Ah ta škola...

poruka: 12.601
|
čitano: 1.628.299
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Ah ta skola.....

Sutra počinje "zastvarno". Nastavnici pitaju informatiku i hrvatski. Učio sam se dosta dugo, još moram zadaću napisati.

Normal's overrated!
15 godina
neaktivan
offline
Ah ta skola.....

Idem u Srednju elektrotehnicku skolu u Sarajevu. I imam historiju (sreca samo prvi razred). Kod ovog profesora niko nema vise od 3. Kada zavrsimo odgovaranje kaze: ''Bog zna za 5 ja znam za 4 ti znas za 3''

16 godina
neaktivan
offline
Ah ta skola.....

Hmm, kod nas je još uvijek leđero. Par predmeta su pitali, ali se ove godine iznenađujuće, ljudi javljaju za odgovaranje. Nakon 10 godina školovanja napokon me prestalo biti trema pred testove (doduše inicijalne) i ispitivanja. Nekako je tremu i strah zamijenilo neko uvrnuto uzbuđenje i euforija da vidim zadatke i pokušam ih riješiti.

 

Ove godine prije inicijalnog iz kemije, nas nekolicina se već pomirila sa slabim rezultatima tako da smo na test došli pjevajući

. Iako je moguće da čak dobijem i 3 iz toga... No, apsolutno svejedno, pošto ionako ide sa strane...

Gentlemen, you can't fight in here! This is the War Room.
14 godina
offline
Ah ta skola.....

Kod nas još ništa. Nema inicijalnih, nikakvih ispitivalja, samo matka nešto bzvz- definicije sinusa, kosinusa i ostalih prijatelja u 3gonometrijskoj kružnici :P-"teško"

Listen very carefully, I shall say this only once......................He who dares wins!
16 godina
neaktivan
offline
Ah ta skola.....

Mi smo danas pisali ispit iz matematike(prvi ispit koji nije inicijalni). Vjerojatno sam rješio 100%, ne mogu si naći grešku, a kod usporedbe s drugima mi je sve dobro(njima baš i nijeBelji se). Dobio 5 iz geografije. Nastavnica me pitala nešto o razvoju geografije kao znanosti i neke sitnice o Sunčevom sustavu.

Normal's overrated!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ah ta skola.....
Horagio kaže...

Mi smo danas pisali ispit iz matematike(prvi ispit koji nije inicijalni). Vjerojatno sam rješio 100%, ne mogu si naći grešku, a kod usporedbe s drugima mi je sve dobro(njima baš i nijeBelji se). Dobio 5 iz geografije. Nastavnica me pitala nešto o razvoju geografije kao znanosti i neke sitnice o Sunčevom sustavu.

STREBER!!!SmijehBelji se

15 godina
neaktivan
offline
Ah ta skola.....

Od sutra poćinjem ućitiNamigiva

15 godina
neaktivan
offline
RE: Ah ta skola.....
warhed kaže...

Od sutra poćinjem ućitiNamigiva

I ja isto,al zaozbiljnoNevinašce.

Punk's not dead!!!!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ah ta skola.....
Horagio kaže...

Mi smo danas pisali ispit iz matematike(prvi ispit koji nije inicijalni). Vjerojatno sam rješio 100%, ne mogu si naći grešku, a kod usporedbe s drugima mi je sve dobro(njima baš i nijeBelji se). Dobio 5 iz geografije. Nastavnica me pitala nešto o razvoju geografije kao znanosti i neke sitnice o Sunčevom sustavu.

Tako treba!!!!!!!!!!

Punk's not dead!!!!
16 godina
neaktivan
offline
Ah ta skola.....

Ja imo 5.0 sad upiso arhitekturu u Rijeci i prve ocijene 2 i 3. Nije više ko u osnovnoj....

Prodajem kravu, crna metalik boja, HI-FI mukanje, sportski rep i alu kopita.
16 godina
neaktivan
offline
Ah ta skola.....

Ekipa jel ima tu netko iz Prve gimnazije Zagreb?

16 godina
neaktivan
offline
Ah ta skola.....

U mojem razredu(opća gimnazija) su svi prelazili s 5 u osnovnoj. Prosječna ocjena na inicijalnima(hrv, mat i eng) je bila 3! Ja se popodne ne učim ništa, krenem od oko 18-19 pa dokad treba. Dosta toga mi je glupo, ali mi se neda ljudove u školi ispravljati jer bi mogo dobit jedan jer se kurč*m. Npr. učiteljica iz povijesti piše tisuČljeće; jedna učenica veli da se pšenica SADI, a nastavnica potvrđuje; učenica ne što je bilo 1492., dobije 5, a ona koja je odgovaral prije nje dobije 4-5 jer je bila malčice nesigurna(a sve je znala),...

Normal's overrated!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ah ta skola.....
warhed kaže...

Od sutra poćinjem ućitiNamigiva

ahaha koliko sam ja to puta rekao...ROFL SmijehNamigiva

 

btw.  ja idem u 2. Računalni tehničar za strojarstvo...

Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ah ta skola.....
BORN kaže...

Ja imo 5.0 sad upiso arhitekturu u Rijeci i prve ocijene 2 i 3. Nije više ko u osnovnoj....

Ajde šta radite tamo?Je li ti zanimljivoNamigiva?I je li teškoNevinašce?

Pitam jer bih htio to upisat,znam neki se čude jer sam 6-ti razred a već zunamo što bih htio upisati xD.

 

Punk's not dead!!!!
14 godina
neaktivan
offline
Ah ta skola.....

ja idem u 3 razred prve jezične gimnazije u splitu.super mi je jer sam jedini dečko među 35 učenika.oko mene sve lipe i zgodne splitske amazonke.pozdrav svim gimnazijalcima i gimnazijalkama

16 godina
neaktivan
offline
RE: Ah ta skola.....
alexspalato kaže...

ja idem u 3 razred prve jezične gimnazije u splitu.super mi je jer sam jedini dečko među 35 učenika.oko mene sve lipe i zgodne splitske amazonke.pozdrav svim gimnazijalcima i gimnazijalkama

  U mom razredu je od 24 učenika, 4 dečka :D Znači i tebi je lijepo  Cool

Normal's overrated!
14 godina
offline
Ah ta skola.....

Sutra pisem kvadriranje iz matematike.Sam daocu napisat barem za 4 i ja zadovoljan jer zadnja dva testa inicijana sam dobio 1 i 1 iz kvadriranja a sad drugo neko kvadriranje radimo..Ugl i iz hrvatskog iz inicijalnog sam 1 dobio..

Allah U Akbar, everybody just be calm That's the word passed down from the Emonh It came from the Qu'ran, it can't be wrong It's only measure, the time, the God's eons So I suggest you follow Allah wa
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ah ta skola.....
Fake_Alert kaže...

Sutra pisem kvadriranje iz matematike.Sam daocu napisat barem za 4 i ja zadovoljan jer zadnja dva testa inicijana sam dobio 1 i 1 iz kvadriranja a sad drugo neko kvadriranje radimo..Ugl i iz hrvatskog iz inicijalnog sam 1 dobio..

TOOO samo to rokaj i onda malo pročitaj i popravi na 2 ma TOOO

Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ah ta skola.....
Fake_Alert kaže...

Sutra pisem kvadriranje iz matematike.Sam daocu napisat barem za 4 i ja zadovoljan jer zadnja dva testa inicijana sam dobio 1 i 1 iz kvadriranja a sad drugo neko kvadriranje radimo..Ugl i iz hrvatskog iz inicijalnog sam 1 dobio..

Manje visit na forumu, više učit Belji se

Normal's overrated!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ah ta skola.....
alexspalato kaže...

ja idem u 3 razred prve jezične gimnazije u splitu.super mi je jer sam jedini dečko među 35 učenika.oko mene sve lipe i zgodne splitske amazonke.pozdrav svim gimnazijalcima i gimnazijalkama

Blago tebi.Jedina djevojka koju sam mogao vidjetu u razredu je bila Ana Frank,cija je slika bila na zidu.

Did protons and electrons create the earth?-Or did Allah meditate and create it's birth? - http://www.youtube.com/watch?v=zyYLNz1l6bQ
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ah ta skola.....
VirtUoso kaže...
alexspalato kaže...

ja idem u 3 razred prve jezične gimnazije u splitu.super mi je jer sam jedini dečko među 35 učenika.oko mene sve lipe i zgodne splitske amazonke.pozdrav svim gimnazijalcima i gimnazijalkama

Blago tebi.Jedina djevojka koju sam mogao vidjetu u razredu je bila Ana Frank,cija je slika bila na zidu.

Ana Frank? koja škola stavlja sliku pokojne HEROINE 20st?

15 godina
neaktivan
offline
RE: Ah ta skola.....
VirtUoso kaže...
alexspalato kaže...

ja idem u 3 razred prve jezične gimnazije u splitu.super mi je jer sam jedini dečko među 35 učenika.oko mene sve lipe i zgodne splitske amazonke.pozdrav svim gimnazijalcima i gimnazijalkama

Blago tebi.Jedina djevojka koju sam mogao vidjetu u razredu je bila Ana Frank,cija je slika bila na zidu.

uf, jesi ima šta za vidit! OsmijehNevinašce

14 godina
neaktivan
offline
Ah ta skola.....

Još samo dva dana i k'o kuća!!Sutra labos iz sklopova...pa onda digitalna...

oko za oko,pasta za zube
14 godina
offline
RE: Ah ta skola.....
Horagio kaže...Smijeh
Fake_Alert kaže...

Sutra pisem kvadriranje iz matematike.Sam daocu napisat barem za 4 i ja zadovoljan jer zadnja dva testa inicijana sam dobio 1 i 1 iz kvadriranja a sad drugo neko kvadriranje radimo..Ugl i iz hrvatskog iz inicijalnog sam 1 dobio..

Manje visit na forumu, više učit Belji se

To je istina.Ma to cu sad i radit..Eo obecajem da me sutra necete u bircu i nespavalicama vidjet.Al morate mi red radit da nebi neko provalio u bircSmijeh Aj ucim sutra jer sam jos u osnovnoj i to ovisi o  srednjoj jer ak ne prodem dobro,u banani sam .

Allah U Akbar, everybody just be calm That's the word passed down from the Emonh It came from the Qu'ran, it can't be wrong It's only measure, the time, the God's eons So I suggest you follow Allah wa
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ah ta skola.....
alexspalato kaže...
VirtUoso kaže...
alexspalato kaže...

ja idem u 3 razred prve jezične gimnazije u splitu.super mi je jer sam jedini dečko među 35 učenika.oko mene sve lipe i zgodne splitske amazonke.pozdrav svim gimnazijalcima i gimnazijalkama

Blago tebi.Jedina djevojka koju sam mogao vidjetu u razredu je bila Ana Frank,cija je slika bila na zidu.

Ana Frank? koja škola stavlja sliku pokojne HEROINE 20st?

Ne bas slika kao od Njofre Tudjmana,pa da vjesi u svakoj ucionici.Radilo se o necijoj prezentaciji na satu povjesti.Pa eto,naslo se na zidu.

Did protons and electrons create the earth?-Or did Allah meditate and create it's birth? - http://www.youtube.com/watch?v=zyYLNz1l6bQ
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ah ta skola.....
alexspalato kaže...

ja idem u 3 razred prve jezične gimnazije u splitu.super mi je jer sam jedini dečko među 35 učenika.oko mene sve lipe i zgodne splitske amazonke.pozdrav svim gimnazijalcima i gimnazijalkama

Sve bi dao za to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Punk's not dead!!!!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ah ta skola.....
doctor_crash kaže...
alexspalato kaže...

ja idem u 3 razred prve jezične gimnazije u splitu.super mi je jer sam jedini dečko među 35 učenika.oko mene sve lipe i zgodne splitske amazonke.pozdrav svim gimnazijalcima i gimnazijalkama

Sve bi dao za to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hebeš školu u kojoj su glavna tema na odmorima lakiranje noktiju i tamponi. Bježi od tamo popederit će te.

 

P.S. Dosta mi je i jedna žena s PMS-om. Sigurno mi ne trebaju 34 i da s njima budem zatvoren u 4 zida

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ah ta skola.....
Paolo2612 kaže...
doctor_crash kaže...
alexspalato kaže...

ja idem u 3 razred prve jezične gimnazije u splitu.super mi je jer sam jedini dečko među 35 učenika.oko mene sve lipe i zgodne splitske amazonke.pozdrav svim gimnazijalcima i gimnazijalkama

Sve bi dao za to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hebeš školu u kojoj su glavna tema na odmorima lakiranje noktiju i tamponi. Bježi od tamo popederit će te.

 

P.S. Dosta mi je i jedna žena s PMS-om. Sigurno mi ne trebaju 34 i da s njima budem zatvoren u 4 zida

MENI JE SUPER,A TI SI SAMO LJUBOMORAN.POTENCIJALNE 34 ZAMJENE ZA DESANKU ŠAKIĆ Belji se

15 godina
neaktivan
offline
Ah ta skola.....

2. razred turističko-hotelijerskog komercijalista u Rovinju...4 dečka( uključujući mene ) i 14 cura... Nevinašce

Filip
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ah ta skola.....
alexspalato kaže...

MENI JE SUPER,A TI SI SAMO LJUBOMORAN.POTENCIJALNE 34 ZAMJENE ZA DESANKU ŠAKIĆ Belji se

Kad te samo jedna ocrni pred ovim ostalima bit ćeš sprdačina svih cura u Hrvatskoj (vjerovatno i šire kojom brzinom tračaju i šire vijesti).

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice