Ah ta škola...

poruka: 12.601
|
čitano: 1.629.659
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Ah ta škola...

žalila se na mene jer sam u srijedu radio nered,ja otvorio imenik na izostanke i ispostavilo se da nisam ni bio....

fra Krsto Narkoman
11 godina
neaktivan
offline
Re: Ah ta škola...
robimarko kaže...
Kod mene imamo više bolesnika.
No nadaleko poznati su Brlekovićka,Brodićka i Maričić(Poznatiji kao Kota)

Ti ljudi si jako puno toga dozvoljavaju i vrlo su uvjereni da su nedodirljivi.

Brodićka misli da za nju pravila ne vrijede te ne najavljuje provjere u obliku križaljki i karti koja traju preko pola sata,redovito ispituje ono čega u knjizi nema i kada to netko kaže onda ona sve uvjeri da to zapravo moraju sami znati i naći drugim sredstvima,kod nje četvorku i sve ocjene ne možeš dobiti ako ti prosjek nije na .8 tj za 4 mora biti 3.8.

Za ostale ima vremena,ali su uglavnom zaštićeni kao lički medvjedi

Ta zena je jos ziva? Kad je mojoj generaciji predavala u emsi od 1995-1998 bila je senilna a i podosta drska. Predavala je povjest i tko bi pricao na satu morao bi napisati opsezan referat na temu "ruzno pace", "snjeguljica", ...

Ako recenicu pocinjes sa ''znači'' - automatski smatram da si idiot!
14 godina
offline
Re: Ah ta škola...
Rucipe kaže...

Meni  profesorica iz fizike upisala u imenik ''10.03. spremio stvari '' ja skoro umro od smijeha hahaha :) 

Prof iz njemačkog je jednoj curi napisao: "Jede jogurt puding od čokolade na satu, pije vodu zeleni čaj i piše poruke na iPhoneu"

 

Točno tako, i ovo prekriženo

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
13 godina
offline
Re: Ah ta škola...
Bastardo kaže...
robimarko kaže...
Kod mene imamo više bolesnika.
No nadaleko poznati su Brlekovićka,Brodićka i Maričić(Poznatiji kao Kota)

Ti ljudi si jako puno toga dozvoljavaju i vrlo su uvjereni da su nedodirljivi.

Brodićka misli da za nju pravila ne vrijede te ne najavljuje provjere u obliku križaljki i karti koja traju preko pola sata,redovito ispituje ono čega u knjizi nema i kada to netko kaže onda ona sve uvjeri da to zapravo moraju sami znati i naći drugim sredstvima,kod nje četvorku i sve ocjene ne možeš dobiti ako ti prosjek nije na .8 tj za 4 mora biti 3.8.

Za ostale ima vremena,ali su uglavnom zaštićeni kao lički medvjedi

Ta zena je jos ziva? Kad je mojoj generaciji predavala u emsi od 1995-1998 bila je senilna a i podosta drska. Predavala je povjest i tko bi pricao na satu morao bi napisati opsezan referat na temu "ruzno pace", "snjeguljica", ...

Da živa i radi,čak je i mom starom predavala prije pitaj boga koliko godina

robimarko@gmail.com
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ah ta škola...
Bastardo kaže...

Ta zena je jos ziva? Kad je mojoj generaciji predavala u emsi od 1995-1998 bila je senilna a i podosta drska. Predavala je povjest i tko bi pricao na satu morao bi napisati opsezan referat na temu "ruzno pace", "snjeguljica", ...

Tako je i sada, lega iz razreda joj je dužan već jedno desetak eseja.

10 godina
neaktivan
offline
Ah ta škola...

kivic skužio kako barem preko odmora imat pristup WC-u xD ja uđem(pusti me domar) i otvorim prozor...kasnije samo ulazimo kroz prozor :P

fra Krsto Narkoman
13 godina
offline
Re: Ah ta škola...
kivic15 kaže...

kivic skužio kako barem preko odmora imat pristup WC-u xD ja uđem(pusti me domar) i otvorim prozor...kasnije samo ulazimo kroz prozor :P

Koji racku pa u kojoj to školi nesmiješ otić na WC pod odmorom

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
10 godina
neaktivan
offline
Ah ta škola...

u mojoj -.- zabranilo sve,hebiga.....ne možemo ni preko malog odmora....

fra Krsto Narkoman
11 godina
offline
Ah ta škola...

Nemogu oni tebi zabranit da ides na wc pod odmorom ali pod satom te ladno smiju odjebat . 

 

Meni da u skoli zabrane da idem na wc pod odmorom , ja bi im otiso u zbornicu i posro se na stol . 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Ah ta škola...
Rucipe kaže...

Nemogu oni tebi zabranit da ides na wc pod odmorom ali pod satom te ladno smiju odjebat . 

 

Meni da u skoli zabrane da idem na wc pod odmorom , ja bi im otiso u zbornicu i posro se na stol . 

Profesor ne smije, dakle, NE SMIJE, zabraniti učeniku odlazak u toalet.

 

Isto kao što se bez vozačke dozvole NE SMIJE voziti ili kao što se NE SMIJE ubiti čovjeka.

10 godina
neaktivan
offline
Ah ta škola...

lako je vama komentirat....ja da se požalim njima na to,oni bi mi ukor dali....u toj školi nitko ništa ne radi,profesori vidno retardirani(lakiranje noktiju temperama...),uvijek si kriv,sve rodbina.....

fra Krsto Narkoman
10 godina
neaktivan
offline
Ah ta škola...

žao mi je jedino to što će takvi majmuni syebat ostale na putu do srednje/fakulteta,uključujući i mene....

fra Krsto Narkoman
11 godina
neaktivan
offline
Re: Ah ta škola...
kivic15 kaže...

lako je vama komentirat....ja da se požalim njima na to,oni bi mi ukor dali....u toj školi nitko ništa ne radi,profesori vidno retardirani(lakiranje noktiju temperama...),uvijek si kriv,sve rodbina.....

Ha-ha.

 

Meni su roditelje pozvali u školu jer sam pred inspektorom rekao da smo spremili lekciju da možemo raditi pred njim.

 

Profesorica je stajala pored mene i rekao sam joj tiho: Pustite me da ponavljam filozofiju i sve će biti u redu. Zna da znam engleski bolje od nje. Tresnula mi je knjigu i rekla: Mentalisto, čitaj i naglas radi zadatke. Samo valjda da pokaže svoju nadmoć.

 

Na to sam samo rekao da nema potrebe da to radimo jer smo sve uradili prošli sat i pokazao sve zadatke urađene. 

 

Mislila je da neću. Krava.

10 godina
neaktivan
offline
Ah ta škola...

p.s. imamo i razred za djecu s posebnim potrebama,valjda neki poremećaji/deformacije...i nekidan vidim profesora kako je počupao jednog od njih.....za šalu ili ne,znam da je i meni znao stisnut ruku i čupat uši

fra Krsto Narkoman
12 godina
offline
Ah ta škola...

Vrijedi li kod vas zabrana mobitela pod satom ?

Kod nas je odnedavno pravilo ako te ulove sa mobitelom, moraš ga predati profesoru  a ukoliko ne predaš, dobivaš sljedeću mjeru.

 

Također kod nekih profesora odmah na početku sata se mobiteli moraju staviti u posebnu kutiju, osobno ga tamo nikada nisam ostavio niti neću.

 

 

Majke mi
11 godina
neaktivan
offline
Re: Ah ta škola...
Cromaki kaže...

Vrijedi li kod vas zabrana mobitela pod satom ?

Kod nas je odnedavno pravilo ako te ulove sa mobitelom, moraš ga predati profesoru  a ukoliko ne predaš, dobivaš sljedeću mjeru.

 

Također kod nekih profesora odmah na početku sata se mobiteli moraju staviti u posebnu kutiju, osobno ga tamo nikada nisam ostavio niti neću.

 

 

Ti si jedan od onih što dođu u školu da igraju Doodle Jumpa.


Gadite mi se.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Ah ta škola...
Cromaki kaže...

Vrijedi li kod vas zabrana mobitela pod satom ?

Kod nas je odnedavno pravilo ako te ulove sa mobitelom, moraš ga predati profesoru  a ukoliko ne predaš, dobivaš sljedeću mjeru.

 

Također kod nekih profesora odmah na početku sata se mobiteli moraju staviti u posebnu kutiju, osobno ga tamo nikada nisam ostavio niti neću.

 

 

kad ti ga nađu prvi put,uzmu ti ga i predaju roditeljima,kad ti ga drugi put pronađu,ide kod pedagoga/ravnatelja i dobiješ ga na kraju godine....nikad nisam nosio mobitel u školu niti imam namjeru:1.nemam ga.
2.mogu ga izgubit/razbit/ukrast će mi ga
3.mogu mi ga oduzet profesori

..... 

fra Krsto Narkoman
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.3.2014 22:22 (kivic15).
14 godina
offline
Re: Ah ta škola...
Cromaki kaže...

Vrijedi li kod vas zabrana mobitela pod satom ?

Kod nas je odnedavno pravilo ako te ulove sa mobitelom, moraš ga predati profesoru  a ukoliko ne predaš, dobivaš sljedeću mjeru.

 

Također kod nekih profesora odmah na početku sata se mobiteli moraju staviti u posebnu kutiju, osobno ga tamo nikada nisam ostavio niti neću.

 

 

Vrjedi i u teoriji bi ih trebali uzeti i vratiti roditeljima, ali pola profesora nije briga, dio ih samo upozorava, ali bez nekih kazni, a kad se baš pretjera ga uzmu i vrate na kraju sata.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ah ta škola...
kivic15 kaže...
Cromaki kaže...

Vrijedi li kod vas zabrana mobitela pod satom ?

Kod nas je odnedavno pravilo ako te ulove sa mobitelom, moraš ga predati profesoru  a ukoliko ne predaš, dobivaš sljedeću mjeru.

 

Također kod nekih profesora odmah na početku sata se mobiteli moraju staviti u posebnu kutiju, osobno ga tamo nikada nisam ostavio niti neću.

 

 

kad ti ga nađu prvi put,uzmu ti ga i predaju roditeljima,kad ti ga drugi put pronađu,ide kod pedagoga/ravnatelja i dobiješ ga na kraju godine....nikad nisam nosio mobitel u školu niti imam namjeru:1.nemam ga.
2.mogu ga izgubit/razbit/ukrast će mi ga
3.mogu mi ga oduzet profesori

..... 

kaj su oni carina ili porezna uprava?

All rights reserved. Copyright (c) by Dipl. Pješak 2014.
12 godina
neaktivan
offline
Ah ta škola...

Gdje si čuo ovo da ti profesori ne smiju zabraniti odlazak na WC? Mislim da je potrebna neka dokumentacija da imaš zdravstvenih problema da bi se ti samo ustao i otišao na WC.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Ah ta škola...
Defa.psd kaže...

Gdje si čuo ovo da ti profesori ne smiju zabraniti odlazak na WC? Mislim da je potrebna neka dokumentacija da imaš zdravstvenih problema da bi se ti samo ustao i otišao na WC.

On POD ODMOROM ne smije.

14 godina
offline
Ah ta škola...

Pa jel nije ovo jasno pravilo:

 

NASTAVA: Smije, ne mora. (ovisi do profesora)

ODMOR: Odmor je valjda odmor, vrijeme kad ste slobodni (kod nas u školi se učionice ključaju, tako da si svakako na hodniku)

 

 

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
15 godina
online
Ah ta škola...

kivic dali se ti mozda javljas iz neke od skola u sjevernoj koreji?

12 godina
neaktivan
offline
Ah ta škola...

opet ponedjeljak...

All rights reserved. Copyright (c) by Dipl. Pješak 2014.
10 godina
neaktivan
offline
Ah ta škola...

zamisli ovo ahahhaha,danas profa krivo upisala ocijeno,mi mislili da će samo obrisat korektorom,ona uzela dnevnik,otišla kod ravnatelja,pa kod pedagoga i tajnice da joj pečatiraju grešku ahahahahahha

fra Krsto Narkoman
13 godina
offline
Re: Ah ta škola...
kivic15 kaže...

zamisli ovo ahahhaha,danas profa krivo upisala ocijeno,mi mislili da će samo obrisat korektorom,ona uzela dnevnik,otišla kod ravnatelja,pa kod pedagoga i tajnice da joj pečatiraju grešku ahahahahahha

pa da, onda mogu ja samo otić u zbornicu uzet dnevnik s one police kao treba profesor pobrisat korektorom i upisat si bolje...

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
10 godina
neaktivan
offline
Ah ta škola...

poanta je u tome što se zacrvenila i odletila odmah dolje xD scena za pop....inače ovi kad fale ili napišu u imeniku da su falili ili kažu razredniku.....

fra Krsto Narkoman
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.3.2014 20:54 (kivic15).
12 godina
neaktivan
offline
Ah ta škola...

iss koje vježbe mi radimo 5 grafova i 10 tablica, par stranica, a zaključak je da voda teče dolje jer na nju djeluje sila teža i da na oprugi javlja elastična sila...{#} sam smaraju bez veze...

All rights reserved. Copyright (c) by Dipl. Pješak 2014.
12 godina
offline
Re: Ah ta škola...
Diplomirani pješak kaže...

iss koje vježbe mi radimo 5 grafova i 10 tablica, par stranica, a zaključak je da voda teče dolje jer na nju djeluje sila teža i da na oprugi javlja elastična sila...{#} sam smaraju bez veze...

al slažemo se da najviše smara prof. majetic iz kemije {#}

12 godina
neaktivan
offline
Re: Ah ta škola...
Toxic1337 kaže..

al slažemo se da najviše smara prof. majetic iz kemije {#}

ma pogledaj u periodni sve tamo pise:D 

All rights reserved. Copyright (c) by Dipl. Pješak 2014.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice