Posao na sezoni za maloljetnike

poruka: 15
|
čitano: 8.235
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Posao na sezoni za maloljetnike

Iman posao ali neman 18 godina i za to traži neki "zuti list" koji kad napunis 18 godina taj žuti list iđe na biro i problem je u tome šta ja nemogu nać taj "zuti list" prvi put cujem za to i oni zahtjevaju taj "zuti list" zna li tko od vas za taj "zuti list" ili kako da dobijen posao bez 18godina

14 godina
neaktivan
offline
Posao na sezoni za maloljetnike

Too much 'žuti list' in one sentence.

 

 

*Ermm, ajde da ne offtopičarim.. Koliko godina imaš? Sa nekih 16 te mogu primiti da radiš kao skladištar sezonac u Konzumu.

ZOTAC: It's Time to Play.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Posao na sezoni za maloljetnike

Iman 17godina i nemogu otvorit radnu knjizicu jer neman 18godina a moj poslodavac trazi neki zuti karton umisto radne knjizice ja svugdi i na birou i u knjizari trazin ali nitko nista nezna a vi govorite da mogu radit kao skladištar to vi meni nudite posao ili nak bezveze :)(

12 godina
protjeran
offline
Posao na sezoni za maloljetnike

A da pitas svog poslodavca o cemu prica?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Posao na sezoni za maloljetnike

Dobar odgovor ali da vam kažen to nije njegov problem vec moj ehhehehe tako da on mi je reka sta moram imat sta njega brige kako cu ja to nać tako da on nezna di se to vadi ali gledano vako nemoš radit bez radne knjizice izvadis je ali iznimka je da je nemoze izvaditi oni koji nema 18 godina znaci mora postojat nesto drugo a to je drugo taj zuti list mozda je to krivi naziv ali mora postojat nesto drugo neki list za maloljetnike

11 godina
neaktivan
offline
Posao na sezoni za maloljetnike

Pa da nitko nezna za zuti list ajme pa to je umisto radne knjizice zar bas to nitko nezna za to

12 godina
protjeran
offline
Posao na sezoni za maloljetnike

Koliko ja znam maloljetnici potpisuju ugovor o radu a za to ti ne treba radna knjizica jer se taj staz ne upisuje.

Kakv je to zuti karton j zaista nemam pojma, prvi put sad cujem za to.

12 godina
neaktivan
offline
Posao na sezoni za maloljetnike

Kao što postoji Student servis tako ti postoji i Učenički servis. Znači odeš tamo u svom gradu, "registriraš se", dobiješ neku iskaznicu i sl.....e onda kada nadeš posa bilo sam ili preko tog učeničkog servisa potpisuješ kao što je već rečeno ugovor u radu i također trebaš doniti tome svome poslodavcu ako se ne varam ugovor iz učeničkog servisa......ugl...mislim da tebe koči to što možda nisi učlanjen(upisan) u učenički servis.....

 

P.S. Moj ti je savjet da provjeriš za taj Učenički servis u svome gradu i tada će ti oni tamo više manje reći sve što te zanima....

11 godina
neaktivan
offline
Posao na sezoni za maloljetnike

O ljepo hvala vam ljudi sta se trudite objasniti mi ali bojim se ja da u mom gradu nema ni student ni učenićki servis ehheehhe

12 godina
neaktivan
offline
Posao na sezoni za maloljetnike

Ne znam....onda se dogovori sa gazdom nekako....ili još bolje prvo se raspitaj da li radi tko od tvoje generacije, pa vidi kako oni uređuju te poslovno pravne odnose sa poslodavcem pa onda i ti probaj kao i oni to sredit sa tim svojim.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Posao na sezoni za maloljetnike
culo2309 kaže...

a moj poslodavac trazi neki zuti karton

Već sam rekao Bebeku da ne zapošljava djecu {#}

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anyway, što uopće želiš raditi? Što ti je prioritet? Koliko želiš dugo raditi? Djevojačko prezime babe?

Thats about it {#}

ZOTAC: It's Time to Play.
13 godina
odjavljen
offline
Re: Posao na sezoni za maloljetnike
culo2309 kaže...

Iman posao ali neman 18 godina i za to traži neki "zuti list" koji kad napunis 18 godina taj žuti list iđe na biro i problem je u tome šta ja nemogu nać taj "zuti list" prvi put cujem za to i oni zahtjevaju taj "zuti list" zna li tko od vas za taj "zuti list" ili kako da dobijen posao bez 18godina

Ideš li u školu ? Uzmi potvrdu za posao u školi i odi lijepo bilježniku da ti napravi to.

Ej beba, Johnny Bravo ''in da house'' :D
11 godina
neaktivan
offline
Re: Posao na sezoni za maloljetnike
Završija san školu jos čekan maturu položit zadnja godina
11 godina
neaktivan
offline
Re: Posao na sezoni za maloljetnike
DmL kaže...
culo2309 kaže...

a moj poslodavac trazi neki zuti karton

Već sam rekao Bebeku da ne zapošljava djecu {#}

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anyway, što uopće želiš raditi? Što ti je prioritet? Koliko želiš dugo raditi? Djevojačko prezime babe?

Thats about it {#}

HEHHEHEHE da šta želin radit a svi plačeni poslovi to je moj prioritet

11 godina
neaktivan
offline
Posao na sezoni za maloljetnike

Odlično za mene postoj učenički servis bez toga nebih ništa mogao :)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice