec jesam,,,,samo da pitam koliko treba puta radit scan!!! sobzirom da stalno skidam!! i crackove i ......

Only sky is the limit
14 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji free antivirus

 

ostavi sas i malwarebytes za povremeni scan i to je to.

znam,vec jesam,,,,samo da pitam koliko treba puta radit scan!!! sobzirom da stalno skidam!! i crackove i ......

Jednom tjedno je dovoljno..{#}

14 godina
offline
RE: Najbolji free antivirus
@Vtune- dobro si napravio. Ostavi si samo KIS i npr Malwarebyte's i imas u toj kombinaciji u biti sve sto ti treba. Ostalo sve mici. Moja preporuka je da udaris “format c“, instaliras novi OS koji ce pregazit sve smece od proslih antivirusnih rijesenja, instaliras si KIS, Malwarebyte's i CCleaner te WOT na browser i miran si. Mozes si uz CCleaner stavit i free Glary i to je to....imas sa time sve za odrzavanje OS-a u savrsenome stanju. Gledaj jos samo sta ti WOT kaze i to je to....gotovo nemoguce da pokupis neki malware.
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
13 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji free antivirus

Necu format c: jer sam ga neki dan radio,samo cu dobro pobrisat registry i ostatke!!! vec imam sve sto si naveo!!

Only sky is the limit
13 godina
offline
RE: Najbolji free antivirus

avg najbolji

ivek
14 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji free antivirus
IVOX kaže...

avg najbolji

Mozda nekad bio. {#}

14 godina
offline
RE: Najbolji free antivirus
IVOX kaže...

avg najbolji

Imaš kakvih argumenata zašto je najbolji?

the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it
13 godina
neaktivan
offline
Najbolji free antivirus

Najbolji antivirus na svijetu je AVG 2011

ne moraš se puno mučiti kod njega, brz je i pouzdan u skeniranju i s njim nikad virusa niti problema.

i ima jako malo onih false positive-a.

14 godina
offline
RE: Najbolji free antivirus
vip.shark kaže...

Najbolji antivirus na svijetu je AVG 2011

ne moraš se puno mučiti kod njega i s njim nikad virusa niti problema..

Da, nikada nije bilo problema s njim.

 

http://thepcreport.net/2010/12/avg-2011-free-update-casues-crashed-systems/

the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.1.2011 17:57 (deadman).
14 godina
offline
RE: Najbolji free antivirus
IVOX kaže...

avg najbolji

Ma da!? Od kuda ti ta informacija koju si tako potkrijepio argumentima da sve prsti od njih!?

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
13 godina
protjeran
offline
RE: Najbolji free antivirus
IVOX kaže...

avg najbolji

sranje od antivirusa bolji je eset nod 32

 

Chuck Norris je uspio hakirati 4chan
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.1.2011 19:08 (Lazoooo).
14 godina
offline
RE: Najbolji free antivirus
Lazoooo kaže...
IVOX kaže...

avg najbolji

sranje od antivirusa bolji je eset nod 32

 

OMG {#}

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
13 godina
neaktivan
offline
Najbolji free antivirus

Avast FTW !!!!!!! ;)

الشيفرات الخبيثة : الكبرياء الجودة والتميز
13 godina
neaktivan
offline
Najbolji free antivirus

Bok

 

Jel mi možete reči koji free antivirus da si stavim na pc!!!

 

Instalirao sam prije avast!Antivirus no kada sam reinstalirao kompjuter napravio mi je blue screen (zamrznuo mi je desktop i na jedamput se pojavio)

 

Točnije ne sječam se šta je pisalo nešto Tipa Kebdrugger(?????)

 

Zbog toga sam morao odvesti komp na servis na vračanje u prvobitno stanje!!!!

 

to kada sam se pojavljivalo prvi put blue screen Kada sam s avast službene stranice registrirao da dobijem lincencu!!!!!

 

 

Molim Da mi odgovorite brzo????? Hvala 

 

 

13 godina
neaktivan
offline
Najbolji free antivirus
znam da nije bas on topic ali je blizu xD
ne mogu deinstalirati nod32,krene deinstalacija,i dodje do dijela di ne moze naci nesto sto mu treba i sve se vrati natrag,ne znam dal sam nesto prije zeznuo ili..
ako tko ima kakvu ideju,tnx
14 godina
offline
Re: Najbolji free antivirus
slevin kaže...
znam da nije bas on topic ali je blizu xD
ne mogu deinstalirati nod32,krene deinstalacija,i dodje do dijela di ne moze naci nesto sto mu treba i sve se vrati natrag,ne znam dal sam nesto prije zeznuo ili..
ako tko ima kakvu ideju,tnx

Probaj s ovim.Pogledaj jesu li svi ESET-ovi servisi isključeni.

Piracy lives forever!!!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolji free antivirus
Hovak kaže...

Bok

 

Jel mi možete reči koji free antivirus da si stavim na pc!!!

Ako vec neces avasta, onda probaj aviru free ili pandu.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolji free antivirus
softwaremaniac kaže...
slevin kaže...

Probaj s ovim.Pogledaj jesu li svi ESET-ovi servisi isključeni.

nejde, ide uskoro formatiranje pa nije ni važno.. :D

14 godina
protjeran
offline
Re: Najbolji free antivirus
slevin kaže...
znam da nije bas on topic ali je blizu xD
ne mogu deinstalirati nod32,krene deinstalacija,i dodje do dijela di ne moze naci nesto sto mu treba i sve se vrati natrag,ne znam dal sam nesto prije zeznuo ili..
ako tko ima kakvu ideju,tnx

Ako ne možeš deinstalirati neki od Esetovih programa vlastitim deinstalerom koji je ugrađen u program onda je najbolje pročitati i koristiti uputstva sa stranica proizvođača i koristiti alat koji oni preporučaju i koji se od tamo može i skinuti. Sve je jasno objašnjeno.

 

http://kb.eset.com/esetkb/index?page=content&id=SOLN2289

13 godina
offline
Re: Najbolji free antivirus
Avast mi je okee,samo mi je jednom izazvao BSOD :))
15 godina
offline
Najbolji free antivirus

MSE...lagan,jednostavan,bezbolan,pouzdan. Jedini uvjet su legalni windowsi.

www.hrphotocontest.com
13 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolji free antivirus
slevin kaže...
znam da nije bas on topic ali je blizu xD
ne mogu deinstalirati nod32,krene deinstalacija,i dodje do dijela di ne moze naci nesto sto mu treba i sve se vrati natrag,ne znam dal sam nesto prije zeznuo ili..
ako tko ima kakvu ideju,tnx

evo riješio u safe modu mi ga deinstalirao, sad još da odlucim koji instalirat i super :)

14 godina
offline
Najbolji free antivirus

Kakvo je stanje sa Panda cloudom?  Dal je dovoljno imati samo to?

Lt.Lowenbrau prozvan cheaterom preko 9000 puta
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice