Zone alarm problem

poruka: 6
|
čitano: 1.432
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Zone alarm problem

Ovako stoje stvari nedavno sam imao krizu sa kompom i sa virusima, upao worm i samo radio log on-log off tj sam se resetuje cak ni u Safe modu nece.Al nebitno znao sam sto mi je cinit format i nanovo dizat sistem.

 

Odlucio sam se malo bolje zastiti pa sam si nabavio Zone alarm pro paket, i u njemu sam sve dobio.Firewal, antisprayer i antivirus.

Ali imam sad problem sa msn-om zapravo kad se ulogujem na msn napisem dvije tri rijec, u task baru mi prikaze zone alarm koji ''skace na crveno'' i izbaci me sa neta.treba mi pomoc u postavkama da bilo kako iskljucim msn kontrolu jer mi nije toliko potrebna jer ne primam nikakve podatke.Jednostavno me izbaci, mislim da je do firelwala.ak neko zna pomoc je dobro dosla.

http://s3.ba.battle-knight.org/index.php?loc=hire&ref=MjAzNA==
15 godina
neaktivan
offline
Zone alarm problem

Čini mi se da to nije Zone Alarm Pro nego Zone Alarm Internet Security.

Ja koristim Zone Alarm i ne znam kako misliš skače na crveno,

poruka s crvenim okvirom ili na trayu se pokaže Zone Alarm ikona crveni lokot,

ako je crveni lokot, onda desni klik na Zone Alarm ikonu na trayu, makni

kvačicu Stop all Internet activity.

Koja pila? Naravno,motorka.
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.2.2009 19:44 (Koja_pila).
16 godina
offline
Zone alarm problem

Ja ti preporucam da se rijesis tog Zone Alarma paketa jer on ionako ne nudi postenu zastitu a to mislim na njegov antivirus i antispyware modul a i firewall nije bas bog zna kaj, moja preporuka ti je da stavis Pc Tools Firewall i Aviru Free i imat ces puno bolju kombinaciju koja te nece zezat kao ova tvoja to sigurno ne jer radi zajedno bez ikakvih problema i usporavanja samo kod instalacije firewalla maknes kvacicu sa Thretfire koji ti ne treba i nema problema !!!Cool

http://www.pctools.com/firewall/

Athlon 64 LE-1620 (3.0ghz) - Golden Orb 2 - Kingmax Mars 1GB ddr2 800 (960mhz) - Seagate Baracuda 160gb - Seasonic S12II 430w - Samsung SM 2232BW - Gigabyte MA790X - DS4 - Ati Crosfire HD 3650 x2
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.2.2009 19:58 (rambox).
15 godina
neaktivan
offline
Zone alarm problem

Samo treba konfiguirati Zone Alarm i sve radi ko podmazano.

Koja pila? Naravno,motorka.
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.2.2009 19:59 (Koja_pila).
16 godina
offline
Zone alarm problem

Antispayware i antivirusni modul u Zone Alarm nije dobar i u njegovu detekciju i zastitu se covjek ne moze pouzdat to je poznata stvar, ako misli ostavit firewall taj bolje da iskljuci te module i kao antivirus stavi Aviru Free koja je puno bolja u antivirusnoj zastiti takva kombinacija je puno bolje rijesenje i to je cinjenica i pa je dobra preporuka svakak!!!Cool

Athlon 64 LE-1620 (3.0ghz) - Golden Orb 2 - Kingmax Mars 1GB ddr2 800 (960mhz) - Seagate Baracuda 160gb - Seasonic S12II 430w - Samsung SM 2232BW - Gigabyte MA790X - DS4 - Ati Crosfire HD 3650 x2
15 godina
protjeran
offline
Zone alarm problem

Upravo sam deinstalirao Zone Allarm.Aviru vec od ranije imam i prezadovoljan sam bio sa njom ali moje experimentisanje je ovdje zavrsilo

stavljam Aviru i firewall iz vase preporuke thnx.

http://s3.ba.battle-knight.org/index.php?loc=hire&ref=MjAzNA==
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice