Sklapanje PC konfiguracija zaključana tema

poruka: 38.051
|
čitano: 3.442.374
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija
Master11 kaže...
nix2811 kaže...

Ovako treba mi komp koji bi sluzio samo za igre, multimediju i obradu videa (sony vegas), photoshop ( zbog sestre :P) ....  cca 5500+-
pomogucnosti sa  zotac 660TI zbog 5 god garancije 

 

Futura It

Tesko ostvarivi snovi...
Ali pogledaj ovu iz ADM-a...
Mislim da bi ti ona bila ok za igranje i ostalo... 

ma ono sad okvirno da znam sta dobijem .... za 2tj mi rockas pa ce bit i vise za potrosit :P 

12 godina
online
Sklapanje PC konfiguracija

Pozdrav.

Jel možete složiti u Linksu komplet komp za 3000 kuna (monitor, tipkara, miš, zvučnici u toj cifri) ?

Frendica hoće kupiti laptop za 3000 kn a ja joj velim da je bolje uzeti desktop za tu lovu.

Imam dojam da desktop duže traje (zbog pregrijavanja)...

Služio bi joj za Facebook, ne bi igrala na njemu (osim igre na fejsu).

Hvala.

 

EDIT: Ja složio na brzaka

        CPU: AMD A4 X2 5300 BOX, FM2, 3.4 GHz, 1 MB cache, GPU 7480D , Dual Core , 36 mjeseci jamstvo, 419 kuna

        RAM: 2X2 GB CORSAIR DDR3 1333 MHz, 60 mjeseci jamstvo, 109 x 2 = 218 kuna

        HDD: 500 GB HITACHI, 7200 o/min, 36 mjeseci gara, 499 kuna

        PRŽA: SAMSUNG , 24 mjeseca gara, 140 kuna

        CASE: LC POWER 608B, MIDI, 420 W ATX, 24 mjeseca gara , 299 kuna

        MBO: ASROCK FM2A55M-DGS, 24 mjeseca gara  459 kuna

Ovo je oko 2000 kuna.

Molim komentare pogotovo za MBO i kućište s napajanjem.

Još solidan monitor za oko 1000 kn i to je ukupno 3000 kn.

Mislim da je ovo bolje nego laptop za 3000 kn.

Nisam ja ništa prčk'o.
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.11.2012 2:58 (Spiridon).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sklapanje PC konfiguracija

Evo ekipa pošto cu prodat svoj komp..i sklupit nesto para znaci imat cu 6 000 kn,...pošto mi vi uvijek pomognete nadam se da cete i sada..igram battlefield i ocu lipo da streaman dok igran da imam oko 120 fpsova..znaci tija bi dobru grafickuu...i otprilike i5 procesor...takoder bi tija da u konfigu bude vertex4 ssd...eto znate procesor i ssd ...ostalo je na vama ...HVALA 6000 kn ! ps uštedite tako da mi ne ubacujte dvd rom..te da mozda smanjite malo veličinu hard diska ..ako imam ssd dovoljno mi je 500 gigi

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.11.2012 3:10 (Cervantes).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija

Pozz, u fazi sam slaganja još jednog kompa..ovaj puta AMD verziju...još jedan PC za iskljucivo igrice...velika paznja je na vecu kompatibilnost

 

 

Ovo su stvari koje zelim i koje moraju biti:

 

 

Ovaj PROC mora biti:  http://www.links.hr/artikl-050.603.236   ili ako vi imate nešto na umu jače..iako trenutno ne vidim nista jace..a oni A series me i ne zanimaju baš...uglavnom mora imat 8+ jezgra i mora bit AMD!

 

Maticna: a nisam bas pametan sta stavit...zelim da bude GIGABAYTE...al mora imat za crossfire, minimalno 2 slota, a moze i 4...isto tako, minimalno 4 slota za DDR3 koji zelim iskljucivo da bude 2400 mh( znaci max) i da prima barem 8gb po slotu

 

RAM: DDR3 2400 mh, 8 gb po plocici, ne manje...znaci idelno bi bilo da 4×8gb 2400 mhz

 

Kuler za proc: dajte mašti na volju...samo ne vodeno...al da pošteno hladi...uz mozda mali overclock koji ce CPU dobit...

 

Kuciste: Sto vece to bolje, big tower ili full tower samo bez điđabaja kao led dioda i da sve svijetli ko u betlehemu, jer to nezelim, naravno sto bolja prohodnost zraka.

 

Kuleri sa strane: ukomponirat u kuciste koje imate na umu, opet ponavljam, bez nekakvih svjetlucavih ventilatora i cega vec ne...keep it simple...nezelim da mi sve svijetli ko u betlehemu jer če se PC nalazit u sobi di spavam( i radit vjerovatno 24h na dan, i tokom noci naravno )

 

NAPAJANJE: 850W minimum( vi še ako zahtjevaju graficke i sveopca konfiguracija)...podrazumijeva se aktivni monitoring struje( bez điđabaja i svjetlucavih stvari)

 

HDD-ovi: Pogonski mora bit 10000 rpm sa 32 ili 64 mb catche i barem 200 gb( znaci na njemu ce se nalazit OS) Drugi na kojem ce se igre instalirat i s kojeg ce se igre tako rec vrtit mora bit 7200 rpm(moze i 10000 rpm neki posteni), 64mb cache naravno SATA3( minimum 1TB)

 

Optika(DVD ROM) i to netreba jer več imam, i nije od nekog značenja

 

GRAFICKA: 2 NVIDIE-e...na vrhu ponude..cijena nije bitna...

 

Dajte mašti na volju, al imajte na umu , kvaliteta, kompatibilnost, dugotrajnost, cijena nije važna...

 

Hvala na citanju:) Ocekujem lijepe konfiguracije koje ce mi pomoc sta da ustvari nakraju izaberem i spojim:)

 

Ovo je tako rec izrada "dream" racunala:)

 

 

 

 

Origin ID za FIFU 13: ReaLazio
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.11.2012 4:52 (TheDarkSide).
12 godina
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija
Spiridon kaže...

Pozdrav.

Jel možete složiti u Linksu komplet komp za 3000 kuna (monitor, tipkara, miš, zvučnici u toj cifri) ?

Frendica hoće kupiti laptop za 3000 kn a ja joj velim da je bolje uzeti desktop za tu lovu.

Imam dojam da desktop duže traje (zbog pregrijavanja)...

Služio bi joj za Facebook, ne bi igrala na njemu (osim igre na fejsu).

Hvala.

 

EDIT: Ja složio na brzaka

        CPU: AMD A4 X2 5300 BOX, FM2, 3.4 GHz, 1 MB cache, GPU 7480D , Dual Core , 36 mjeseci jamstvo, 419 kuna

        RAM: 2X2 GB CORSAIR DDR3 1333 MHz, 60 mjeseci jamstvo, 109 x 2 = 218 kuna

        HDD: 500 GB HITACHI, 7200 o/min, 36 mjeseci gara, 499 kuna

        PRŽA: SAMSUNG , 24 mjeseca gara, 140 kuna

        CASE: LC POWER 608B, MIDI, 420 W ATX, 24 mjeseca gara , 299 kuna

        MBO: ASROCK FM2A55M-DGS, 24 mjeseca gara  459 kuna

Ovo je oko 2000 kuna.

Molim komentare pogotovo za MBO i kućište s napajanjem.

Još solidan monitor za oko 1000 kn i to je ukupno 3000 kn.

Mislim da je ovo bolje nego laptop za 3000 kn.

Ako joj ne treba mobilnost,da bolje je desktop...A ako treba neka ide na laptop sa 36mj garancije barem, evo npr ovako nesto http://www.ekupi.hr/Dell-prijenosno-racunalo-Inspiron-N5050-256672.aspx

 

Što se kompa tiče. Donekle ok sto si sastavio samo sa dvije izmjene

 

1. Uzmi 1x4gb 1600mhz ram obavezno

2. Uzmi ovo kučište http://www.links.hr/?naziv=kuciste-coolermaster-elite-310-rc-310-bkpk-gp-midi-crno-plavo-460w&option=artikl&id_kategorija=052607&id_artikl=052.607.132 jer ima puno bolje i kvalitetnije napajanje

12 godina
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija
Cervantes kaže...

Evo ekipa pošto cu prodat svoj komp..i sklupit nesto para znaci imat cu 6 000 kn,...pošto mi vi uvijek pomognete nadam se da cete i sada..igram battlefield i ocu lipo da streaman dok igran da imam oko 120 fpsova..znaci tija bi dobru grafickuu...i otprilike i5 procesor...takoder bi tija da u konfigu bude vertex4 ssd...eto znate procesor i ssd ...ostalo je na vama ...HVALA 6000 kn ! ps uštedite tako da mi ne ubacujte dvd rom..te da mozda smanjite malo veličinu hard diska ..ako imam ssd dovoljno mi je 500 gigi

 

Vaše želje su ispunjene :D

 

 

Procesor: INTEL Core i5-3470 (3.20GHz,6MB,77W,S1155) Box

Matična: MSI B75MA-E33

Memorija: Corsair 8GB DDR3 1333 Value Se

Grafička: MSI GF GTX660 OC TF, 2GB DDR5, DX11

SSD: OCZ Vertex 4 Solid State Drive 2.5" SATA III-600 6 Gbps, 64 GB

Tvrdi disk: HGST Deskstar 7K1000.C (3.5",1TB,32MB,SATA II-300)

Napajanje: XFX CoreEdition 80 450W

Kučište: Linkworld Gaming ATX Case

 

CIJENA: 5,948.85 KnFutura-It

Garancija: Po komponentama

Dostava i slaganje : Besplatno

12 godina
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija
TheDarkSide kaže...

Pozz, u fazi sam slaganja još jednog kompa..ovaj puta AMD verziju...još jedan PC za iskljucivo igrice...velika paznja je na vecu kompatibilnost

 

 

Ovo su stvari koje zelim i koje moraju biti:

 

 

Ovaj PROC mora biti:  http://www.links.hr/artikl-050.603.236   ili ako vi imate nešto na umu jače..iako trenutno ne vidim nista jace..a oni A series me i ne zanimaju baš...uglavnom mora imat 8+ jezgra i mora bit AMD!

 

Maticna: a nisam bas pametan sta stavit...zelim da bude GIGABAYTE...al mora imat za crossfire, minimalno 2 slota, a moze i 4...isto tako, minimalno 4 slota za DDR3 koji zelim iskljucivo da bude 2400 mh( znaci max) i da prima barem 8gb po slotu

 

RAM: DDR3 2400 mh, 8 gb po plocici, ne manje...znaci idelno bi bilo da 4×8gb 2400 mhz

 

Kuler za proc: dajte mašti na volju...samo ne vodeno...al da pošteno hladi...uz mozda mali overclock koji ce CPU dobit...

 

Kuciste: Sto vece to bolje, big tower ili full tower samo bez điđabaja kao led dioda i da sve svijetli ko u betlehemu, jer to nezelim, naravno sto bolja prohodnost zraka.

 

Kuleri sa strane: ukomponirat u kuciste koje imate na umu, opet ponavljam, bez nekakvih svjetlucavih ventilatora i cega vec ne...keep it simple...nezelim da mi sve svijetli ko u betlehemu jer če se PC nalazit u sobi di spavam( i radit vjerovatno 24h na dan, i tokom noci naravno )

 

NAPAJANJE: 850W minimum( vi še ako zahtjevaju graficke i sveopca konfiguracija)...podrazumijeva se aktivni monitoring struje( bez điđabaja i svjetlucavih stvari)

 

HDD-ovi: Pogonski mora bit 10000 rpm sa 32 ili 64 mb catche i barem 200 gb( znaci na njemu ce se nalazit OS) Drugi na kojem ce se igre instalirat i s kojeg ce se igre tako rec vrtit mora bit 7200 rpm(moze i 10000 rpm neki posteni), 64mb cache naravno SATA3( minimum 1TB)

 

Optika(DVD ROM) i to netreba jer več imam, i nije od nekog značenja

 

GRAFICKA: 2 NVIDIE-e...na vrhu ponude..cijena nije bitna...

 

Dajte mašti na volju, al imajte na umu , kvaliteta, kompatibilnost, dugotrajnost, cijena nije važna...

 

Hvala na citanju:) Ocekujem lijepe konfiguracije koje ce mi pomoc sta da ustvari nakraju izaberem i spojim:)

 

Ovo je tako rec izrada "dream" racunala:)

Puno toga nepotrebno, ali ajde ispuniti cu ti želju :D Samo jedno necu, memorija ti ne treba 2400mhz niti isa vise oda 1600. I jos jednu :) Hard pogonski 10k vise nitko ne koristi, dosli su SSD oni su puno brzi...

 

Procesor: AMD FX-Series X8 8150 (3.60GHz,16MB,125W,AM3+)

Hladnjak: Spire TherMax III univ. high-end hlad.

Matična: GA-990FXA-UD3,AM3,A990FX,D3,S3,U3,FW,A

Memorija: Patriot Viper3,1600Mhz,32GB (4x8GB)

Grafičke: 2x MSI GF GTX 670 PE/OC, 2GB GDDR5,DVI,HDMI

SSD: OCZ Vertex 3 Solid State Drive 2.5" SATA III-600 240 GB

Tvrdi disk: HGST Deskstar 7K1000.C (3.5",1TB,32MB,SATA II-300)

Napajanje: XFX Black Edition 850W 80+

Kučište: Chassis SILVERSTONE Raven RV01B-W Big Tower

CIJENA: 15,474.31 KnFutura-It

Garancija: Po komponentama

Dostava i slaganje : Besplatno



Poruka je uređivana zadnji put sri 14.11.2012 8:48 (FakeDeath).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija
FakeDeath kaže...
TheDarkSide kaže...

Pozz, u fazi sam slaganja još jednog kompa..ovaj puta AMD verziju...još jedan PC za iskljucivo igrice...velika paznja je na vecu kompatibilnost

 

 

Ovo su stvari koje zelim i koje moraju biti:

 

 

Ovaj PROC mora biti:  http://www.links.hr/artikl-050.603.236   ili ako vi imate nešto na umu jače..iako trenutno ne vidim nista jace..a oni A series me i ne zanimaju baš...uglavnom mora imat 8+ jezgra i mora bit AMD!

 

Maticna: a nisam bas pametan sta stavit...zelim da bude GIGABAYTE...al mora imat za crossfire, minimalno 2 slota, a moze i 4...isto tako, minimalno 4 slota za DDR3 koji zelim iskljucivo da bude 2400 mh( znaci max) i da prima barem 8gb po slotu

 

RAM: DDR3 2400 mh, 8 gb po plocici, ne manje...znaci idelno bi bilo da 4×8gb 2400 mhz

 

Kuler za proc: dajte mašti na volju...samo ne vodeno...al da pošteno hladi...uz mozda mali overclock koji ce CPU dobit...

 

Kuciste: Sto vece to bolje, big tower ili full tower samo bez điđabaja kao led dioda i da sve svijetli ko u betlehemu, jer to nezelim, naravno sto bolja prohodnost zraka.

 

Kuleri sa strane: ukomponirat u kuciste koje imate na umu, opet ponavljam, bez nekakvih svjetlucavih ventilatora i cega vec ne...keep it simple...nezelim da mi sve svijetli ko u betlehemu jer če se PC nalazit u sobi di spavam( i radit vjerovatno 24h na dan, i tokom noci naravno )

 

NAPAJANJE: 850W minimum( vi še ako zahtjevaju graficke i sveopca konfiguracija)...podrazumijeva se aktivni monitoring struje( bez điđabaja i svjetlucavih stvari)

 

HDD-ovi: Pogonski mora bit 10000 rpm sa 32 ili 64 mb catche i barem 200 gb( znaci na njemu ce se nalazit OS) Drugi na kojem ce se igre instalirat i s kojeg ce se igre tako rec vrtit mora bit 7200 rpm(moze i 10000 rpm neki posteni), 64mb cache naravno SATA3( minimum 1TB)

 

Optika(DVD ROM) i to netreba jer več imam, i nije od nekog značenja

 

GRAFICKA: 2 NVIDIE-e...na vrhu ponude..cijena nije bitna...

 

Dajte mašti na volju, al imajte na umu , kvaliteta, kompatibilnost, dugotrajnost, cijena nije važna...

 

Hvala na citanju:) Ocekujem lijepe konfiguracije koje ce mi pomoc sta da ustvari nakraju izaberem i spojim:)

 

Ovo je tako rec izrada "dream" racunala:)

Puno toga nepotrebno, ali ajde ispuniti cu ti želju :D Samo jedno necu, memorija ti ne treba 2400mhz niti isa vise oda 1600. I jos jednu :) Hard pogonski 10k vise nitko ne koristi, dosli su SSD oni su puno brzi...

 

Procesor: AMD FX-Series X8 8150 (3.60GHz,16MB,125W,AM3+)

Hladnjak: Spire TherMax III univ. high-end hlad.

Matična: GA-990FXA-UD3,AM3,A990FX,D3,S3,U3,FW,A

Memorija: Patriot Viper3,1600Mhz,32GB (4x8GB)

Grafičke: 2x MSI GF GTX 670 PE/OC, 2GB GDDR5,DVI,HDMI

SSD: OCZ Vertex 3 Solid State Drive 2.5" SATA III-600 240 GB

Tvrdi disk: HGST Deskstar 7K1000.C (3.5",1TB,32MB,SATA II-300)

Napajanje: XFX Black Edition 850W 80+

Kučište: Chassis SILVERSTONE Raven RV01B-W Big Tower

CIJENA: 15,474.31 KnFutura-It

Garancija: Po komponentama

Dostava i slaganje : Besplatno



Ja bi uzeo vertex 4 SSD i neku drugu kombinaciju grafi,npr. dual 7950 vapor-x 3GB http://www.futura-it.hr/proizvod.aspx?productId=sap-hd7950-3gb-vap

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.11.2012 11:59 (AxeAwesome).
12 godina
offline
Sklapanje PC konfiguracija

ma da krivo sam metnuo, ssd ide vertex 4...cijena par kuna gore...ali čovjek je rekao hoce nvidiu pa sam i metnuo to...inače ja pol toga ne bi uzeo, vec bi išao na intel i7 :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sklapanje PC konfiguracija

po meni nema kaj amd biti u tako skupoj gaming konfi.

intel je way to go

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija
FakeDeath kaže...

ma da krivo sam metnuo, ssd ide vertex 4...cijena par kuna gore...ali čovjek je rekao hoce nvidiu pa sam i metnuo to...inače ja pol toga ne bi uzeo, vec bi išao na intel i7 :)

Hvala na konfama koje ste stavili...

 

Al ako pogledate Moj PC vidli bi da vec imam Intel za igranje, ovo bi bio AMD za igranje , za još jednog clana obitelji:)

 

NVIDIu sam rekao iz razloga, jer u mojoj konfi imam ATI 7×××...ali posto je AMD, mozda bi i ovdje stavio 2×7×××

 

Znaci htio bi napravit jos jedan raznovrsan PC....

 

SSD je isto ok...

Origin ID za FIFU 13: ReaLazio
13 godina
offline
Sklapanje PC konfiguracija

onda pričekaj još malo kad će doći novi piledriver kod nas

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija

Šteta je uopće davat toliko novaca za gaming konfu, a kao drugo još veća šteta je staviti FX 8150 u takvu konfu jer se jedan Phenom od 650 kn pokazao boljim za igranje. Ako će se igrati na full hd rezi odnosno na jednom monitoru to je još veći promašaj.

11 godina
offline
Sklapanje PC konfiguracija

Postovani kolege forumaši,

 

treba mi preporuka konfe do 6000 kn, bez periferije i bez dvd citaca/upisivaca

namjena je iskljucivo za gaming...i jos jedno noob pitanje:

Naravno da sam procitao preporuke za konfe u prethodnim postovima, ali posto

imam stari Samsungov SyncMaster 710v koji ima samo VGA ulaz, da li ove danasnje graficke uopce mogu na njega?

 

Vasa cijenjena misljenja molim

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija
razer101 kaže...

Pozz.

Može konfiguracija, samo kučište do 12 000kn. PC mi uglavnom treba za gaming,  AUTOCAD , PHOTOSHOP i VEGAS PRO... PC če raditi oko 5-10h dnevno. Može malo jače napajanje zbog moguće nadogradnje na sli ili crossfire.

Hvala!

 

Matična ploča ASRockZ77 EXTREME6

OCZ Vertex 4 Solid State Drive 2.5"128GB

OCZ PSU ModXStream Pro 700W, SLI-Ready

Kućište Fractal Design Arc Midi Tower

Optički uređaj LG GH24NS SATA 

HITACHI GST HDD 3.5",1TB

HITACHI GST HDD 3.5",1TB

Patriot ViperX 3,1600Mhz,16GB (2x8GB)

Hladnjak za procesor Thermaltake Frio Extreme

CPU Desktop Core i7-3770K 

MSI GTX 670 PowerEd,OC, 2GB,2DVI,HDMI,DP

 

Sveukupno: 11.694,92 Centro.hr

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.11.2012 15:20 (vepar).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija

Jonaleth

 

Izvoliš izbaciš XFX-icu i optiku i ubaciš malo bolju Sapphirku pa te ispadne 6045 kn, ili ostaviš XFX-icu i ubacišveći hdd.

 

Skupljaj lovu i za novi monitor jer je šteta stavljat ovakvu konfu na njega. U bundleu od grafičke bi trebao dobiti adapter, a ako ne dobiš kupi ovakvog posebno. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.11.2012 15:20 (zober).
14 godina
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija
mjunhzbgt kaže...

Pozdrav ekipa. Jel mi možete složiti konfiguraciju do 6000 kn, samo kućište i po mogućnosti s intel procesorom, ati grafičkom i 500GB HDD. Konfiguracija je namjenjena za igranje novijih igara. Hvala

MSI B75MA-P45 iB75 

CPU Desktop Core i5-3470 

Optički uređaj LG GH24NS SATA

Giga HD7950 OC, 3GB GDDR5

SILVERSTONE Strider  ST50F-ES 500W

aMaze gaming kućište Amoris

WD Caviar Blue 3.5",500GB

Memorija Transcend DDR3 2x4GB 1333MHz

 

Sveukupno: 6.030,58+40kn dostava

besplatno slaganje

12 godina
online
Re: Sklapanje PC konfiguracija
FakeDeath kaže...
Spiridon kaže...

Pozdrav.

Jel možete složiti u Linksu komplet komp za 3000 kuna (monitor, tipkara, miš, zvučnici u toj cifri) ?

Frendica hoće kupiti laptop za 3000 kn a ja joj velim da je bolje uzeti desktop za tu lovu.

Imam dojam da desktop duže traje (zbog pregrijavanja)...

Služio bi joj za Facebook, ne bi igrala na njemu (osim igre na fejsu).

Hvala.

 

EDIT: Ja složio na brzaka

        CPU: AMD A4 X2 5300 BOX, FM2, 3.4 GHz, 1 MB cache, GPU 7480D , Dual Core , 36 mjeseci jamstvo, 419 kuna

        RAM: 2X2 GB CORSAIR DDR3 1333 MHz, 60 mjeseci jamstvo, 109 x 2 = 218 kuna

        HDD: 500 GB HITACHI, 7200 o/min, 36 mjeseci gara, 499 kuna

        PRŽA: SAMSUNG , 24 mjeseca gara, 140 kuna

        CASE: LC POWER 608B, MIDI, 420 W ATX, 24 mjeseca gara , 299 kuna

        MBO: ASROCK FM2A55M-DGS, 24 mjeseca gara  459 kuna

Ovo je oko 2000 kuna.

Molim komentare pogotovo za MBO i kućište s napajanjem.

Još solidan monitor za oko 1000 kn i to je ukupno 3000 kn.

Mislim da je ovo bolje nego laptop za 3000 kn.

Ako joj ne treba mobilnost,da bolje je desktop...A ako treba neka ide na laptop sa 36mj garancije barem, evo npr ovako nesto http://www.ekupi.hr/Dell-prijenosno-racunalo-Inspiron-N5050-256672.aspx

 

Što se kompa tiče. Donekle ok sto si sastavio samo sa dvije izmjene

 

1. Uzmi 1x4gb 1600mhz ram obavezno

2. Uzmi ovo kučište http://www.links.hr/?naziv=kuciste-coolermaster-elite-310-rc-310-bkpk-gp-midi-crno-plavo-460w&option=artikl&id_kategorija=052607&id_artikl=052.607.132 jer ima puno bolje i kvalitetnije napajanje

Kolega Fakedeath je pomogao, ako bi još kolege Zober, Zuper, Zoharbizo i drugi imali šta prokomentirati?

Jel monitor Samsung s22b350ts IPS kao što vele na Linksovoj stranici?

Hvala.

Nisam ja ništa prčk'o.
14 godina
neaktivan
offline
Sklapanje PC konfiguracija

Nisam našao temu za preporuku laptopa pa sam odlučio ovdje pitati. Koji laptop preporučate do 6000kn, laptop bi se koristio za gaming.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija
Looka kaže...

Nisam našao temu za preporuku laptopa pa sam odlučio ovdje pitati. Koji laptop preporučate do 6000kn, laptop bi se koristio za gaming.

1.

2.

 

1.

Veći ekran, manje rama, win7 HP.

2.

Manji ekran (ista rezolucija je u oba dva), više rama.

 

Sad ne znam, ja bi rađe dao 200kn za ovaj prvi zbog većeg ekrana...

14 godina
neaktivan
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija

Zar nisu oba laptopa sa 17.3" ekranom? 

12 godina
neaktivan
offline
Sklapanje PC konfiguracija

Spiridon

 

Ja bi to rađe ovako, ako joj nije u planu duže vrijeme mijenjat komp i ako je 19" monitor dovoljan.

 

edit: ne vidi s kifla na ovoj slici dolje, evo ti link. I evo još jedna koja je isto sasvim dovoljna za njene potrebe, ali sa većim i boljim monitorom - LINK.

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.11.2012 16:15 (zober).
 
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija
Looka kaže...

Zar nisu oba laptopa sa 17.3" ekranom? 

Kako san ja onda skužija da je ovaj manj? {#}

Oprosti, malo san zbunjen danas. :D

 

Evo još jedan ASUS.

 

i7, 4gb rama... Po meni najbolji za te pare... Da mu je još ubacit ssd, taman. :)

12 godina
neaktivan
offline
Sklapanje PC konfiguracija

@Looka za gaming, a i malo zahtjevnije stvarčice ti je ova To-Šiba dobra.

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.11.2012 16:25 (zober).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija

Molim te može konfig do 6000 kn u linksu! s vertex 4 i i5 procesorom

12 godina
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija
Cervantes kaže...

Molim te može konfig do 6000 kn u linksu! s vertex 4 i i5 procesorom

za što bi koristio komp? jer ako je za igre, uz gore navedene zahtjeve ces dobiti dosta losu grafičku :S

12 godina
neaktivan
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija

Namjena? Zašto links ... zbog plačanja na kartice ili? Trebaš sastavljanje konfe? 

14 godina
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija
Cervantes kaže...

Molim te može konfig do 6000 kn u linksu! s vertex 4 i i5 procesorom

 

Matična ploča ASROCK B75M-GL, iB75

Memorija,8 GB MUSHKIN Essentials 1333MHz

XFX AMD Radeon HD 7850, 1GB DDR5

500.0 GB WESTERN DIGITAL Caviar Blue

DVD±RW SAMSUNG SH-S224BB

Procesor INTEL Core i5 3350P

Napajanje LC POWER Silent Giant 460W

Kućište COOLERMASTER Elite 360

SSD 128.0 GB OCZ Vertex 4

 

ukupno: 6.158,00 KN-130kn na grafu(akcija)

Links

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.11.2012 19:26 (vepar).
12 godina
neaktivan
offline
Sklapanje PC konfiguracija

Toooo fino da mu uši iskrvare kad počne vrištat ta XFX-ica.

 
2 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija
zober kaže...

Toooo fino da mu uši iskrvare kad počne vrištat ta XFX-ica.

pretjeruješ

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice