WOT- dodatak za internet preglednik

poruka: 66
|
čitano: 20.925
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
WOT- dodatak za internet preglednik

izgleda da su raspoloživi updatei za WOT pa provjerite pod add-on-sima..

15 godina
neaktivan
offline
RE: WOT- dodatak za internet preglednik
seneka kaže...

izgleda da su raspoloživi updatei za WOT pa provjerite pod add-on-sima..

Da. Maloprije mi je izbacilo za update.

World championships: 7, GP started: 254, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,379
15 godina
neaktivan
offline
WOT- dodatak za internet preglednik

da, za firefox..skinuto i restartan firefox..konačno

16 godina
offline
WOT- dodatak za internet preglednik

Ništ bez WOT to je obavezan dodatak kod svakog u browser, bilo u Firefox ili IE nesretni barem bi trebalo tak bit fuckaj ga.Smijeh

14 godina
neaktivan
offline
RE: WOT- dodatak za internet preglednik
rambox kaže...

Ništ bez WOT to je obavezan dodatak kod svakog u browser, bilo u Firefox ili IE nesretni barem bi trebalo tak bit fuckaj ga.Smijeh

Baš me zanima hoće li i WOT tužit za klevetu, uvredu, ili kako je ono bilo? Smijeh

 

Nego, prije sam upisivao što god bih htio tražit preko Googlea u Firefoxu u Address bar i prikazao bi mi normalno rezultate na Google-u; a sa WOT-om nekad ode na google, ali obično ostane na onom "WOT: Loading website". Može li se to nekako ispravit možda?

16 godina
offline
RE: WOT- dodatak za internet preglednik
Mirko935 kaže...
rambox kaže...

Ništ bez WOT to je obavezan dodatak kod svakog u browser, bilo u Firefox ili IE nesretni barem bi trebalo tak bit fuckaj ga.Smijeh

Baš me zanima hoće li i WOT tužit za klevetu, uvredu, ili kako je ono bilo? Smijeh

 

Nego, prije sam upisivao što god bih htio tražit preko Googlea u Firefoxu u Address bar i prikazao bi mi normalno rezultate na Google-u; a sa WOT-om nekad ode na google, ali obično ostane na onom "WOT: Loading website". Može li se to nekako ispravit možda?

Nekad to zapne rjetko ali se dogodi, a kaj ne zapne danas gotovo sve samo refrešaj stranicu i to je to ili probas ponovo. No ja uvjek nekaj trazim ak trazim gore desno u traci u Firefox tam di su tražilice.Cool

15 godina
neaktivan
offline
RE: WOT- dodatak za internet preglednik
Mirko935 kaže...

 

Nego, prije sam upisivao što god bih htio tražit preko Googlea u Firefoxu u Address bar i prikazao bi mi normalno rezultate na Google-u; a sa WOT-om nekad ode na google, ali obično ostane na onom "WOT: Loading website". Može li se to nekako ispravit možda?

čudno da staje, može eventualno neznatno usporit..stavi pod settings>warnings>normal(sistem default)

14 godina
neaktivan
offline
RE: WOT- dodatak za internet preglednik
rambox kaže...

Nekad to zapne rjetko ali se dogodi, a kaj ne zapne danas gotovo sve samo refrešaj stranicu i to je to ili probas ponovo. No ja uvjek nekaj trazim ak trazim gore desno u traci u Firefox tam di su tražilice.Cool

Ma postalo mi draže ovako tražit jer ne ostane tekst nakon traženja. Imam opsesivno-kompulzivnih problema pa moram uvijek obrisat što god napišem gore Belji se I refresh isto ne pomaže, piše gore "failed to load ratings, retrying shortly" i to je to

seneka kaže...

čudno da staje, može eventualno neznatno usporit..stavi pod settings>warnings>normal(sistem default)

Znam, ali ako stavim normal onda ću izgubit svoje settingse. To mi baš nije cilj Osmijeh

 

Uglavnom, skužio sam u čemu je stvar, zablokira svaki put ako upišem gore samo jednu riječ. Ako upišem dvije ili više, onda radi normalno. Zanimljivo...

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.5.2010 1:38 (Mirko935).
15 godina
neaktivan
offline
WOT- dodatak za internet preglednik

ha izgubićeš to loadanje,mislim da je dovoljno upozorenje odnosno da ne treba blokirati..
uostalom možeš probati pa ćeš vidjeti..

14 godina
neaktivan
offline
WOT- dodatak za internet preglednik

Upravo san ga stavija osim na ffox (na kom je odavno) i na IE iako ga nikad nekoristin, ali eto...

14 godina
neaktivan
offline
RE: WOT- dodatak za internet preglednik
seneka kaže...

ha izgubićeš to loadanje,mislim da je dovoljno upozorenje odnosno da ne treba blokirati..
uostalom možeš probati pa ćeš vidjeti..

Ma stavio sam na block zbog onih sajtova što bježe po ekranu i sličnih gluposti, baš tih dana kad sam stavio WOT mi je baš netko slao takve gluposti pa mi je i ostalo tako. Draže mi je nekako da baš blokira gluposti. Ako neki sajt baš hoću posjetit a blokiran je, jednostavno isključim WOT u opcijama i kasnije ga natrag uključim.

16 godina
offline
RE: WOT- dodatak za internet preglednik
Mirko935 kaže...
seneka kaže...

ha izgubićeš to loadanje,mislim da je dovoljno upozorenje odnosno da ne treba blokirati..
uostalom možeš probati pa ćeš vidjeti..

Ma stavio sam na block zbog onih sajtova što bježe po ekranu i sličnih gluposti, baš tih dana kad sam stavio WOT mi je baš netko slao takve gluposti pa mi je i ostalo tako. Draže mi je nekako da baš blokira gluposti. Ako neki sajt baš hoću posjetit a blokiran je, jednostavno isključim WOT u opcijama i kasnije ga natrag uključim.

Tak i treba stavit na Blocking to je najbolje, jer blokira i razme stranice s reklamama i ostalim glupostima koje iskacu ko skakakvci pogotovo na XXX stranicama.Nevinašce

15 godina
neaktivan
offline
WOT- dodatak za internet preglednik

Meni loaduje takodjer kad je na blocked zato drzim stalno na warning i nemam sa tim problema ima godina tako stoji,iks na tab i vozdrica.

Ne moze to bez kabla
14 godina
neaktivan
offline
RE: WOT- dodatak za internet preglednik
rambox kaže...

Tak i treba stavit na Blocking to je najbolje, jer blokira i razme stranice s reklamama i ostalim glupostima koje iskacu ko skakakvci pogotovo na XXX stranicama.Nevinašce

Naravno, i to; ali ovdje ima maloljetnika pa ne spominjem takve stvari Belji se

14 godina
odjavljen
offline
WOT- dodatak za internet preglednik

Bez WOT-a surfanje mi je postalo nezamislivo. (Naravno na windowsima)

Ja nemam potpis!?
16 godina
neaktivan
offline
RE: WOT- dodatak za internet preglednik
seneka kaže...

ha izgubićeš to loadanje,mislim da je dovoljno upozorenje odnosno da ne treba blokirati..
uostalom možeš probati pa ćeš vidjeti..

Kada sam ga imao instaliranog, "warning mode" je dozvoljavao sav interaktivni sadržaj da se izvrši (u pozadini), java skripte etc. također propuštao je download (drive by download), exploite i sve u svemu nije ga dovoljno dobro držati na difoltu (ukoliko od njega očekuješ zaštitu), moja preporuka je block, govorim o WOTu od prije cca. godinu dana kada sam ga prestao koristiti, kakva je sada situacija neznam

Ende Neu
15 godina
neaktivan
offline
RE: WOT- dodatak za internet preglednik
(s)izgoreo kaže.

Kada sam ga imao instaliranog, "warning mode" je dozvoljavao sav interaktivni sadržaj da se izvrši (u pozadini), java skripte etc. također propuštao je download (drive by download), exploite i sve u svemu nije ga dovoljno dobro držati na difoltu (ukoliko od njega očekuješ zaštitu), moja preporuka je block, govorim o WOTu od prije cca. godinu dana kada sam ga prestao koristiti, kakva je sada situacija neznam

..da, bolje ga je imati na blocking modu,ali ni ne očekujem od njega da me štiti..dovoljno mi je da me obavijesti,navika valjda..
ali tvoja preporuka stoji..

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.5.2010 9:02 (seneka).
14 godina
odjavljen
offline
WOT- dodatak za internet preglednik

Zna li netko možda kada će (i hoće li uopće) izaći podrška za WOT na browser Comodo Dragon?

Ja nemam potpis!?
15 godina
neaktivan
offline
RE: WOT- dodatak za internet preglednik
kingmedo kaže...

Zna li netko možda kada će (i hoće li uopće) izaći podrška za WOT na browser Comodo Dragon?

ako je to neka verzija utemeljena na chrome-u, a ni on nije u potpunosti kompatibilan s wot-om(bar je bilo takvih komentara,da se ne može stavit na blocking!? vjerovatno neće tako brzo..

14 godina
neaktivan
offline
RE: WOT- dodatak za internet preglednik
kingmedo kaže...

Zna li netko možda kada će (i hoće li uopće) izaći podrška za WOT na browser Comodo Dragon?

Izvoli pa čitaj...problem je do certifikata.

 

http://forums.comodo.com/help-cd/wot-extension-not-working-in-comodo-dragon-t56455.0.html

 

Privremeno rješenje:

Instaliraj Ultimate Chrome Flag dodatak https://chrome.google.com/extensions/detail/dbpojpfdiliekbbiplijcphappgcgjfn

WOT ranking će biti prikazan u address baru sajta.
Na žalost, prikaz u tražilicama ne radi.

 

14 godina
odjavljen
offline
RE: WOT- dodatak za internet preglednik
siketa kaže...
kingmedo kaže...

Zna li netko možda kada će (i hoće li uopće) izaći podrška za WOT na browser Comodo Dragon?

Izvoli pa čitaj...problem je do certifikata.

 

http://forums.comodo.com/help-cd/wot-extension-not-working-in-comodo-dragon-t56455.0.html

 

Privremeno rješenje:

Instaliraj Ultimate Chrome Flag dodatak https://chrome.google.com/extensions/detail/dbpojpfdiliekbbiplijcphappgcgjfn

WOT ranking će biti prikazan u address baru sajta.
Na žalost, prikaz u tražilicama ne radi.

 

U biti taj dio i je najbitnije, prikaz u tražilicama. Ali svejedno sam zbog WOT-a prestao koristiti Dragon. Tako da više nije bitno.

Ja nemam potpis!?
14 godina
neaktivan
offline
WOT- dodatak za internet preglednik

evo imam problem danas stavim wot,pa da vidim jel ga svi hvalite da je dobar pri surfanju,molim pomoć

 

 

http://img576.imageshack.us/i/52624196.jpg/

14 godina
odjavljen
offline
RE: WOT- dodatak za internet preglednik
xfire kaže...

evo imam problem danas stavim wot,pa da vidim jel ga svi hvalite da je dobar pri surfanju,molim pomoć

 

 

http://img576.imageshack.us/i/52624196.jpg/

Probaj ukloniti WOT te ga ponovno vratiti.

Ja nemam potpis!?
14 godina
protjeran
offline
RE: WOT- dodatak za internet preglednik
xfire kaže...

evo imam problem danas stavim wot,pa da vidim jel ga svi hvalite da je dobar pri surfanju,molim pomoć

 

 

http://img576.imageshack.us/i/52624196.jpg/

 Ili jednostavno daj bolji rejting stranicama google.hr, očigledno je da si vjerovatno sam dodijelio loš rejting google.hr.

14 godina
neaktivan
offline
WOT- dodatak za internet preglednik

e da bilo mi je poor rating, i pomaknuo sam skroz do kraja i sada nema toga više , e jel mi možete reći ono kada surfam sastrane zeleni krug i to , šta znači zeleno,crveno,naranđasto i te boje, i da npr. i kada odem na neku stranicu gdje je puna virusa jel me obavještava ili ?

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.7.2010 21:47 (xfire).
14 godina
odjavljen
offline
RE: WOT- dodatak za internet preglednik
xfire kaže...

e da bilo mi je poor rating, i pomaknuo sam skroz do kraja i sada nema toga više , e jel mi možete reći ono kada surfam sastrane zeleni krug i to , šta znači zeleno,crveno,naranđasto i te boje, i da npr. i kada odem na neku stranicu gdje je puna virusa jel me obavještava ili ?

Zeleni krug ti znači da je stranica čista i da je u redu. Žuta da nije sigurno, znaci rating je na sredini, crveno i narančast-na te stranice ne smiješ ići. Po defoultu ti je namješteno da te upozori kada si na nesigurnim stranicama (iliti stranicama sa lošim ratingom), ali pogledaj na prvoj strani kako je rambox postavio WOT i tako je puno sigurnije, blokira ti svaku stranicu sa lošim ratingom.

Ja nemam potpis!?
16 godina
neaktivan
offline
WOT- dodatak za internet preglednik

ah, evo danas sam ga probao ponovno na VMu i nije blokirao download iako je prikazao kako je stranica blokirana (block opcije uključene naravno), btw. instalirao sam dodatak za IE, za ff i ostale nisam probao, ovo je veliki minus ukoliko nije bug (a i onda je minus Belji se)

...malo sam testirao...
14 godina
neaktivan
offline
WOT- dodatak za internet preglednik

ja nec WOT koristim 2 mj..super..je..nema šta...

15 godina
neaktivan
offline
WOT- dodatak za internet preglednik

izašla je nova verzija wot-a 20100823 za firefox
tools>add-ons>update

14 godina
odjavljen
offline
WOT- dodatak za internet preglednik

Novost u WOT-u koja se nudi nakon instalacije, odnosno prilikom postavki:

 

...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice